Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wciąz i wciąż

__na jakim etapie ciąży można wyczuć macice uciskając brzuch palcami?__

Polecane posty

Gość wciąz i wciąż

kiedy wyczuwałyście u siebie macicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 10 tygodniu i to stosunkowo delikatniegdybym nie wiedziała, że jestem w ciaży, to pewnie nie skojarzyłabym nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku a jak to mozna wyczuc
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku a jak to mozna wyczuc
ja to sie boje naciskac, zeby krzywdy dziecku nie zrobic (jestem w 11 tygodniu) ;) a ja jeszcze zapytam, kiedy zaczyna rosnac brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie naciskałam, ja czułam delikatnie kładąc dłoń na brzuchu, przylegała wtedy do podbrzusza i czuć było lekkie zgrubieniea wzrost brzucha to cecha osobnicza, ja się nie mogłam apiąć w spodnie tuz po terminie miesiączki, jakby spuchłam i od początku nosiłam z gumą.. za to siostrze zaczął rosnąc dopiero w 4 miesiącuOna była w 9 a ja w 6 miesiącu, gdy brzuchy miałyśmy dość podobne:) A byłyśmy wówczas takiej samej postury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku a jak to mozna wyczuc
wlasnie zauwazylam takie jakby lekkie pogrubienie na dole brzucha :) uff, a juz myslalam, ze ja tylko mam problemy z dopieciem spodni (w 11 tygodniu) czuje przede wszystkim ucisk na biodrach i brzuchu. nglka, przesliczna jest Twoja Kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pewnie problem poniewaz staram sie z moim nazyczonym o dziecko kochalismy sie 23 sierpnia i to byl dzien plodny niestety w paznierniku dostalam miesiaczke chyba bo to bylo dziwne trwalo zaledwie dwa dni i w dodatku takie strasznie skape zrobilam test ale byl negatywny pozniej zrobilam test beta i byl wynik pozytywny wiec poszlam do ginekologa a ten stwierdzil ze to jest nadzerka w tym miesiacu tez mialam takie skape krwawienie i tez trwalo dwa dni i jeszcze bylo spoznione strasznie powiekszyly mi sie piersi a sutki zrobili sie ciemniejsze i brodawki oraz mam takie dziwne wolo sutkow malutkie biale kropki oraz nudnosci wymioty sennosc i czesto dosc czesciej niz zwykle oddaje mocz a podrzusze stalo sie takie twarde oraz moj brzuch zrobil sie wiekszy w tej chwili nie wiem co sie dzieje jestem bezradna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to jest "nazyczony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha nie moglam sie powstrzymac 21.59 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×