Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

a z tymi chinskimi kalendarzami plci to czytalam ze byly naukowo potwierdzone badania. ale cos typu anty nobla.. :) ze to chodzi o uklad gwiazd bla bla bla.. osobiscie jestem za naukowym podejsciem.. plemniki zenskie zyja dluzej za to meskie sa szybsze.. czyli przed owulka dziewczynka, a po owulce lub w trakcie chlopak.. dlatego z in vitro jest najwiecej chlopcow. a ze organizm plata figla to kobieta planujaca nie zawsze wie kiedy byla owulka. bo czasem ten bol moze oznaczac ze bedzie lub byla a niekoniecznie ze trwa.. i kijanka inna moze dobiec.. takze 50 na 50....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie moge za wami nadazyc, chcialam poczytac a tu juz trzeba klasc sie spac bo ostatniej nocy bardzo malo spalam o jutro znow pobudka o 5 :( Dobranoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zgodze sie co do tej wanny.... niewskazane sa gorace ka[piele i w ogole przegrzewanie organizmu, ale normalne kapiele jak najbardziej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie cieplutko bo na zewnatrz strasznieee zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpaa
nigdy was nie opuszcze. wasza @ hahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emamcia
zgadzam sie z toba Karolina ja tez wiem ze mozna sie kapac tylko nie w zagoracej wodzie co do tych testow to widzialam je w tesco ale nigdy nie kupowalam ja kupuje na ebayu po 20 testow (jak na wariata przystalo :D) za 4 funciaki maja czulosc 10 czyli te najczulsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, też mialam na mysli GORĄCE kapiele. Od razu myslalam o takich bo ja osobiscie innych nie biorę. :classic_cool: Jeśli woda ma temp. ciala (czyli taka jak sie dla dziecka robi), to jest o.k. Ja sie zwykle kąpie w takim prawie wrzątku, więc dla takich jak ja - kąpiel zakazana. Codo testow owu- dzis wlasnie przyszly do mnie z Ebaya, extra szybko :) Mam zapas na caly miesiac licząc od dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Musiałam nadrobić małe zaległości :) Witam emamcie :) Nefretete poczekaj jeszcze z testem, za wcześnie jest, no chyba że z krwi chcesz robić? Dziewczynki nie spieszcie się tak z tymi testami! Ja nauczona doświadczeniem robię dopiero jak @ spóźnia się tydzień. Wcześniej robiłam przed @ albo w jej terminie i miałam 3 razy wynik pozytywny, a później przychodziła @. Teraz wolałabym nie wiedzieć, że te kreski były i dlatego testuję tydzień po, w tym cyklu o ile @ nie przyjdzie do końca stycznia, to będę testować na początku lutego. Karolinka ja też planuję zakup wiesiołka i castagnusa jak się w tym cyklu nie uda :) Nefretete a ten salfazin to jakieś witaminki? Szuszunia a na kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się stresuję wizytą u pana G. Moja pierwsza ide na 17,30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami spokojnie, nie ma się czym stresować :) w tej sytuacji to tylko sama radość :) Pytałam się wczoraj Michała, że czy jak będę w ciąży, to będzie chodził ze mną do lekarza i powiedział, że " z czystą przyjemnością" :) a co do porodu to powiedział, że tak, ale nie wie jak długo, bo może będą musieli go wyprowadzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi no no :)Proszę ale dzielny chłopak :) Wiesz stresuje się bo samo to potwierdzenie czy wszystko dobrze i to czy mi to cholerne zapalenie gardła nie wpłynie na maluszka przecież to tak wcześnie. ale idzie zemną moje wsparcie wię zawsze to inaczej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziolchy! naskrobalam dluuugiego posta i sie skasowal...... :-O no zesz.... Kami 🌼 stresik przed wizyta to normalka, zwlaszcza jak w gre wchodzi ciaza :-) gardlem sie nie przejmuj, ja ospe przeszlam i wsio jest i bylo okey, ciaza jak marzenie.... :-) Moja ginka powiedziala: \"zarodek jest lepiej chroniony przez organizm, niz nam sie wydaje\". A wiec uszy do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka dzięki kochana za pocieszenie:) no proszę jak to dobrze,że tu do WAs się zapisałam hihi Póki co siedzę cieplutko ubrana i noska nie wyściubiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane:):) byłam wczoraj na USG dopochwowym i widzialam mojego dzidziusia:) ma 7 mm:) a serdzuszko mu tak mocno wali:) pewnie kocha bardzo mamusię:) oczywiście dostałam dwa zdjęcia:) jedno mam już w ramce:) a co tam na naszym forum się dzieje? bo nie miałam czasu przeczytać wszystkiego :) i tabelkę muszę zmienić z danymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wazne w czasie wszelkich infekcji z goraczka jest, by nie dopuscic do wysokiej temperatury. jak rosnie, trzeba zbijac. ciaza nie lubi przegrzewania, to tez powiedziala mi moja wspaniala pani doktor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01...........moze moze. .....Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-22 .............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1........31.12.........brak...... .W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............2.........24.01..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 2? .........26.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1...........???..............brak.......Kon in (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... .. ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Nusienka -24.......3..........07.01.........brak.....Szczecin/Dublin 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)Pani L.-27..........4..........???..........................Lin co ln (uk) 18)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)………..UK 19)Suri-30..............2........19.01.......brak..... .. .........śląskie 20)Szuszunia..........4.........10.01........brak....... ..........opolskie 21)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 22) Trąbka 23.........2..........03.01.........w drodze.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia 21lat.................7....................01,09,2009...........57 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............???? 3) Angioletto...........???..........................???....... ........??? 4) Trąbka...............???..........................???....... ........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ale fajowo🌻!!!!!!!!! Może i ja wieczorkiem przyniose pozytywne wieści:D Karolka dobrze bo nie mam tempki tylko 37,2 max więc nie jest źle ale jak co to będe do Ciebie walić jak w dym bo widzę,że ty kobietko to dużo wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, a prosze Cie bardzo, wal z pytaniami jak w dym, zebym tylko umiala odpowiedziec :-O Bron Cie Panie, nie jestem zadna ekspertka, jedno dziecko urodzilam i mialam madra lekarz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao slicznotki moje!!!!! jak samopoczucie??? w nocy z polski wrocila moja przyjaciolka i przywiozla mi super ksiazki:D a mnie brzuszek od rana boli.dzis dzien spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto hej! Ach, ksiazki, czuje co czujesz :-D ja na pol roku amerykanskiej emigracji zabralam tylko 4 ksiazki i kilka gazet, to potem z posuchy reklamy zaczelam w nich czytac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jak super :) To może pochwalisz nam się tym zdjęciem? Kami taka temperaturka, to chyba norma w ciąży :) Musisz koniecznie zdać relacje po wizycie :) Karolinko ja też tak czasem mam, że wypocę dużo a tu nic, wszystko zniknęło :/ Angioletto tylko nie siedź cały czas w tych książkach i pamięta o nas :) Ja od przyjaciółki dostała w prezencie ślubnym książkę pt. \"Ciąża i poród\" :D Ja zmykam popracować, bo mnie zawalili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah,fajne sa,mam fajny dziennik ktory sama musze uzupelniac,np zdjeciaami brzuszka co tydzien,musze sie mierzyc i wazyc:)i pozostale to np W OCZEKIWANIU NA DZIECKO,i jeszcze jedna opisana ciaza dzien po dniu,ze zdjeciami-alez jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozliczam dzis restauracje ze wszystkimi firmami wiec mam sporo pracy ale co chwilke bede tu zagladac:) ja sie czuja brzuchatki?jakies mdlosci??? a reszta niech sie przytula ladnie cale dnie i noce!!!:D ktoras testuje w tym tygodniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×