Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no jak tak mozna

zero szacunku ludzi dla matek z dziecmi

Polecane posty

Gość no jak tak mozna

wybralam sie dzis na zakupy, moj jeden synek ma 5 latek ,drugi 8 miesiecy. niedość ze w autobusie nikt nie ustapił mi miejsca to jeszcze w supermarkecie tez nikt nie przepuscił w kolejce, chociaz mały płakal. dlaczego ludzie tacy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak mozna
loella-o swojej mamie ,ktora cie urodziła tez tak mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
bo ludzie tez maja malo czasu, malo cierpliwosci i nie maja obowiazku przepuszczac kobiety z wrzeszczacy dziecmi w sklepie... Nastepnym razem dzieci zostaw w domu , poczytaj troche ze zakupy dla 8 miesiecznych dzieci to sredni pomysl. W ten sposob tylko meczysz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxiorr
a w czym jestes lepsza od innycxh? ze mają cie traktowac jak swietą ?? ja ustepuje starszym ludziom, albo z kulami i takich jak widze ze ciężko im iść... matkom - nie! młoda, zdrowa.... i tak zawsze posadzi dzieciakak ktory moze stac! albo na to nmiejsce moze siaść starsza osoba!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaa
bo matki z dziecmi, ciezarne i inwalidzi tylko czegos sie domagaja:/ niektorzy maja tez duzo spraw na glowie mimo, ze nie maja dzieci i nie musza przepuszczac cie w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz
czy ci "tacy ludzie" nie są chorzy, źle się nie czują, czy cokolwiek innego, nie jesteś pępkiem świata, dlatego, że jesteś matką, a jak to ci przeszkadza, to niech ktoś inny robi ci zakupy albo chodź bez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfv
szacunku to najpierw maucz MEZA! a nie sam amusisz z dzieciakami na zakupy chodzic a potem domagasz sie zeby kazdy ci ustepowal z jakiej racji sie pytam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak mozna
zobaczymy co bedziecie mowic jak sami bedziecie miec dzieci i nikt wam nie ustapi ani nie pomorze,teraz to latwo tak jezdzic po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W autobusie są specjalne miejsca dla atek z dziećmi - może tzreba było domagać się zwolnienia tego miejsa? Gapa jesteś. A co do supermarketu - z tego co pamiętam to obsługa poza kolejnościa przysługuje kobietom w widocznej ciąży. Nie masz prawa żądać/oczekiwać od ludzi ustępowania w czymkolwiek. możesz tylko po cichu liczyć na ich życzliwość i dobre maniery. Tyle, że większość ludzi ani nie jest życzliwa a ni nie ma dobrych manier. Ale tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a propos
" bo matki z dziecmi, ciezarne i inwalidzi tylko czegos sie domagaja:/" inwalidzi mają wg prawa być osługiwani poza kolejnością, ciężarne i matki z dziećmi już nie - nie ma takiego pisanego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała złośnicaaa
jak ja nienawidze takich mamć ... to że urodziłas nie znaczy że z automatu masz szacunek dobrz epowiedziane....mąż cie nie szanuje, sama sie wszystkim zajmujesz a od innych wymagasz :D: dobre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja opowiem
Zauwazyłam,ze juz od jakiegoś czasu w ludziach jest duzo niechęci do matek z dziećmi,szczególnie wśród młodych ludzi,nie bardzo rozumiem dlaczego. a ktos kto napisal o rozkladaniu nóg to lekko przesadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidoddooo
to po co ci dziecko skoro uwazasz je za CIEŻAR zyciowy :) i musisz miec jakies ulgi? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze napisalas, towarzystwo mam nadzieje przypomni sobie ten topik, jak bedzie musialo zapierdalac z malym dzieckiem do marketu, bo nie bedzie go stac na nianie ani zlobek;) hjak beda szczekac i pruc sie o miejsce w tramwaju dla fioletowych nog od noszenia dziecka z kolka cala noc i przedpoludnie;) haha, swietny topik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak mozna
moje dzieci to najwieksze skarby, ale codzienna opieka nad nimi to ciezka praca, ale co wy morzecie o tym wiedziec. a ja z kazdej strony napotykam sie na ludzka wrednosc. niedawno jak bylam w banku to taka mloda siksa powiedziala mi zebym uciszyla dziecko bo ona tam pracuje. to ja sie pytam :co mam zrobic, zostawic je przed wejsciem , bo paniusi przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdtgd
zamin zdecydowałaś sie na dzieci trzeba było pomyśleć czym je bedziesz wozić i kupić samochód a skoro cie nie stać na samochód to nie stać cie na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
ale to zalosne, to wy z siebie robicie cierpietnice... i to jest wlasnie znak mlodszego pokolenia, nasze matki nigdy tak nie narzekaly jak wy, a wy byscie chcialy miec korone na glowie bo zescie dzieci sobie machnely? hola hola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja opowiem
Przesadzacie Teraz często ojcowie dłuzej pracują i na kobietę spada ciezar robienia zakupów,nie kazdy ma babcie czy niańkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_rianna
a może żłobek lub mąż pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak mozna
to jak mnie nie stac na samochod to juz niemoge miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrollaaa
własnie...........najpierw warunki - potem dzieci... w zyciu n9 ezapitalałabym z tymi "skarbami" sama po zakupy! austobusem! samotna jestes?? narobic dzieci nie sztuka tylko co potem????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak mozna
maz przez caly tydzien pracuje w innej miejscowosci na budowie i musze zakupy robic sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrollaaa
nie! trzeba miec jakies warunki do zycia... chyb aze lubis zasceze, cierpienie, uóstwo, snród, brud :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja opowiem
do ftdg pieprzysz bez sensu. Znam mnostwo takich madral jak ty,ktore teraz wszystko by oddały za możliwosc posiadania dziecka,niestety najpierw musialy kupic ten samochod,a teraz mają problem z zajściem w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrollaaa
o bossssssssssz rodzina robotnicza dziecioroby maja najgorzej :O SAMA sie na toskazałas, nie masz szacunku DO SIEBIE a od innych go oczekujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak mozna
jak to nie mam szacunku do siebie? jak morzesz tak mowic?ja szanuje siebie i swojego meza, i nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielka Warszawy
"ja z kazdej strony napotykam sie na ludzka wrednosc. niedawno jak bylam w banku to taka mloda siksa powiedziala mi zebym uciszyla dziecko bo ona tam pracuje. to ja sie pytam :co mam zrobic, zostawic je przed wejsciem , bo paniusi przeszkadza?" Sama ludzi nie szanujesz, a wymagasz czegokolwiek? Możesz POPROSIĆ o ustąpienie miejsca i ktoś ustąpi badz nie, ale nie masz ZASMARKANEGO prawa wymagac... Ciekawe, czy byłabyś szczęśliwa, gdybys wykonywała odpowiedzialna prace, odpowiadajac finansowo na kilka tys zlotych, a jakas głupia prukwa przyszla z dracym sie non stop dzieckiem? O ile wiem, dziecko nie musi non stop wydawac głosnych dzwiekow :| wiec moglas spokojnie dzidzię uciszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tak mozna
wychowanie dzieci jest o wiele bardziej odpowiedzialne niz jakas praca w banku jakiejs mlodej siksy co tylko siedzi i pieczatki przybija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×