Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

redrose76

samotny tata

Polecane posty

masz rację Gabryjelko to wszystko jest bardzo popieprzone.ach tam szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Gabryjelko bardzo podobną.wychowuje sama córke i synka.zresztą od zawsze byłam z wzystkim sama nawet wtedy gdy bylismy jeszcze razem.życze wszystkim udanej niedzieli chociaż pogoda również dzisiaj dobrze nie nastraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi ci być ciężko wychowywać samej dwoje dzieci?? a w jakim wieku są dzieci? Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Gabryjelko mam dzieci w wieku 7 i12lat.nie jest lekko samemu ale o wiele ciężej było żyć z takim czlowiekiem. to nie bylo życie.pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie.gdy córka gdzieś wyjeżdza również czuję ogromną pustkę.to prawda gdy jestesmy same bardziej sie do dzieci przywiazujemy sa całym naszym światem,życiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja również tęsknie jak mi dzieci wyjeżdżają. Syna nie miałem dwa lata, uczył się w Anglii,bardzo mi go brakowało. Teraz mój 11 latek ma wyjechać na wymianę ze szkoły na dwa miesiące,ja chyba z tęsknoty umrę.. Wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Z tą tęsknotą to chyba wszyscy tak mają, choć mi się udaje nad tym zapanować. Za to mam inne problemy... nie ma to jak małe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czego się nie robi dla dzieci.Ma szansę,lubi się uczyć języki obce mu idą bardzo dobrze więc co mi pozostało...trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę jak moja córka jest dorosła:) mimo że wiem iż teraz już nie będzie jej w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubie małe dzieci - więc pewnie dlatego. A teraz syn jest na etapie zakochiwania... szkoda tylko że w nieodpowiednich dziewczynach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu Margaret uważasz że to są nieodpowiednie dziewczyny?:) dla nas rodziców przeważnie żadna nie jest za "dobra" dla naszego bóstwa jakim jest nasze dziecko:) chyba powinniśmy być sprawiedliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to iż dowiedziałam się że poprzednia dziewczyna miała skłonności do samookaleczania i pare innych rzeczy ( ale o tym nie chce na forum by ktoś nie skojarzył osoby ) a obecna jest dość wulgarne i często popijając itp Mam tylko nadzieje iż syn nie da się wciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×