Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

redrose76

samotny tata

Polecane posty

Gość gość
Dobrej nocy i słodkich snów dla druha :) i tej od " księżniczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za dobre rady,spoko czuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość A jakby sie nie wiązać? Tylko roochać żeby dawać radość? To można? " Też o tym kiedyś myślałem i przerabiałem,tak się niestety nie da kolego :) Jestem facetem,dla jasności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ić precz zboczeńcu!! Mi nawet przez myśl nie przeszło żeby tobie dawać radość. Tfu - "kolego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak takie tez poznałem :) Przecież chciałeś się ze mną kochać,całować...Idiotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka dwulicowosc inteligenci :-) ? Chyba z postu wynikalo jasno, ze powiedzialam ci mysle i odeszlam, bo nie dam sie traktowac jak piate kolo u wozu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chła chła,nie martw się,na szczęście zawsze jest kilka innych na Twoje miejsce...A najlepiej zaszyj sobie ten skarb bezcenny,jak ci się wydaje...,3maj dla robaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1982
Witam wszystkich. Jestem samotną matką wspaniałego synka, który ma 7 lat. Ja 32. Pochodzę z okolic Tychów. Gdyby jakiś samotny tatuś miał ochotę, pogadać, spotkać się przy kawie, wymienić doświadczeniami, proszę napisać. Mój mail to staragitara@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można by pominąć te pierwsze 2 punkty (gadanie i picie kawy) i po krótkiej wymianie doświadczeń przejść do wymiany płynów? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof 76
Witam wszystkich czytając wasze wypowiedzi to nie ma większego znaczenia czy ktoś jest po rozwodzie czy wdowcem i tak najbardziej cierpią na tym dzieci ,ja od czterech lat jestem wdowcem i wychowuję dwójkę dzieci córkę 5,5 lat i syna 12,5 lat.Żona zmarła w wieku 26 lat na tętniaka głowy i mimo iż byłem o siedem lat od niej starszy to i tak było mi ciężko gdy zostałem z półtora roczną córka moje życie obróciło się o 180 stopni i ze wszystkim muszę radzić sobie sam.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznam samotnego tate do lat 35 marikad@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wdowca lub kawalera, nie rozwodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie zapraszam wszystkich samotnych rodziców na bloga samotnyszczesliwyrodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny tata ? zdarza sie ... jeśli kochasz swoje dziecko - aktywnie spędzasz z nim czas, dbasz o niego i dajesz mu szczęśliwe dzieciństwo - to najważniejsze ;-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×