Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Witaj w naszym gronie :* nie martw sie sa tutaj osoby ktore rowniez maja 4 cykle staran za soba :) nie zawsze udaje sie za pierwszym razem :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Nie!! Nadeszla straszna, okrutna i podstępna @..wrrr...jestem naka zla i rozczarowana..az sie wszystkiego odechcewa.. Brzuchatki..zazroszcze wam.. Angioletto jak sie czujesz? czytalam o tych kolkach i kwadracikach.. to jakies testy z gwiazdka dla umyslow scislych? :P tak czy tak trzymaj sie Karolina..atakuj męza... Ja ide pospac bo brzuch mi wysiada..potem wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01...........moze moze. .....Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-22 .............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1........31.12.........brak...... .W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............2.........24.01..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 2? .........26.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1...........???..............brak.......Kon in (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... .. ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Nusienka -24.......3..........07.01.........brak.....Szczecin/Dublin 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)Pani L.-27..........4..........???..........................Lin co ln (uk) 18)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)………..UK 19)Suri-30..............2........19.01.......brak..... .. .........śląskie 20)Szuszunia..........4.........10.01........brak.................opolskie 21)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 22) Trąbka 23.........2..........03.01.........w drodze.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............???? 3) Angioletto...........???..........................???....... ........??? 4) Trąbka...............???..........................???....... ........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tu mowil o bobo
fora pomylilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa z afryki
podnieś gały do góry i przeczytaj temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez slownik wyrazow bliskoznac
i znajdziesz pojecia: bobo , dzidzi, dziecko, dzidzius.. jezyk polski jest duzo bogatrzy niz ci sie wydaje... doksztalc sie pokrako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa z afryki
jeżeli w tym słowniku obok słów "bobo" jest słowo "zasmarkaniec" lub "siurek" to czenu nie piszecie "staranka o siurka"? przeciez to wzbogaca slownictwo i jest w slowniku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa z afryki
albo staranka o bachora, staranka o szczeniaka - przeciez to widnieje jako synonim w slowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac ze ty podswiadomie
bezplodna jestes.. moze jeszcze o tym nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pomarancza u gory to jakas stara panna albo zmierzla baba musi byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co ci pawianie chodzi
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z SURI
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa z afryki
to co ze bezplodna jestem.. ale za to kupila sobie szczeniaczka a nie bobo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa z afryki
gratuluje inteligentnych ripost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa z afryki
bobo to był moj gorylek-przytulanek... i stad te zle mysli... przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po jakiego wdawac sie w dyskusje z pomaranczami? :) ja nie mam nic do słowa bobo, ani do bobaska ani szkrabka , bo to sa miłe słowa kierowane w strone dziecka Widocznie nasza pomaranczka ma ze soba problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze na forum, patrze, nasz topik wysoko, mysle dziewczyny sporo naskrobaly, patrze: p o m a r a n c z k a! :-O ja dzis testowalam, 2 razy... testem owu :-D no i za drugim razem wyszla mi slaba druga krecha, co niby oznacza brak owulacji... nie wiem, jak to interpretowac, czy moze juz jest po??? huk! nie bede sie tym przejmowala, jak nie w tym miesiacu, to w nastepnym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:D:D już jestem:D trochę zamarznięta,ale już w domku:) Atka:(:(:( jak to możliwe?:(:(byłam pewna,że zejdziesz na dolną część tabelki.. Angi:> ubieraj się cieplutko do tej pracy..przecież już jesteś podziębiona..dobry był rosołek?:D:D:D hihi:) idę puścić zamówienie tym razem z avonu... w pracy zjadłam dzisiaj śledzie na obiad..no nie wiem co mnie podkusiło..najpierw zrobiłam sobie kisielek truskawkowy a później poszłam po śledzie i tak mnie po nich zmuliło,że do tej pory mi się nimi odbija...mimo tego,że już je zwróciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi do testowania jeszcze daleko.... ;-) jakoś koło 24 pewnie zaczne, o ile nie przyjdzie @ :) oby oby :) a za Ciebie trzymam kciuki :) i będe śledzic co i jak... oczywiście życze 2 kresek... a swoją drogą zaobserwowałaś już jakieś ewentualne objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialysmy ignorowac te wsciekle pomarancze,wiec ignorujmy,chyba wiecie co to znaczy?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rosolek byl dobry:D:D:D:D:D:D ubieram sie cieplo,ale w pracy i tak tragedia:( jestem juz w domku-ucieklam:D:D:D zgadnijcie co robie????? JEM HEHEHEHEHE::D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://forumzdrowia.pl/dni%20płodne/496?gclid=CLn2zMCR9ZcCFcsa3godrFOJCQ fajny ten kalkulator a co do testowania, to reka mnie dzis swedziala i "siknelam "na tescik ale nic,zreszta za wczesnie jeszcze bo okres 19 mam miec ale jak sie ma test w domu to samo korci hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri... ale co to ma byc???? kobietka... ostatnia @ mialam 18 grudnia, cykle mam 36-dniowe :-O wiec owulacja jakos wlasnie w tych dniach... co sadzicie o tych chinskich tablicach???? ja do tej pory bylam sceptyczna, bo mi sie nie sprawdzilo, ale dowiedzialam sie, ze do swojego wieku nalezy dodac 9 miechow. No i teraz to sie sprawdza u wszystkich. Hmmm... wg tego w lutym powinnam sie zaczac starac o dziewuszke.... ale mi jakos wcale na malej pannicy nie zalezy... chyba wolalabym brata dla synka, by byli kumplami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×