Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no jak tak mozna

zero szacunku ludzi dla matek z dziecmi

Polecane posty

Gość u mnie
jest plejada zcarrefourm i jest kasa pierwszenstwa dal matek z dziecmi,osob niepelnosprawnych,ciezarnych... moja corcia ma juz 15 lat ale nie przypominam sobie sytuacji zeby w sklepie mi sie darła..raz sie tylko zgubila :) jak miala 4 latka ale mile panie nakarmily ja cukierami..ech to chyba rodzinne bo ja tez sie zgubialam w sklepie jak bylam mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała złośnicaaa
SAMA sie na toskazałas, nie masz szacunku DO SIEBIE a od innych go oczekujesz??? FAKT :O gdybys si eszanowała ni epozwlałabys sobie na teakie rzeczy... i meczarnie od czego masz meza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannnn
juz ja znam te mamuśki z bachorem n areku wrzeszczoącym----------wejdzi etak ai mysli ze ja z mety kazdy obsłuzy bo ma brzemie, ciezar!! sam ajestem pracownikiem w banku i mam to na co dzień sam ajestem matka ale wiem ze krzyk dzieck ajest nie do zniesienia dl aobcych! i szanuje ludzi w przeciwienstwie do ciebie :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak mozna
nie wieze ze jestes matka bo matka nigdy nieużyłaby określenia bachor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielka Warszawy
"wychowanie dzieci jest o wiele bardziej odpowiedzialne niz jakas praca w banku jakiejs mlodej siksy co tylko siedzi i pieczatki przybija" Po tej wypowiedzi widac, ze interesuje cie tylko wlasna doopa :O Dobrze, ze cie kazdy zlal, bo na to zaslugujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlineonlineonline
skoro nie masz z kim zostawić dzieci to zacznij robić zakupy przez neta, z dostawą do domu. Będzie po problemie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja opowiem
dajcie spokój z tymi dzieciorobami.Wedlug was kazdej młodej matce brak wykształcenia,tak naprawde wcale tak nie jest,rozejrzyjcie sie wkoło,sama moge dac mnostwo przykladów bezdzietnych robotnic i studentek z dzieckiem.Niektore kobiety myslą przyszłosciowo o wszystkim nie tylko o karierze,bo ja mozna zrobić zawsze.W dzisiejszych czasach mnostwo kobiet ma problemy z płodnością i czasami lepiej urodzic wczesniej niż pozniej rwac włosy z głowy,bo jest problem z zajsciem w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannnn
jestem ;) dla mnie 'bachor' to wlasnie rozpuszczony rozwrzeszcany dziecko i nieodpowiedzialny rodzic. Moj enie jest idealne :P al estaram sie ni euprzykrzac innym zycia bo sama tego nie lubie!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama taka mama
ojej, tez jestem mama dwojki dzieci, w tym niemowlaczka. I przewaznie spotykam sie z zyczliwoscia wobec mnie. Nie wymagam, nie prosze, nie jestem nachalna i nikowmu sie nie narzucam, jak ktos pomoze to ok, ale jak nie to trudno. Prosze tylko o pomoc przy wejsciu doa autobusu jesli mam taka potrzebe. Ostatnio w supermarkecie kolejka z 5 osob do kasy a kasjerka sama kazala mi przyjsc jako pierwsza. Oczywiscie podziekowalam innym klientom bo nawet sie nie stawiali. Na poczcie to samo, kolejka chyba z 15 osob i 2 razy mialam taki przypadek ze mnie przepuszczona na sam poczatek, a o nic nawet nie prosilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxiorr
"wychowanie dzieci jest o wiele bardziej odpowiedzialne niz jakas praca w banku jakiejs mlodej siksy co tylko siedzi i pieczatki przybija" widać ze jesteś prostą, baaardzoi prosta kobieta ;) ktorej celem zyciowym jest płodzenie dzieci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxiorr
"wychowanie dzieci jest o wiele bardziej odpowiedzialne niz jakas praca w banku jakiejs mlodej siksy co tylko siedzi i pieczatki przybija" widać ze jesteś prostą, baaardzoi prosta kobieta ;) ktorej celem zyciowym jest płodzenie dzieci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak mozna
maxxior nieznasz mnie to nieoceniaj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama taka mama
ale fakt, sa tez chamskie kobiety ktore mysla ze nie wiadomo co im sie nalezy. Kiedys czekalam grzecznie w kolejce na pobranie krwi, w ciazy bylam. Nagle przyszla jakas paniusia, ok 30 w szpilkach, spodniczcie i o nic nie pytajac, nic nie mowiac weszla jako pierwsza do gabinetu, a kolejka byla z 10 osob. Jakis facet sie wzburzyl i mowi do niej, ze jak to???Ze ona nie moze bez kolejki. a ona pokazala tylko na swoj brzuch i mowi z wyzszosia w glosie: ja moge prosze pana.. No to juz przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielka Warszawy
Ale Ty "młodą siksę" w banku oceniasz, bo ośmieliła się zwrócic ci uwage :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi phi phiiii
i wez kobieto slownik sobie kup w jakims markecie skror bywasz tak czesto, bo mam watpliwosci czy w tym banku potrafilas sie podpisac bezblednie... zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaS
Nie wierzę w to co widzę!! :o co wy wypisujecie?? Dzieciorób?? Zero szacunku dla pani w banku?? Pani w banku powinna świecić przykładem! Jak można powiedzieć, zeby uciszyła dziecko? Przecież dzieci płaczą z róznych powodów, nie zawsze jest to "wina" rodzica. Gdyby weszła do banku niewidoma osoba z psem-przewodnikiem, to też mogłaby powiedzieć, zeby ta osoba wyszła, bo jest np. uczulona na sierść?? Tez bym jej przygadała. Zobaczycie jak bedziecie mieli własne dzieci, zyczę tym osobom, ktore, jak widać potrafią tylko krytykować, zeby wam nogi uschły jak bedziecie stać w autobusie z dzieckiem na ręku!! Widzę, ze poziom ludzi na forum równe zero! WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak mozna
moglam to przewidziec ze jak nie macie nic madrego do powiedzenia to sie bedziecie czepiac błędów bo tylko to potraficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxiorr
a ty potrafisz tylko dizecipłodzić od matki wymaga się odpowiedzialności !! prosta kobieto z supermarketu...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rffr
zostawcie ja w spokoju niedoroby, szacunek sie nalezy wszystkim i nie pieprzcie mi tu o karierze, nie wiecie jakie ona trudy znosi to sie nie odzywajcie, kazdy ma swoje problemy i KAZDEGO nalezy szanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielka Warszawy
MatyldoS, zobacz jak ta paniusia okreslila osobe pracujaca w banku, jak łatwo ja ocenila, za zwrocenie uwagi. Co innego to płacz przez 5 min, a co innego przez 20. Gdyby ta paniusia starala sie uspokoic dziecko, to watpie, czy mloda siksa zwrocilaby uwage. :O Nie gloryfikuj kazej matki, bo wsrod nich sa bezczelne chamidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak można
lubie dzieci, lubie robic zakupy ale ci ludzie...zgroza :O ale jak przyjde do domu robie loda mężowi robotnikowi, ściagam napletek, odsysam ser spod czapy i zagryzam bagietka, jakoś idzie.. polecam , to relaksuj epo całym dniu potem jakis sex...musze :( jestem żoną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak można
nie mówcie ze to złe ! musze to robić potem znowu zajd ew ciąże :( ehh co za życie] czasem zazdroszcze tym z banku.. ja jestem tylko bnankiem n a sperme!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak mozna
ale ta osoba poszywajacasię jest beszczelna! no i racja czasem im zazdroszcze ze niemusza tak ciezko pracowac jak ja.i nie obrazaj mojego meza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaS
A moze pani w banku niegrzecznie zwrociła uwagę??? Moze podniosła głos o pół tonu za głośno?? Ja przecież nie piszę, ze pani z banku to jakas niedouczona licealistka. Pewnie wykształcona kobieta i tym bardziej powinna się stonować! Swiadczy to o jej kulturze osobistej, a raczej jej braku. Mam dziecko, ale i tak broniłabym założycielki topiku, gdybym go nie miała. Bo czasem cholernie trudno i ciezko jest wyjsc po zakupy, czy do banku. Jak matka to ma siedziec w domu??? Zal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak można
obraza jest dla moje go mnęża ze robi eloda...\ robi eloda i to z połykiem.....spijam jego śmeidzaca sperme, bo musze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak można
bo inaczej znowu bedzie chciał we mnie pakowac swojego robotniczego kutasa,,, nie mam juz siły............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielka Warszawy
Nie mowie, ze kobieta z dzieckiem ma siedziec w domu :| Ale tej pani zalozycielce kompletnie brak empatii, widzi tylko siebie i swoje dzieci, kazdy ma ustepowac, krytyka surowo zabroniona :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxiorr
OBRZYDZASZ MNIE SWOJą OSOBą AUTORKO!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi phi phiiii
dajcie spokoj.. ta kobieta jest niedouczona, przekonana o swojej wyzszosci.. Jakim prawem inni ludzie maja sie meczyc bo jej dziecko wyje?? dlaczego ludzie maja jej wszedzie ustepowac bo ciagnie wozek ze soba?? Ja bardzo chetnie ustapie kalece, osobie chorej, niewidomej, osobie starszej.. Krótko mowiac chetnie ustapie ludziom, którzy nie maja wyboru i muszą sami sobie radzic i funkcjonowac. A nie komus kto sie ma za swieta krowe, bo wrzeszczacego bachora za soba ciagnie.. Ludzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie ajk to czytam to az mi sie w dupie odbija co za pojebany narod ..... koniec swiata npewno nastapi skoro tak sie linczuje kobiete -matke , za co? bo sobie post na kafe napisala hhehe co za nienawisc , co za podlosc no wziac i rozpierdolic z kalacha polowe a fuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×