Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

och u mnie brzuszek bylo bardzo szybko widac w 3 miesiacu to juz nie dalo sie ukryc a w 6 to bylam jak niektore do porodu i naprawde bylo juz widac w 10 tyg moi znajomi juz mogli poznac dodam ze bylo lato a ja oczywiscie nosilam opcisle bluzeczki zeby bylo widac hi hi i jestem tez bardzo szczupla wiec to moze z tad nie wiem ale naprawde u mnie szybko to szlo w 9 miesiacu myslalam ze pekne hi hi ale znam tez takie dziewczyny ktore sa juz w 8 miesiacu i gdyby zalozyly luzniejsze ubranie to by widac nie bylo a moja znajoma dowiedziala sie ze jest w ciazy w 5 miesiacu bo plamila i nic nie bylo widac sama sie dziwie a do konca ciazy przytyla 5 kg wiec to juz wogole dziwne ale tak bylo tak wiec jest to naprawde sprawa indywidualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto no napisz koniecznie :) Atka tak sobie właśnie o Tobie pomyślałam, gdzie sie podziałaś, a tu niespodzianka i Atka jest :) Nie martw się tak bardzo, nie ten cykl to następny, uszy do góry :) Przecież wiesz na pewno, że nawet zdrowym parom nie zawsze się udaje, że przytulanki w owulację nie zawsze muszą być owocne. Uda się, zobaczysz, tylko trzeba byc cierpliwym :) Wiem, że łatwo jest tak doradzać, trudniej zrobić. Ja sama nie wiem jak się zachowam jak pod koniec stycznia dostanę @, mimo tego, że to dopiero mój pierwszy cykl starań i że jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego tak sie dzieje,zreszta same zobaczycie.rozumie gdyby powiekszyl mi sie brzuch wyzej,po np mam pelny zoladek,ale na dole,to raczej nie,bynajmniej nigdy tak nie mialam:p jeszcze raz podkreslam,ja widze tam zmiane,ale pewnie dla otoczenia nie musi ona byc koniecznie widoczna,no jak sie ubiore to juz napewno nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wielkości brzuszka, fakt, że dziecko jest malutkie, mikroskopijne, ale przecież macica rośnie, pojawiają się wody płodowe itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga55
Witam kobietki jestem Ola moge dołączyć do WAS mam troche wątpliwości co do starań ?? Staramy się juz 4 cykl , ale w całości prawie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka nasz kochany babolku,no nie smuc sie juz,tylko odpoczywaj poki mozesz kochana i jak tylko przegonisz @ to do dziela!!!ja ci tu bede kibicowac ile wlezie!!!juz ci wysylam fluidki,co ci troszku lepiej bedzie,lap wszystkie ok? :):):):D:D:D:):):):D:D:D:):):):D:D:D:):):):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga55 - witaj :) bedzie nam miło :) angioletto- tak juz mam.... to jest silniejsze ode mnie. Ale postaram sie. Chyba póje do G. po luteinę na skrócenie cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu musze brać hormony, bo inaczej @ bedzie kiedy bedzie chcial. Ale i tak sie unormował. zawsze sie wachal, a teraz co 40 dni- po prostu super. Przy takich cyklach bede sie starac 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brala juz króraś luteine?? Ale przed zajsciem?? Kilka koleżanek po 3 kuracjach zaszło w ciąże. Może to zbieg okolicznosci,ale co mi tam spróbuje, nic nie trace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hek kobietki! a ja tak czytam i marze o tych objawach :) ehh wiecie co... dziś mi się snił poród... urodziłam syna!! Widziałam go!! kurcze... moja psycha siada i chęc bycia matką przenosi się na sny... A Wam się zdarza się śnic o ciąży?? dzieciach?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy juz o tym snilam, lecz nigdy nie smil mi sie sam poród. Widzialam dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie jest jeszcze ze mną tak źle ;-) inni też śnią o dzieciach :) Atka nic nam nie pozostało jak tylko ciężko pracowc nad nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jestem w trakcie dni płodnych... więc tym bardziej :) a powiedzcie.. jak często sie kochacie? kochałyście (zaciążone) :):):) bo ja staram sie tak co 2 dzień.. czasami żadziej a czasami częściej a jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki,ide do pralni,rozkaz szefowej,a na dworzu taki ziab!!! no coz,sila wyzsza:D ale za to moze skoncze wczesniej i zabiore sie za czytanie ksiazek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zemnie to raczej nie bedziesz miec zadnej korzysci:D:D:D ja zwykle kocham sie tak raz,dwa w tygodniu.kiedy na poczatku grudnia postanowilismy ze staramy sie o dziecko to planowalismy sie kochac codizennie ale.....wyszlo na to ze kochalismy sie chyba 3-4 razy.jak widac owocnie:)zaczelam mierzyc tempke,narysowalam tabelki na kilka cykli,kupilam kwas foliowy,zamowilam testy owulacyjne u siostry Radka itd itd..... wiec nie napracowalam sie za duzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja luteinę dostawała tylko na wywołanie @ jak długo nie chciała przyjść, a zdarzało się że i pół roku. Terazzamierzam zakuić sobie castagnus - reguluje cykl i wiesiołek na poprawienie śluzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto to musieliście dobrze trafić :) Za często też nie ma co, bo żołnierzyki są za słabe. My "walczymy" co 2-3 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama
mie tez snilo sie ze jestem w ciazy zaraz przed tym jak zaszlam w ciaze za to w ciazy mialam takie dziwne sni strasznie realne duzo mi sie wtedy snilo a teraz znow mam takie realne sny moze to jakis znak oby ;) ja jak staralam sie o pierwsza ciaze to kochalismy sie co 2 dni ciagle 4 miesiace :D az sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama
czesc Karolcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama
a wiesz ja czytalam wtedy w senniku i pisalo ze dla kobiet ktore chca miec dziecko znaczy to ze sie spelni a dla tych ktore nie chca znaczy klopoty wiec trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni przychodzą na pogaduszki a inni muszą uciekac.. lece kobietki.. wizyta u rodziców mnie czeka :) stęsknili się za mną :) do usłyszenia wieczorem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam sny, ze rodze :-O to bylo na jakies pol roku przed zajsciem w ciaze i pewnie pod wplywem tego, ze szwagierka juz byla na wylocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam opinie o lekarzach ginekologach na stronie www.znanylekarz.pl bo chcę znaleźć jakiegoś fajnego i coś kiepsko jest, właściwie o każdym z mojego miasta źle piszą, a jak piszą dobrze, to ja mam złe doświadczenia, a nie bardzo chce mi się jeźdżić 100 km do Poznania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×