Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alek1111222

imię Erika-Eryka co sądzicie

Polecane posty

Gość alek1111222

heh Kochane mam pytanko, co sądzicie o imieniu Erika ??? wiem, że po polsku to raczej Eryka, ale bardziej podoba mi się wymowa przez i. Bo pomagam siostrze wbrać imię dla małej i to bardzo nam się podoba, niesety reszcie rodziny średnio..;/// wg mnie nie jest ani pospolite, ani pretensjonalnem\, ani jakieś "amerykańskie" :) Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhhuuh
SUPER IMIE. Beda mieli w szkole z kogo sie smiac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek1111222
śmiać się będą z Marysiek Basiek Krysiek Stasiek Grażyn Gabrieli Zosiek i Zuziek czyli tych starych imion, na które przyszła nieszczęsna moda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UJDZIE CO MA NIE UJŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eraaa
Ja mam na imię Eryka ze mnie w szkole nikt sie nie śmiał i wszyscy uważali że to imię rzadkie ale piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erika pisane przez "i" jest pretensjonalne i nasuwa skojarzenie że dziewczynka nie jest Polką, a skoro jest, to tak jakby matce coś się poplątało w głowie. Z kolei Eryka przez "y" brzmi ordynarnie. Ponadto dziecko będzie miało problem, co się przedstawi, to odbiorcy będą dopytywać czy dobrze zrozumieli imię. To dość frustrujące dla dziecka i wpędzające w kompleksy. Nie możesz znaleźć dla córki jakiegoś szlachetnego, klasycznego imienia? Dodatkowo kup sobie pluszaka i na nim eksperymentuj z imionami. Tudzież... zostań przy tym pomyśle, ułatwisz rozróżnianie pochodzenia społecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomą pod 50 Słabe imię, nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię ładne ale kłopotliwe ze tak powiem, większość dzieci w przedszkolu jak i sama dziewczynka mogą mieć problem z wymowa - będzie Elika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie hamerykanskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w stylu Brajan, Kewin, Dylan, Dżesika, Eryk. Wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Elita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyrodnia siostra, mieszkająca w Niemczech ma tak na imię. Super dziewczyna, a imię bardzo mnie się podoba. Druga ma na imię Ingrid, swojej córce też dałam tak na imię, Ingrid, ale nie Ingrida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erika? To imię mojej mamy, Mazurki z Ostpreussen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mię ładne ale kłopotliwe ze tak powiem, większość dzieci w przedszkolu jak i sama dziewczynka mogą mieć problem z wymowa - będzie Elika oczko.gif xxxxxxxxxxxxxxxxxxx kiedyś nauczą się wymawiać rrrrrrrrrrrrrrrrr, jaki problem? Dolota, Telesa, Klysia...., Fakt, Nikola, Dżesika jest bardziej wymawialna przez dzieci - czyli wszystkie imiona bez literki R są akceptowalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArtur
Witaj jestem Artur z swoją kochaną curke nazwałem Erika jest to piękne imię i do tego zadko spotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożu,nie robcie tego... nie nadawajcie dziecku imienia brzmiacego obcojezycznie,to jest smieszne. Eryka tez brzmi sredno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Artur U Ciebie słownik ortograficzny jest rzadko spotykany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ♡♡♡

Ja się nazywam Erika A z pochodzenia jestem Polką.Nikt się nie śmieje z mojego imienia A nawet wymyślają mi różne ksywki np.Erikson,Erixon,Eric,Ericzka itd. Jest tylko problem z różnymi pamiątkami z imieniem ale to nic. Ja osobiście uważam, że imie Erika jest też polskim imieniem i nikt nie ma prawa się z niego śmiać bo to jest bardzo piękne i nie spotykane imie w Polsce♡♡♡ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onkosfera

Zarowno Erika, jak i Eryka, piękne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Mam koleżankę w pracy którą ma 3 córki. Eryke Angelike i Jesice 

Jak się dowiedzialam jak mają jej dzieci na imie już wiedziałam z kim mam do czynienia:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddr

Beka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poler
6 godzin temu, Gość Anka napisał:

Mam koleżankę w pracy którą ma 3 córki. Eryke Angelike i Jesice 

Jak się dowiedzialam jak mają jej dzieci na imie już wiedziałam z kim mam do czynienia:) 

A twoje dzieci jak maj,a na imię ? napisz to od arzu zobaczymy z kim mamy do czynienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×