Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszty utrzymania

wysokie koszty utrzymania dziecka

Polecane posty

Gość gość
Tu nie jest temat o dobrych next i tych "to zła kobieta była"pierwsza tylko o kosztach utrzymania i obowiazkach rodzicielskich.Zalóż sobie temat o sobie.Tu piszą kobiety,które nie oglądają sie na alimenciarzy tylko próbują zadbać same o rozwój dziecka/dzieci,by z powodu rozwodu rodziców jak najmniej odczuły dyskomfort ewentualnego własnego rozwoju. Tobie nic do tych dzieci,jeśli nie Twoje to się nie wcinaj.Tak będzie najlepiej dla rodziców(rozwiedzionych)i tych dzieciaków. Pilnuj swojego miejsca w szeregu,dbaj o misia,byś tez nie była kolejną eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha twoje wypowiedzi mjie śmieszą... no niestety jest facet ma nową żonę a dziecko jest pod jego opieka to normalne że będzie z nią przebywać i jeździć na urlop. I wyszła z Ciebie właśnie ta zła ex o której sama piszesz. Zazdrosna czy co? Będę pisała gdzie chce a Ciebie szlak trafia ze mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twoje uszczypliwe gadki tylko utwierdza mnie w przekonaniu jaka jesteś zła osobą, siedząca w nienawiści i w zgryzocie. Aaa i przecież tylko nowi Wujkow ie mogą jeździć z nie swoimi dziećmi na urlopy za pieniądze eks. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZLAK - trasa,marszruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko,ilez tej kasy płaci tata skoro min.4 osoby za to moga pojechać(mama,dzieci,jakis facet)? Ty to masz kobieto bujną wyobraznię. Sama tu wyzywałas a czynisz uwagi innym.Tu nie pisze jedna osoba.Jakbyś miała IQ w normie to byś to widziała. Ciesz się,żeś wyrwała rozwodnika-mężczyzne,ktorego z jakiegos powodu pogoniła z życia rodziny kobieta.Tak czy siak jesteś jeszcze ta drugą,obrończyni nie swoich dzieci.Zła,ze część kasy idzie na pierwsze dzieci.Zazdrosna,ze przed tobą byl on i ona-dzisiejszy "odpad"jest kolejnym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry,ale jestes infantylna,stale gadasz o wyjazdach a wychowanie dzieci to nie wymuszony czesto gęsto tygodniowy wyjazd z opcją nowej cioci a jak nie to za karę donikąd nie pojada! To wieloletni proces wychowawczo-opiekunczo edukacyjno-zdrowotny,itd. Zżera cie złość,że te dzieci są i będa dozywotnio w pakiecie z ich mamą.Dorosną,pozakładają rodziny,mężus bedzie teściem ,dziadkiem,wciąż ojcem dorosłych dzieci. Ce la vie,zgłuszyłaś rozwodnika z alimentami i to ci nie pasuje.Tyle jadu tu wylewasz,ze..WWW.żal.pl i dwa metry mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzę:"Baby sa jednak głupie"(cytat)-eks,biezace,next,przyszłe,bieżące,te co marzą by wyrwac jakiegokolwiek faceta,nawet z czwórka dzieci byle gacie były w domu ,te co jeszcze nie wiedzą,ze zaraz beda głupie,i inne....... Brawo Ty,ta nówka,która tu leczy swoje kompleksy.Nowa 'ciocia',dobra wróżka i nowy wujek u eks faceta,be,bardzo beeee.Ha ha(w podpisie ktoś bardzo szczery,czy jakos tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam IQ wyższe niż norma wg Ciebie. Bo Twoja norma to IQ torebki foliowe. Widać po stylu pisania ze jesteś jedną osobą. To ze Ty leczyć kompleksy proszę bardzo ja nie muszę. :D wstrętne baba właśnie dlatego jesteś eks bo jaki facet z taką zgryzota by wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś żalosna jak matka jest głupia i zamiast mówić dziecia ze tata ma nową żonę ale i kocha. To nastawia ich ze trzeba tej pani jie łudzić to jie dziwne ze wyjazdy są wymuszone. Jesteś tępa c**a nikt Cię nie chciał bachorów Ci tylko narobił i zostawił a teraz Twój eks ma.problem. Bo jego dzieci po Tobie są tępe i nie może się już wymiksowac. Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Ty,ta z 3.ost.postów.No juz wszyscy wiedzą,bo się chwalisz jaka jesteś szczęśliwa! Temat jest o czymś kompletnie innym,jednak Twoje IQ nie wytrzymuje argumentów na temat kosztów utrzymania dziecka,które ponoszą matki,by dzieciom zapewnic pewien rozwój a nie deptanie wody w beczce,co uprawiasz na tym temacie od kilku dni gadając bez sensu o jakiej eks twojego aktualnego m.Masz jakis kompleks matki tych dzieci?żyjesz jej życiem?Targi pt.o wyzszości Świat Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia rodem z progr.Trójki tam rozrywkowe,tu żałosne. Jak dobrze nie mieć w swoim otoczeniu kogoś podobnego z charakterku do Ciebie.Uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh ale Twoje domysły czy stwierdzenia są żałobę i nie prawdziwe. Tak próbujesz mi dokopać i to jest żałosne a prawda boli. A taka fajna osoba jak ja to chciałabyś znać tylko ja z takim kimś jak Ty bym się nie zdawało b9 nie lubi pasożytow żyjących na garnuszku państwa i swojego byłego. :D pisze na temat i ja wiem mądre pisanie jest dla Ciebie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Ciebie sensowne byłoby jakbym pisała ze facet powinien oddawać całą kasę Tobie i Twoim dziecia. Sam zebrał na ulicy na chleb. Plus nie może znaleźć sobie nikogo innego i do końca życia ma być sam. W dodatku ma się z dziećmi zajmować cały czas za wyżebrane pieniądze. A Ty co to znów z nowymi wujkami będzie się zadawać. To dla Ciebie ma sens reszta jest nie do przyjęcia do twojego mózgu. Bo jesteś ograniczona na tyle ze nic do Ciebie nie dociera. Nawet to ze ktoś ma inne zdanie i swoją złośliwością, zgryzota i podły charakterem zaczęłaś mi pierwsza ublizać i próbować poniżac. A później się zaliczyć za ja to robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:57,psychiatra się kłania.Walisz babole nie na temat .Przestań wreszcie trollować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta widzi jakąś byłą żonę nowego swojego m a jest jeszcze jedna,która w każdej kobiecie widzi kochanki,wyzywa,ubliża,wymysla,pokrzykuje,itp. Obie rozwalają topiki....gadajcie sobie zwoimi mężami jak nie możecie sobie dać rady,że byłe żony i wspólne dzieci na długie lata mimo rozwodu nadal są w życiu rodziców.Jak ci next nie pasuje,że on ma dzieci,to szukaj bezdzietnego,proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest temat o kosztach utrzymywania dzieci, nie jarmark sfrustrowanej drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollujesz to Ty i lepiej by było jakbyś zachowała resztki szacunku do siebie i skończyła rozmowę. U znowu nie trafione nie jestem żadna zfrustowana druga zona. I topiki rozwala takie wstrętne i podłe baby jak Ty. Które nie umieją przyjąć do siebie nic bo są ograniczone. Piszesz po 3 komentarza i jeszcze gadasz ze sobą. Ok brawo brawo inteligencji. Jak brak Ci kolejnych głupich argumentów to innych do psychiatryka wysylasz. Bo tak jak nie ma nic sensownego do powiedzenia ani mądrego to znowu agresja i wyzwiska. I kto to trolluje. Jesteś masakra i wstydem dla kobiet. Jakichkolwiek czy to eks czy neks czy kobiet w szczęśliwych związkach. A i rzeczywiście telefon zmienia mi słowa, których nie zauważam. Strażniczko topiku Twoje myslenie to "albo będą wszyscy uważać jak ja albo mają iść do psychiatryka" jesteś porażka. Idź i wykorzystuj swojego eks , wymusza na nim wszystko groźba mi i manipulacjami wykorzystując do tego własne biedne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamów jednak wizytę u psychiatry-zwidy znow ci sie pojawiaja,powtarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie tu żalisz.Jak chcesz pomóc,bo on bezładny,bezrozumny,to zgłoś przemoc eks żony do ośrodka przemocy albo Rzecznika Praw Obywatelskich albo namów go,żeby założył jej Niebieska Kartę,no bo juz nie da się czytać jak biedny misio jest wykorzystywany,napiętnowany,manipulowany przez b.żonę i dzieci i ma zasądzoną kasiorkę na własne dzieci,ech. Biegnij po pomoc,nie trać czasu na kolejne wpisy.Pisz do sadu o ich obnizenie albo o całkowita opiekę nad dzieckiem,dziecmi.Ratuj,pomagaj,wybawiaj z kłopotów tylko już nie hejtuj,szkoda czasu na kolejne nie na temat zreszta posty! Swoją drogą,coś w temacie-jaka to kwota?300 złotych na dziecko?! Www.żal.pl i dwa metry mułu obronczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ha piszesz teksty jak gowniarze z gim bazy. Ja nie będę ratować Twojego byłego. Masakro ludzkości. I co znowu brak argumentów i kolejne wyzwiska? Wysyłanie mnie do psychiatry? Nie musze nikogo ratować. Jesteś patologia... jakby nie było takich osób na kafe to byłoby forum na poziomie. Ale takie podłe wstrętne baby wszystko psują. I kto tu trolluje zamknęła byś juz ten wstrętny pysk i idź zajmuj się życie byłego teraz. Bo tylko albo kafe albo eks. Wchodzisz to co pół godziny tylko by kogoś powyzywac. Gratulacje... Twoje dziec***ewnie tak samo głupie tak i Ty. Bo jak mają być mądre i normalne jak taka nauczycielka mają w domu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos niedostateczny z matmy był?nie ma tu wpisów co pół godziny,za to ty częściej wchodzisz,kontrolujesz,wyzywasz a ja mam z tego bekę,że sie tak ekscytujesz ojcowskimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi pola babo co Ci daje u lizaki innym bo ja nie rozumiem? Cały czas wyzwiska z Twojej strony oszczypliwosci? No co Ci daje? Lepiej się czujesz jak sobie powyzywasz i sprowokujesz inne osoby aby Ciebie wyzywa? Tak tata mamę traktował jak byłaś dzieckiem? Sama zaczynasz ublizać innym jak tylko mają inne zdanie. A później się żalisz i zarzucasz to innym. Zastanów się nad sobą. Co Ci daje takie zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak 14:16 i 14:26 to 10 minut tak powiedziałam ze co pół godziny aby uprościć i nie wypominac co do minuty. A Ty jesteś taka pola ze byle czego się doczepić aby komuś poublizac. Kto tu potrzebuje psychiatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt cię kobieto nie wyzywa,za to ty sypiesz nimi. Cienka jestes,ze nie umiesz podac jak w temacie jednego wyliczenia w sprawie utrzymania dziecka/dzieci ani nawet wysok.alimentów tego pana,którego tak bronisz tylko walisz pewniki personalnie do czyjejś byłej zony.Cierpisz na dwubiegunowość?widzisz tu kogoś imiennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mnie wyzywasz i teraz piszesz ze nikt tego nie robi. Kto jest tu chory? Ja nikogo nie bronie pisze to już po raz n. Ale Ty ciągle to samo mi wmawiasz ze jestem druga zona, ze maja jakiego jak to nazywasz "misia" itd. Pisalam o utrzymaniu dziecka ale Ty tego nie rozumiesz. Bo to za trudne. Przecież widać ze to Ty piszesz gościu ostatni i gościu który ciągle pisze to samo. Przeczytaj co napisałaś i sama zobaczysz może w końcu wyzwiska. Chyba ze juz nie pamiętasz co sama napisałaś. To się wyparcie nazywa niewygodnej prawdy. Ty myślisz ze wszyscy są tak głupi jak Ty i nikt nie zauważy ze ciągle sama piszesz. I w dalszym ciągu robisz to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze bardziej poniżasz się pisaniem o jednosce chorobowe na której temat nic nie wiesz. A to wam po Twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis o 14:26 jest clou tematu i pora go zamknąć. Kolejny raz nie odpowiadasz merytorycznie.Padały pytania o koszty ,masz cos w tym względzie do napisania czy udajesz,że pytań nie widzisz? Lub wysokość alimentów,jaka +/- w zaleznosci od wieku dziecka choc w części pokrywalaby koszty bodaj miesięczne? To jest temat,nie twoje dywagacje o urojonych osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY naprawdę jesteś nienormalna! Czyli jesteś urojeniowa osoba ha ha ha. Pisalam juz o kosztach i utrzymaniach ale Tobie się nie podobało to zaczęłaś mi ublizać i pisać swoje chore prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest od 2008 roku.Rozwaliłaś tymi hejtami,trrolowaniem watek. Mam nadzieję,ze zdziwisz się gdy za jakiś czas nie bedziesz mogła tu pokrzyczeć,poublizać. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama ciągle hejtujesz i trollujesz non stop i rozwala sz wątek bo ktoś może mieć inne zdanie niż Ty. Juz pisałam jakby takich ludzi na kafe nie było to można byłoby na forum porozmawiać i powukieniac poglądy powspierac się. A le nie trzeba komuś ublizać bo ma inne zdanie i tym samym nie móc rozmawiać na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×