Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla zonka 2010

IRYS dom przyjec okolicznosciowych Tychy-Wartoglowiec

Polecane posty

Gość młoda mamunia
Nie wiem dlaczego tyle ludzi tak narzeka na Irysa. Miałam tam wesele w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa, bardzo dobre jedzenie (prawie jak u mamy) i było go dużo, ładnie ustrojona sala, świeże i pyszne ciasta - podobno właścicielka piecze je sama, posiłki wydawane na czas i wszystko gorące. Osobiście nie miałam większych problemów z tym lokalem i mogę śmiało polecić wystawiając ocenę bardzo dobrą. Oczywiście trzeba zaznaczyć, że nie wydzielałam gościom mięsa na sztuki tylko zamówiłam odpowiednio więcej w razie gdyby ktoś miał ochotę na więcej niż jeden kawałek. Tak samo z napojami - wiadomo że latem goście wypiją ich więcej. Po imprezie zapakowano mi wszystko co zostało i co chciałam zabrać do domu. Miła właścicielka, ze wszystkim da się dogadać. Mogę śmiało z osobistego doświadczenia w 100% polecić ten lokal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Para
Mieliśmy parę tygodni temu wesele w tym lokalu. Wszytko było tak jak ustaliliśmy z szefową. Wszystko było na czas, jedzenie bardzo dobre ładnie przystrojone i duże porcje, obsługa bardzo miła, niczego nam nie brakowało, wszystko o co poprosiliśmy było od razu podane. A jedzenie które zostało dostaliśmy do domu wiec nic się nie zmarnowło. NIE MAMY ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ!!! Szczerze polecamy ten lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak sobie piszą jedni o drugich .a chyba tylko głupcy w to wierzą. tak wygląda walka na słowa (głupota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayno91
No i proszę Pan Gość Konkurencja znów się ujawnił:) Prawda jest taka, że ludziom tak jak "Gość" oraz cała masa innych ludzi, trudniących się w uprzykrzaniu życia innym ludziom ciężko pracującym na swoje utrzymanie zależy przede wszystkim na tym by inni nie mieli się lepiej od nich samych! Żałosna polityka polskiego kraju. A właścicielce tylko współczuje ciężkiego chleba, który musi zdobyć poprzez kontakt z ludźmi, których schemat postępowania można określić bardzo prosto: wymagam - nie doceniam - oceniam - krytykuje - uprzykrzam życie już do końca. Przykro się patrzy na takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulaT
Też polecam tą restaurację. Miła obsługa, bardzo dobre jedzenie i wzorowa organizacja. Uprzejma właścicielka, wszystko było tak jak się umawialiśmy. Sala ładnie przystrojona, w łazienkach czysto, tak samo w wynajętych pokojach - wygodnie i czysto. Okolica spokojna i cicha. Wystawiam ocenę bardzo dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynanajda
Ja wraz z moją rodziną byliśmy bardzo zadowoleni z imprezy, która miała właśnie miejsce w Irysie. Pięknie urządzone miejsce, bardzo przestronnie, wszędzie czysto i schudnie. Obsługa bardzo miła, było wszystko to, czego potrzeba. Kelnerki bardzo otwarte, spełniały każdą zachciankę gości. Jedzenie pyszne, nie spotkałam osoby, która wyszłaby z tej imprezy głodna czy niezadowolona. W dodatku wszystko ładnie przyozdobione świeżymi kwiatami. Ogólnie wszystko na plus, naprawdę polecam.Dodatkowo całe jedzenie, które pozostało na stołach zostało nam ekspresowo zapakowane do pojemników. Jedzenia było na dobre kilka tygodni. Dodam, że była to impreza osiemnastkowa. Nie rozumiem skąd te negatywne opinie, ja osobiście jestem bardzo zadowolona i nie zawaham się złożyć w ręce tych organizatorów jeszcze nie jedno przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Negatywne opinie piszą tylko klienci którzy uważają że restauracja ich okradła Biedni musieli coś zapłacić a powinni mieć za darmo i jeszcze ze stółów na miesiąc jedzenia, A że nie mają w domu miejsca to restauracja powinna im to przetrzymać.Taki jest nasz wspaniały klient.Szanujmy go za to.A i kłaniajmy się niziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ludzie którzy za punkt honoru biorą sobie że trzeba wykończyć innych i to przy okazji własnego wesela. Przecież na nic innego ich nie stać. Ale mają aspiracje.Ale tylko aspiracje i nic innego oprócz wymagań,jadu i złośliwości całe życie mieć nie będą.Żadnych porównań nie mają bo nigdzie nie chodzą -no do parku na piwo to myślą że tak trzeba się dowartościować.Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.A jeszcze !!! trzeba się dobrze spić na weselu,naubliżać,oskarżyć że go okradziono to jest najważniejsze!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocieszny
Jestem nawet zadowolony. Jedzenie nie najgorsze, miało smak kucharze rewelacja znają się na smaku najbardziej smaczne były kluski devolaj i czerowna kapusta, rolada nie co nie smaczna farsz taki prze doprawiony.A i rosół smaczny bardzo. Jedzenie ogólnie smaczne prawie bez zarzutu. A Kelnerki no niestety nie można je nazwać kelnerkami chyba za młode nie wiem nie chce obrażać ale fatalne takie nie ogarnięte. Ale jedzenie dobre wobec mojego uznania:) chyba można polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszny Ty nie jesteś tylko tragiczny.Przeczytaj te swoje wypociny i oceń sam siebie.Co Ty właściwie chciałeś przekazać.O co Ci właściwie biega.Idż do szkoły i się ucz.Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona i Dawid
Witamy! Mieliśmy wesele w Irysie 31.08.2013 r. i gorąco polecamy ten lokal. Jedzie pyszne (bardzo dużo-reszta została nam wręczona do domu), obsługa dobrze zorganizowana (kelnerki miłe, uprzejme, uśmiechnięte, znające się na swoich obowiązkach), szefowa super kobieta (wszystkiego dopilnowała sama, a obiad w jej wykonaniu był mistrzowy, goście chodzi do kuchni pytać kto przygotowała tak pyszny obiad-przede wszystkim rosół). Sala przestronna i przystrojona w elegancki sposób (stoły udekorowane ze smakiem). GORĄCO POLECAMY TĄ SALĘ NA KAŻDE PRZYJĘCIE. Na pewno zorganizujemy tam jeszcze niejedną imprezę, a najbliższa już z końcem listopada. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StudioPinezka
Dynamiczne, romantyczne, stylizowane... - jakie mają być Wasze fotografie ślubne? Wykonamy takie, które będą oddawały Wasze pragnienia, pasje i relację między Wami. Realizujemy wszystkie pomysły, a także starannie wykonujemy standardowe reportaże. Podczas uroczystości ślubnej jesteśmy niewidoczni, w trakcie wesela wprowadzamy serdeczną atmosferę, a na sesji plenerowej... Jest moc! Technicznie - jasne szkła, bardzo dobre aparaty, profesjonalna obróbka, światła, tła, rekwizyty, foto-ścianka (hit!) Czekamy na fajne Pary! :) www.studiopinezka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pociesznego.Ty nie jesteś pocieszny.Ty po prostu jesteś straszny i bardzo g.....Idż i przeproś tych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszny.Ty nie jesteś ogarnięty a nie one.Gdybyś miał trochę rozumu to byś tak nie pisał.Może dość tego szkalowania na ciężko pracujących ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butterfly 1234567
Witajcie, 14.09.2013 mielismy ślub w Irysie i gorąco polecamy!!! Sala piękna, stoły były pięknie przystrojone, jedzenie przepyszne i baaardzo dużo! Goście byli zachwyceni jedzeniem i wystrojem. Obsługa bardzo fajna. Była to już kolejna impreza organizowana przez naszą rodzinę lub naszych znajomych w Irysie i zawsze byliśmy zadowoleni. Pani Bożenko bardzo dziękujemy :) pozdrawiamy Ola i Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związek impreza
Organizowaliśmy zabawę na prawie 90 osób. Właścicielka lokalu zapewniła wszystko co było potrzebne aby goście dobrze się bawili. Wszyscy bardzo pozytywnie wspominają kilkugodzinną zabawę w lokalu IRYS. Obsługa bardzo miła. Smaczne jedzenie (dużo i pięknie przystrojone). Podsumowując: miło, smacznie i bardzo pozytywnie - tak jak być powinno. Lokal godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega ciekawe, kiedyś wpisy na nie a tu nagle atak zadowolonych klientów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ex Komunikant
Jak wtedy, w ten dzień, w seminarium, kiedy na skutek kolejnej przewiny wylądowaliśmy z moim serdeczny druhem i przyjacielem workiem kartofli w kuchni za karę, która okazała się zbawienna, gdyż na skutek zmowy z zesłanym już tam wcześniej krzyśkiem komedą otworzyły nam się oczy na prawdziwy jazz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Irysie jak było tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już mężatka 2013
W październiku miałam przyjęcie weselne w Restauracji IRYS i na prawdę każdemu mogę polecić to miejsce. Włascicielka bardzo pomocna, otwarta na nasze propozycje. Obsługa - Dziewczyny bardzo miłe i sympatyczne, o każdą rzecz którą poprosiłam od razu było zrobione:) Jedzenie bardzo pyszne i ilości olbrzymie, do domu jeszcze dostaliśmy tyle pyszności, że nie wiedzieliśmy co z tym zrobić. To co dla nas najważniejsze nasi goście wyszli zadowoleni:) Bardzo dziękujemy Pani Bożeno:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze się bawiący
Właśnie miałem okazję bawić się na zabawie Sylwestrowej 2013/1014 i przyznam,że była super pod względem kuchni jaki muzyki(zespół Danmar).Te wcześniejsze posty odnośnie właścicielki cytuje "wredna baba" to istne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a byłeś trzezwy czy nawalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w którym roku była ta zabawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam -czy to ważne jaki był rok.Obudziłem się jak zwykle z wielkim kacem.A zabawa chyba była przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! 7 sierpnia 2014r. żegnałem mego ukochanego tatę na cmentarzu we Wartogłowicach. Na pogrzeb przejechała najbliższa rodzina około 20 osób. Zarezerwowałem więc obiady dla gości w restauracji „Irys”. Kiedy zacząłem czytać opinie od 2009r na temat obsługi i jedzenia zmartwiłem się. Czytając wypowiedzi dalsze (w następnych latach) doszedłem do wniosku że standard obsługi znacznie się poprawił. I nie pomyliłem się. Często miałem okazję uczestniczyć w różnych przyjęciach weselnych, komunijnych no i ucztach pogrzebowych. No cóż różnie bywało. Raz dobrze raz nieprzyjemnie. Jednak tym razem byłem mile zaskoczony. Stwierdzam że w restauracji „Irys” obiad był ciepły, smaczny prawie jak domowy. Podane ciasta świeże (jak dla mnie troszeczkę za słodkie). Obsługa dyskretna. Klimatyzacja działała poprawnie. No i cena przyzwoita. Za smaczny domowy obiad (rosół rolada wołowa z kluskami plus ciastko kawa i napoje zapłaciłem 38 zł. Polecam wszystkim którzy szukają zacisznego domu przyjęć. No cóż każdy ma wadę. Wszyscy dążymy do doskonałości. Myślę że restauracja „Irys” tak naprawdę nie jest typową restauracją, że w każdej chwili można przyjść i zjeść obiad lub kolację tylko restauracją przyjęć okolicznościowych. Wstąpiłem kiedyś kilkakrotnie przejazdem do restauracji żeby „cosik” przekąsić i była nieczynna. Zrozumiałem że miejscowość Wartogłowice jest b. mała i restauracja nie ma stałych klientów, więc utrzymywanie obsługi cały dzień jest bezcelowe. Podwyższa to tylko koszty utrzymania. Pozdrawiam Romuald z Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna i Sebastian
W tamtym roku szukaliśmy sali na wesele i trafiliśmy do Domu Przyjęć Irys na Wartogłowcu. Sala bardzo nam się spodobała, a Właścicielka była bardzo kompetentna. Przed podpisaniem umowy zapoznaliśmy się z opiniami na niektórych portalach i znaleźliśmy kilka niekorzystnych, które trochę nas zaniepokoiły. Podzieliliśmy się naszymi obawami z Właścicielką p. Bożeną, przedyskutowaliśmy martwiące nas kwestie i zdecydowaliśmy się na organizację wesela w Irysie. W sierpniu mieliśmy wesele i byliśmy zachwyceni. P. Bożena bardzo nam pomogła swoim doświadczeniem w organizacji tego typu imprez. Zaproponowała bardzo ciekawe menu. Mogliśmy liczyć na jej pomoc jeśli chodzi o dostosowanie liczby potraw i ich ilości. Organizacja była wzorowa, jedzenie bardzo dobre, a ciasta i tort przepyszne. Niczego nie brakowało, wszystko było ciepłe i dobrze doprawione, stoły - ślicznie przystrojone. Byliśmy bardzo zadowoleni również z obsługi pań kelnerek. Zawsze uśmiechnięte, ogarniały całą salę, sprawdzały porządek na stołach, na bieżąco uzupełniały napoje. Goście byli na tyle zadowoleni, że zamówili specjalną piosenkę z dedykacją dla kelnerek, zapraszając je do tańca. Myślę, że to również bardzo dobrze świadczy o organizacji. Odebraliśmy mnóstwo telefonów od bardzo zadowolonych gości. Nasza świadkowa przygotowała nam dodatkowe atrakcje, które wymagały wcześniejszego ustalenia z p. Bożeną. Nie było z tym żadnego problemu. Na każdym etapie organizacji oraz podczas przyjęcia mogliśmy liczyć na pomoc p. Bożeny. Wesele prowadził nam DJ, który również pochwalił współpracę z p. Bożeną. Nasze obawy wynikające z niektórych opinii na portalach okazały się całkowicie bezpodstawne. Jedzenie, które zostało z przyjęcia otrzymaliśmy zapakowane. Rozliczenie wesela było bardzo rzetelne i nie wzbudziło naszych wątpliwości. Możemy z całą odpowiedzialnością polecić ten lokal. Zostawiliśmy p. Bożenie nasze telefony, jeżeli pojawiły by się wątpliwości ze strony przyszłych klientów mogą spokojnie do nas zadzwonić po opinię. Chciałabym również dodać, że byliśmy na sylwestrze w Irysie, na którym bawiło się ponad 100 osób i również byliśmy zadowoleni z organizacji, zespołu który grał, z obsługi i jedzenia. Nasza rada – jeżeli macie jakieś obawy wynikające z niekorzystnych opinii na portalach po prostu przedyskutujcie to z p. Bożeną. PS. Jestem gotowa skopiować naszą opinię na każdy możliwy portal. Nie dam złego słowa powiedzieć o tym lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) 13.09.2014 Bawiliśmy się na weselu w Irysie jako Państwo Młodzi :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z sali, wystrój sali był przepiękny, z obsługi, dziewczyny bardzo miłe i uprzejme, szefowa p. Bożena bardzo miła, kontaktowa osoba. Jedzienie smaczne, bardzo dużo wszystkiego, dużo zostaje, zostaje zapakowane do domu. Gorąco POLECAMY!!!!!!!! Karolina i Łukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina i Darek
Witam, W restauracji Irys mieliśmy nasze wesele we wrześniu 2014r. Z organizacji wesela jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani właścicielka miła i kompetentna osoba, doradziła i pomogła w ustaleniu menu. Jeśli chodzi o jedzenie bardzo smaczne i dużo dużo wszystkiego na stole niczego nie brakowało. Oczywiście wszystko co zostało było na koniec zapakowane do domu. Nie mamy zastrzeżeń co do obsługi, miłe kelnerki. Po obejrzeniu sali od razu nam się spodobała, na nasze średniej wielkości wesele sala była w sam raz. Sala ładnie przystrojona na stole leżały świeże kwiaty. Jeśli chodzi o rozliczenie i finanse nie było problemów, wszystko zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Nasi Goście byli zadowoleni. Polecamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×