Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

serio??? :-D piatek13..... Angioletto, wychodzi Ci SYNEK! moze wkleje te tabelkke: WOMAN'S CONCEIVING AGE MONTH OF CONCEPTION 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 January G B G B G B B G B G B G B B February B G B G B B G B G B G B G G March G B G G B G B B B G B G G B April B G B G G B B G G B G G G G May B G B G B B G G G G G B G G June B B B G G G B B B G G B G G July B B B G G B B G G B B B G G August B B B G B G G B B B B B G G September B B B G G B G B G B B B G G Gctober B B G G G B G B G B B G G G November B G B G G B G B G G G G B G December B G B G G G G B G B G G B B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ciekawa jestem angioletto, bardzo, jakiej plci bedzie Twoje dziecko :-) A ile przed owulka mieliscie staranka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady love skoro tak, to nie ma przeszkód, ale takie wątpliwości to tylko dobrze o nim świadczą, bo przecież ważne jest, żeby zapewnić dziecku to, czego potrzeba :) Angioletto a ładnie to tak z pracy uciekać? hmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testuje pod koniec tygodnia... ale przyznam ze juz testowalam... ale pewnie za szybko... objawy mam jak przed @ wiec nie wiem,,, tkliwe piersi, powiekszone i bol brzucha - wiec jak widac nic pewnego... a ten link z kalkulatorem nalezy skopiowac i usunac spacje przed \"ł\" tu zawsze tworzą się spacje w długich linkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mi przyjdzie @ to juz jestem umówiona na monitoring cyklu i badania hormonów.. więc jakiś krok do przodu zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś miała już monitoring cyklu? bo wiadomo ze testy owulacyjne moga pokazac pik (czyli druga kreske) ale jajeczko niekoniecznie peknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka,ale smieszne hahaha:D:D:D juz naprawde nie moglam wysiedziec w tym zimnym pomieszczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna23____
boze , zachowujecie sie jak idiotki. dobrze ze niebo was kara za glupote odmawiajac wam potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto sluchaj: ja tez mam takie bole jak na @. Trwa to moze z minute i pojawia sie 1,2 do 3 razy dziennie. i rowniez zolta wydzielina. Wiem moze to tyowe. Oprocz tego normalne ciagnace uczucie, czyli powieksza sie macica. Poza tym mam tak wielki brzuch jakby juz 4 miesiac. A nie jem tak duzo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna23____
w ciaze sie powinno zachodzic naturalnie, normalnie, bez tego calego stękania ktore prezentujecie. jak sie nie da to zajmuje sie czym innym. malo dzieci w sierocincach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:Dwiec musimy sobie tu o wszystkim pisac kochana:D:D:D dzis caly dzien kreci mi sie w glowie,ale to pewnie od pogody,a poza tym wszystko ok:)no,oprocz bolu brzucha i piersi hahahaha:D:D:D a gdzie sie wszystkie dziewczyny podzialy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten śluz jest całkiem normalny na poczatku ciazy.. kolezance ginekolog powiedzial ze jest to tzw. "ślinienie pochwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to dzis jestem bardzo spiaca. Poza tym musze jutro wskoczyc na wage bo wydaje mi sie ze przytylam juz ze 3 kilo ;) zegnam sie bo chce sie wyspac porzadnie. do jutra!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie brzmi,moja sie slini w takimm razie jak mops hahaha:D:D:D Szuszunia a czy ty juz wskoczylas do naszej tabelki???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna23____
słyszycie siebie? żenujące kobiety, oj żenujące. kobieta z klasą zachodzi bez problemu, nosi ciążę, rodzi i wychowuje człowieka, bez tego wycia, rodzierania szat na forum, bez wąchania wydzieliny z pochwy. wstyd mi za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym cyklu pierwszy raz mam taki ciagnacy bol w macicy.. troche inny niz na @ ale wole sie nie nakrecac.. moze wczesniej go nie zauwazalam... pod koniec tygodnia sie okaze :) oby byly dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×