Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIEzadowolnicka

Czy komuś z Was ucieka życie między palcami???

Polecane posty

Gość gość
mam to samo, 2lata szukam pracy, nie mam dzieci, mąż mnie utrzymuje, jestem pasozytem:( wyc mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomózcie nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje zycie było wielka porazka…. na miałem zadnych przyjaciol..... doslownie nikogo - w szkole zawsze sam, do nikogo sie nie odzywałem, do mnie tez nikt - kazdy traktował mnie ponizająco.... przezywał itp.... w zasadzie sie nie dziwiłem ( moj wyglad – myślałem wtedy że lepiej sie zabic niz tak wygladac jak ja) nie miałem nawet normalnej rodziny - siostra i matka za granica a ja zyje z ojcem ktory sie znęcał psychicznie .... mowił ze jestem nieudacznikiem, ze nikt mnie nigdy nie pokocha. Nie mając już żadnej nadziei natrafiłem na stronę http://energiaduchowa.pl , przeczytałem wcześniej że wielu osobom pomógł rytuał oczyszczenia aury. Pomyślałem, że co mi zalezy, spróbuję. Ale aż takich efektów się nie spodziewałem. Po jakimś czasie od oczyszczenia moje życie zaczęło podążać w odpowiednim kierunku. Stałem się pewniejszy siebie, nie dawałem się poniżać, zacząłem w końcu coś robić, aby spełniać marzenia. Teraz minęło już trochę czasu, a okres o którym pisze na początku traktuje jak jakiś senny koszmar. Obecnie me życie wygląda tak jak sobie życzę, spełniam się na wielu płaszczyznach. Tak więc – jeśli jesteś w dołku- pamiętaj że na Ciebie również czekają lepsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czuję taką beznadzieję w życiu ale jakoś się z tym pogodziłam. Żyje z dnia na dzień, każdy dzień taki sam ale pociesza mnie jedna myśl, że kiedyś to się skończy bo się skończy... każdy kiedyś umrze i ja też i tylko cieszę się z tego że życie nie trwa wiecznie. Dni lecą, lata lecą, kiedyś nadejdzie TEN dzień ostatni i to wszystko się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat, pracę, rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat, nie mam pracy, mieszkam z matką i dziadkiem, mam faceta ale co z tego jak nikt mnie nie rozumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powoli
mi też życie ucieka, nie mam nic, do tego depresję i nerwicę i problemy zdrowotne, szukam odwagi aby to zakończyć. Już nie wierzę że coś się kiedyś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal777
Ja wiem o czym mówisz dlatego wszedłem na ten temat dokładnie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×