Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???.........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)dexa....................1........31.12.........brak... ... .Wrocław okol. 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)....Warszawa 6)Kobietkaataka22.....2........24.01............???..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.....brak...........Konin 9)milutkaaa...............1..........8.01........brak... . .. .....Rzeszów 10)Nefretete23..........1..........12.01......brak... ........Zakopane 11)Nusienka -24.........3..........04.02.....brak.......Szczecin/Dublin 12)olenka81 - 27........4...........16.01......brak............Londyn 13)olga55.................4..........31.12...........bra k.. ........Poznań 14)Skorpionka-27.......0..........???.........córeczka(1 0. 07)…..UK 15)Suri-30................2.........19.01..........brak.. ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4..................wrzesień 09.......nadal 60 2)Kami-30................?????.................wrzesień 09...........???? 3) Angioletto............. 5...................wrzesień 09.......nadal 65 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........+ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki jestem już po pierwszej wizycie :) Mam zdięcie mojej kropeczki:)!!!!! Ciąża ma 5tyg i 6 dni dokładnie A jaka duża dłuka 8mm i szeroka na 5,2mm Strasznie jestem szczęśliwa🌻🌻🌻 na zapalenie gardła dostałam cholineks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajowo:D:D:Dja tez sie nie moge doczekac az pojde do lekarza:)myslicie ze bedew juz slyszala serduszko mojej biedroneczki:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami gratuluje.. super uczycie chyba zobaczyc takie malenswo w sobie co?? A tak poztym dziewuchy..macie juz jakie imiona wybrane..ja mam.. PAtryk lub Natalia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami super :D To jutro już 6 tydzień :) Co tam Ci lekarz jeszcze ciekawego powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angi ja nie słyszałam :) pan doktor powiedzial mi że zarodek jest jeszcze mało widoczny,ale jest wszystko dobrze narazie:) Następna wizyta za 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu Michałowi najbardziej podoba się Franek (jego kuzyn nazwał tak ostatnio kota) i Antek - jak dla mnie te imiona są już za bardzo oklepane. Mnie dla chłopca najbardziej podoba się Filip, a dla dziewczynki Emilka, Natalia lub Marysia (jak moja mama).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję tabelkę Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???.........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)dexa....................1........31.12.........brak... ... .Wrocław okol. 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)....Warszawa 6)Kobietkaataka22.....2........24.01............???..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.....brak...........Konin 9)milutkaaa...............1..........8.01........brak... . .. .....Rzeszów 10)Nefretete23..........1..........12.01......brak... ........Zakopane 11)Nusienka -24.........3..........04.02.....brak.......Szczecin/Dublin 12)olenka81 - 27........4...........16.01......brak............Londyn 13)olga55.................4..........31.12...........bra k.. ........Poznań 14)Skorpionka-27.......0..........???.........córeczka(1 0. 07)…..UK 15)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4..................wrzesień 09.......nadal 60 2)Kami-30................5 i 6 dz..................wrzesień 09..nadal58 3) Angioletto............. 5...................wrzesień 09.......nadal 65 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........+ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ja już uciekam, idę się wykąpać i kładę się spać, bo coś ostatnio nie wysypiam się, Michał już dawno chrapie na kanapie. Do juterka, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam dla dziewczynki podoba się Aleksandra,Blanka,Hania chłopak Szymon,Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki,zaraz zamarzne,az mam dreszcze,ide sobie zrobic herbatke i wejde pod kocyk:)zagladne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do samolotów: to jak najbardziej mozna - potwierdzone przez lekarzy... jedynie nie wolno w ostatnim trymestrze - niebezpieczenstwo porodu przedwczesnego w samolocie. - niektore linie lotnicze wymagaja zezwolenia lekarza.. w pierwszym trymestrze mozna latac. a to ze niektorzy mowia ze jest ryzyko poronien to nie wieksze jak w innych miejscach.. i tak mowia lekarze. jedyne co trzeba wiedziec to zeby co pol godziny wstawac i rozruszac nogi i zyly - ryzyko zakrzepicy.. i pic wode niegazowana.. kazdy lekarz to powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc czesc!!!!! ja dzisiaj mam luzacki wieczor, Krzychu u dziadkow, maz juz lepiej sie ma, wiec nie musze mu matkowac :-P dlatego bycze sie na calego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to uslyszycie od lekarzy i nawet jak w wyszukiwarce tej kafeterii poszukacie... wiec glowa do gory!! mozna latac... no chyba ze ciaza zagrozona ale wtedy to wielu rzeczy nie wolno... a jak sie zdrowo rozwija to jest to mniej uciazliwe dla plodu niz meczaca podroz samochodem w niezdrowej pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam, ze samolot nie zaszkodzi..... zreszta moja gina powiedziala, ze na poczatku ciazy to wszytsko mozna robic, byleby sie nie przegrzewac np podczas cwiczen. ja jezdzilam na rowerze i plywalam kajakiem - w 4 miesiacu. oczywiscie wszystko z rozwaga i pod kontrola....bardzo duzo chodzilam i plywalam. Ja bardzo dlugo nie mialam brzuszka, czulam sie lekko i zwinnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety:) juz o imionach gadacie?:D:D moje typy to Oliwia, Dawid i Kacper:D:D ale podoba mi sie rowniez Nathaniel i to bardzo,ale nie wiem czy to przejdzie kiedys w szkole, bo wiadomo,ze nie mieszkam w duzym miescie a dzieciu tutaj nie sa przyzwyczajone to obcych imion... Chyba przeziebilam pecherz:( co chwile latam na siku:( a dzisiaj juz mialam grube rajsopy na tylku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze rozmawiacie o imionach :) moze sie do was przylacze :) osobiscie dla chłopaka podoba mi sie imie Natanael, Marcin, Emanuel :) z dziewczynka jest gorzej, bo zadne imie zenskie mi sie nie podoba, no moze Laura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszylyscie mnie co do latania samolotem!!! Kamien spadl mi z serca! A co do imion, to ja juz mam dawno wybrane Igor i Nadia :)) Kami, super, ze juz maluszka widzialas i ze sie dobrze rozwija. Zadroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Kubus wlasnie zanal a ja mam chwile dla was :) chcila bym tez byc dodana do tabeli plisss :D jesli o iniona chodzi to ja dla dziewczynki chce lilianka :) a dla chlopca vincent moj L, wiecie co rano dzis zrobilam test wiem ze to za wczesnie ale pozniej patrze i wydaje mi sie ze jest kreska albo juz zwariowlam :P teraz znow patrze i chyba cos tam jest ale nie jestem sama pewna hi hi juz mi chyba na glowe padlo heh ale jest nadzieja trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nie dokonczylam pisac mialo byc ze moj L chcial dac Kubie Vincent ale mi sie nie podobalo a jak wiadomo kobieta zmienna jest i juz mi sie podoba heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia, jak super! A ktory to dzionek??? Napisz cos o swoim synku. Mamy chlopakow w jednym wieku :-) JAk Ci spi w nocy? Mowi? Grzeczny jest??? Jak u niego z buntem 2-latka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete... z pecherzem tez tak mialam... kup szybciutko herbatke z żurawiny - pomaga i wit.C bo jezeli jestes w ciazy to tylko to i moze urosept ale to tez sproszkowana zurawina... a to czeste ganianie do kibelka to niekoniecznie chory pecherz ;) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×