Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mysterrry

POTRZEBNE KOBIECE ZDANIE NA TEMAT... PRZECZYTAJ !

Polecane posty

Zawsze zastanawiało mnie dlaczego tak piękne i gorące kobiety są często same ? Po pewnym czasie doszedłem do wniosku ,że wina leży po stronie facetów. Uroda kobiet , paraliżuje ich , boją się odrzucenia , nie mają odwagi , najczęściej szukają wymówek aby nie podejść i zagadać. \"ona jest za piękna , wyśmieje mnie , jestem beznadziejny , spróbuje jutro \" Tak właśnie się zachowują I pomimo tego, że wysyłacie nam często świadomie czy nieświadomie sygnały na to ,że chcecie Nas poznać , oni tego nie zauważają . To może być głebokie spojrzenie , bawienie się włosami , uśmiechanie się czy też zabawa kolczykami. Wy z kolei ,pełne dumy i obawy ,nie robicie pierwszego kroku , ponieważ boicie się, że ktoś pomyśli o Was jako o \"łatwych\" , czy też jak kto woli zdesperowanych , zżera was tak zwany \"program społeczny\". Mam w związku z tym pytanie i chciałbym znać opinie kobiety . Czy wolicie kiedy facet jest bezpośredni ... podchodzi do Was i mówi wprost \"słuchaj podobasz mi się i po prostu muszę się przekonać jaka jesteś naprawdę , czy warto Cie poznać\". Czy gdy jest bardziej tajemniczy , gra Wam na emocjach , kiedy tak naprawdę nie wiecie Co o was myśli i czego od was oczekuje , zwodzi Was i zaskakuje , używa zaczepliwych tekstów , przyciąga was a potem sam odpycha ? Jakie jest Twoje zdanie ? Czego w nas nie lubisz ? a czego oczekujesz ? Sorki że zawracam głowę ale po prostu interesuję się tą tematyką. Potraktuj to jak ankietę albo raczej życzliwość wobec mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wolicie kiedy facet jest bezpośredni ... podchodzi do Was i mówi wprost "słuchaj podobasz mi się i po prostu muszę się przekonać jaka jesteś naprawdę , czy warto Cie poznać". wolalabym zeby mi facet tak powiedział a nie gral w kotka i myszke kiedys mialam do czynienia z takim typem ktory mi ciagle zawracal glowe, pisal itp a nie mogl zorganizowac spotkania chociazx za kazdym razem pisal z ehcce mnie zobaczyc... znalismy sie wczesniej... nie ubie sie domyslac co facet ma na mysli i tygodniami czekac az on se odezwie, albo nie reozumiem po co sie odzywa po spotkaniu jak ma mnie gdzies...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_amarelka
żadnego nie chcę, bo nie spełniam norm unijnych i będę do końca życia sama jak palec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicreaa
Ja lubie kiedy jest tajemniczy i mnie zwodzi... ciekawosc zzera mnie wtedy do tego stopnia ze musze poznac go blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamka wody
słuchaj podobasz mi się i po prostu muszę się przekonać jaka jesteś naprawdę , czy warto Cie poznać". ten tekst jest fatalny, jakby wybieral towar w sklepie :O mnie by mocno odstraszyl :O ogolnie lubie czytelne znaki zainteresowania ze strony faceta, musze wiedziec ze mu sie podobam wtedy i ja moge cos zrobic, czytelne ale subtelne znaki, nie takie walniecie prosto z mostu, bo sam flirt, faza poznawania sie i gra w przyciaganie-odpychanie jest duzo bardziej fascynujaca niz pozniejsze wspolne, codzienne zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopalnia wiedzy normalnie !!! a jakie cechy charakteru i wygladu dzialaja na Was jak Magnes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś szczególy ? nie chcecie zdradzać Swoich sekretów ? Być może to będzie lektura , dzięki której poznacie facetów , którzy spełnią wasze oczekiwania ;) Wskażcie nam drogę hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FaIIka
Ja też stawiam na bezpośredniość u faceta. wiem jak było z moim, tak podchodził do mnie, niby chce a jednak cos tam kręcił na boku, nawet mimo wyraźnych sygnałów, nawet mimo proponowanych przeze mnie spotkań sam na sam on dalej coś kręcił. Juz miałam dać sobie spokój. Natomiast co do facetów i pięknych kobiet, to myślę że faceci sie nie interesują nimi bo nie lubią konkurencji, nie tylko chodzi o te piękne ale też o te zgrabne, te zadbane. Chodzi mi o to że za pięknymi, zgrabnymi kobietami się oglądają inni faceci, ze taka kobieta ma większy wybór facetów, że facet będzie musiał się bardziej starać. A faceci nie zawsze się chcą starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FaIIka
Ja u siebie miałam na studiach kilka takich dziewczyn które właśnie inteligencję starały się nadrobić wyglądem i potem chodziły z piątkami z różnych przedmiotów nie mając pojęcia o połowie rzeczy. To raczej nie robi długotrwałego wrażenia na facetach. Ale była taka jedna, owszem ładna i zadbana dziewczyna co miesiąc nowa fryzura fajne ciuchy i przez pewien czas spotykała się z takim moim kolegą z naszej grupy który prowadził własna firmę, dobrze prosperującą, ale pewnego razu miał w firmie gorsze miesiące i jego dziewczynie ciężko było zrozumieć czego nie może jej zabrać na koncert albo do drogiej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 4 grosze w temacie
Taki tekst na początek "Słuchaj podobasz mi się i td" to dla mnie strzał z grubej rury. Na początek wystarczą subtelne znaki poza słowami. Potem byłoby ciekawie, gdyby facet wyszedł z jakąś niezobowiązującą inicjatywą - np. zaproszenie do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna dziewczyna wcale nie musi być taka piekna po zdjęciu makijażu. Ja miałam koleżankę w liceum która owszem była ładna ale malowała się od 7 klasy i w 3 liceum jak byliśmy na wycieczce szkolnej to widziałam ją bez makijażu i wcale taka piękna nie była wyglądała jak trzydziestka. Teraz widziałam jej zdjęcie na naszej klasie i teraz w makijażu wygląda na te 30 parę lat, nie chciałabym widzieć jak wygląda bez makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana
hmmm mysterry! faceci boją się silnych i atrakcyjnych kobiet z typowo samczego powodu, nigdy nie ma pewnosci, ze jest dla niego, to znaczy , ze bedzie jemu tylko podporzadkowana, taka kobieta radzi sobie w kazdej sytuacji, bez podpierania sie , tj, "używania" mężczyzny, moj mąż "sięgnął "po mnie, osiągnąl zamiar, dzieki uporowi, nie dal sie odstraszyc, byl konsekwentny w tym, caly czas kombinowal, jak mnie zdobyc, potem, kiedy mu się to udalo, kombinowal, jak mnie przywiązać do siebie, zalozyl łancuch, i pilnowal - pieklo. a ja bym nigdzie nie poszla, bo kobieta silna nie potrzebuje sie dowartosciowowywac podbojami i takimi tam sprawami. kobiety, ktore uchodzą za slabe - myszki szybciej zawiodą, ponieważ beda chcialy sie zawsze dowartosciowac. kobieta, ktora ma swoje poczucie wartosci na swoim miejscu, dba o swoje pasje, jest w stanie byc i oddaną, i lojalną partnerką, bardziej niz ktokolwiek inny. fakty mowią, ze wlasnie slaby facet, ktory zdobędzie silna kobietę, zrobi wszystko, zeby ja upokorzyc i zniszczyc, bo inaczej nie umie funkcjonowac poza walką, najpierw o nią, a poźniej z nią. jeśli Ciebie to kręci, żeby dotrzec do takiej kobiety, musisz miec pewnosc, że masz wysokie poczucie swojej wartosci na tyle, by nie ulec pokusie walki, nie mylic wysokiego poczucia wartosci z posiadaniem pieniedzy, ani stanowiska, to jest w środku, ma byc rozwiniete, ani tez posiadaniem atrakcyjnej kobiety u swego boku, "coby kolegów mogł trafić szlag". tak naprawdę liczą się uczucia i ciepło i miłość, a to może być żywe w każdym ciele. temat - rzeka, zanurz się, doświadcz, i dopiero wtedy będziesz wiedzial, powodzenia i odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIeprawda ztym, że faceci nie maja odwagi odejść, zagadać do pięknych kobiet bo np. uważaja że nie mają u nich szans itd....:D Takie obiekcje mają własnie kobiety :O nigdy faceci. Facet sie nie zastanawia co ma do zaoferowania -mówie o cechach osobowości i wyglądzie - tylko wali prosto z mostu! To zdobywcy, nie myślaze są brzydsi, grosi, nie tacy jak trzeba... :D:D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia snow
Mężczyzna musi być nieco tajemniczy, kobieta lubi być zdobywana ale małymi kroczkami. Mamy trochę marzenia z bajek: czerwone róże, które przynosi posłaniec z zagadkowym liścikiem, wiersz w smsie na dobranoc może byc jakiś Gałczyńskiego, Asnyka, Tuwima oczywiście od nieznajomego. Tu masz przykład: "Pani pachnie jak tuberozy. To nastraja i to podnieca. A ja lubię zapach narkozy, A najbardziej - gdy jest kobieca." fragment wiersza"Pomarańcze i mandarynki" potem kobieta zaczyna się wkręcać w ta magie, którą tworzy się wokół niej, można jej też wysłać płytę z nagranymi utworami, oczywiście też wyjątkowymi:) Popularne "czy my się skądś znamy? na ulicy tez może być, potem "wystarczy mam wrażenie, że już Cię kiedyś spotkałem, masz takie znajome oczy" no a potem " może dasz się zaprosić na kawe, jesli za wczesnie to" moze zostawisz jakis namiar na siebie, chcialbym Cie kiedys jeszcze zobaczyc, tak milo mi sie z Toba rozmawia, masz cieply glos wiesz"....moze sytuacja jakos sie dalej rozwienie. I to poki co na tyle:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nienawidzę, gdy facet zaczyna się bawić w gierki na emocjach i uczuciach kobiety... Już chyba lepiej jak jest bezpośredni bo się przynajmniej wie na czym się stoi. Wtedy takowa piękna niewiasta nie musi się obawiać, że następnego dnia facet zwyczajnie zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie z innej beczki... Czy spotkałyście się kiedykolwiek z terminem artysta uwodzenia ? Z osobą , która potrafi Was uwieść i przeprowadzić przez wszystkie stany emocjonalne o których już dawno zapomniałyście , a być może przez stany których, wogóle nie doświadczyłyście... Facet który Wie czego chcę , i to otrzymuje . Facet pewny siebie , lider , z poczuciem humoru , kreatywny i tajemniczy. Ktoś przy kim rutyna to tylko zły sen ... Ktoś kto Was rozumie i zna Wasze pragnienia , systematycznie je realizując . Wyobraźcie Sobie że jesteście z Takim facetem , z facet dzięki któremu każdy dzień będzie czymś nowym , zagadką ,którą bedziecie chciały odkryć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tymczasem dziękuje za wszystkie wypowiedzi i czekam na dalsze opinie w tej kwestii , to dla Nas bardzo istotna informacja zwrotna ;) kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea1981
a co ty jestes tak dociekliwy ? Twoj opis idealnie pasuje do mojego typu... dodalabym jeszcze szarmancki ale z charakterkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mna ciezko wytrzymac
bo tydzien ejst cudownie, a potem przychodzi dzien kiedy mam takiego dola...ze jeszcze NIKT nie potrafil mnie pocieszyc, albo ogarnac zebym chociaz o tym zapomniala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadlam juz mandarynki
ja powiem tak ten tekst : po prostu muszę się przekonać jaka jesteś naprawdę , czy warto Cie poznać", odebralalabym raczej zle, nie mow kobiecie :"musze sie przekonac, czy warto sie poznac", to rzeczywiscie brzmi fatalnie:) okresl sie, powiedz jej, ze chcesz ja ponac, ze spodobala Ci sie, nie badz nahalny, ale nie przestawaj sie nia interesowac, pisz smsy, ale nie badz ciapa i miec swoje zdanie.wiesz o czym mowa? badz soba, tylke, ze facetem, ktory wie jak dbac o kobiete. zreszta duzo zalezy od kobiety i od faceta, nie ma jednej recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzetnie notuje w swoim notesiku hehe ;) Wielkie dzieki \"zjadlam juz mandarynki\" Ciapa to chyba najgrosza cecha jaka mozemy miec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadlam juz mandarynki
a Ty mysteryy jaki jestes w sprawach damsko-meksich?masz z tym problemy, stad ten watek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygajga
jestem z tych kobiet które opisałeś na początku swego postu i ja osobiście chciałabym żeby facet był pewny siebie i to on pierwszy podszedł porozmawiał jeśli facet jest tajemniczy jak mi to się zdarza prawie codziennie;) i patrzy się oraz uśmiecha to ja w końcu sama nie wiem o co chodzi:)czy mu się podobam czy może wyglądam dziwnie czy tusz mi się rozmazał:):):)później podczas spotkań mógłby czasem stać się lekko tajemniczy intrygujący nie aż za pewny siebie ale ogólnie jeśli facet wiec czego chce to może przyplusować u mnie;) bo ja sama jestem strasznie nieśmiała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×