Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

no my na poczatku to wlasnie dla Kubunia chcielismy ta dzidzie on tak kocha dzieci :) teraz to chcemy tez bardzo i dla siebie fajnie znow calowac te male stopki ja sie chyba uzaleznilam od dzieci heh pozatym fajnie byc w ciazy moj mezus tak o mnie dbal a i teraz juz widze jak bardzo sie troszczy kochany jest :) kanapeczki do luzka szkoda ze go teraz nie ma niestety musze isc sama cos zrobic heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... nasz maly to za dziecmi jakos z kolei nie przepada specjalnie, pytany czy chce brata albo siostre, mowi ze nie chce :-O ale przeciez nie bede sie sugerowac opiniami 2-latka w tej kwestii i skazywac go na jedynactwo... Smacznego poza tym!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina wrrrrrrr:o co to znaczy skazywac na jedynactwo???!!! ja jestem jedynaczka i jakos dobrze mi z tym;)to nie zadna kara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam soboe na te stronke, ktora Skorpionka podala i wyszlo mi, ze przytulanki byly w jak najbardziej plodnym dniu :-D :-D :-D Ale czy cos z tego wyjdzie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, sorki, jesli Cie urazilam, ale ja mam chyba bzika na punkcie duzej rodziny, moze dlatego, ze moi rodzice z takowych sie wywodza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stalo,tylko zartowalam sobie:) wiesz,tak powaznie i szczerze mowiac to ja chyba chcialabym miec rodzenstwo,przynajmniej teraz tak mysle.w koncu kiedys bede sama:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto nie bedziesz sama:) masz malutka istotke w brzuszku:> ja z moja siostra mam kiepski kontakt...czasami nie odczuwam,ze mam siostre...moj maz ma 5 siostr i tylko z 1 jakos w miare zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym rodzenstwem jest roznie... mam przyjaciolke, ktora ma fatalne relacje z siostra i otwarcie przyznaje, ze na jej miejsce... chcialaby starszego brata :-O Moje 2 bratanice tez brzydko mowiac żrą sie jak nie wiem, wlasciwie kazda ma swoje zycie, grono znajomych, oddzielnie spedzaja wakacje itd.... No ale ja marze o 2 czy 3 dzieci i mam nadzieje, ze uda nam sie stworzyc ciepla, kochajaca sie rodzinke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys, gdy jeszcze w ogole nie myslalam o dzieciach, myslalam, że jesli juz, to chce miectylko jedno dziecko. Jemu sie oddam w calosci, jemu poświęce, nie chce zaniedbywac jednego a faworyzowac drugiego, porównywać ich ze sobą itp (zawsze tak jest w pewnych dziedzinach). A teraz chcę miec drugie dziecko, bo doszlam do wniosku, jak fajnie jest mieć rodzenstwo :) Mimo, że sama mam brata, jakos nigdy nie myslalam o tym, biorąc jego i mnie pod uwage. Fajnie gdyby moja córeczka mogla sie z kims bawić. W lecie zrobilibysmyw ogrodzie piaskownice i bawilaby sie z siostrą/bratem w robienie babek.... Chodzilibysmy na basen i dzieci chlapałyby sie w wodzie razem, razem zapisalabym je na jakis tenis czy cos takiego.. fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziewczynki, ide juz spac :-) Musze wykorzystac na maksa to, ze Krzysio spi dzis u dziadkow i nadrobic zaleglosci w spaniu. No i przed kolejnym maluszkiem sie przyda :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i wcinam salatke grecka :D ja mam siostre i tez nie najlepiej nam sie zyje tyle ze ona w pl a ja w uk wiec spoko ;) dzieci jej tylko do mnie przyjezdzaja sa cudowne :D dlatego zaluje ze nie mialam wiecej rodzienstwa moj L ma jeszcze 2 braci i sa tak zzyci ze jeden za drugim w ogien pojdzie czasem im zazdroszcze heh ja jak pytam kubusia czy chce miec siostre to mowi tak a jak jej nie dostaje odrazu to placze siostra siostra hym zobaczymy jak bedzie i jak go pytam czy woli brata czy siostre mowi siostre ale mysle ze nie zdaje sobie jeszcze sprawy ale dzieci kocha i to jest pewne na wigilie byli u nas goscie i koleazki coreczka taka kochana cala wigilie spedzila na moich raczkach a kubus bawiacy sie z innymi dziecmi podbiegal co jakis czas i calowal ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie to nie pokrywa z testem owulacyjnym ani z bolami janikow dziwne ale gdyby sie to sprawdzalo to prawdopodobnie moglo i tak dojsc do zaplodnienia i miala bym corke heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wlasnie tak nieoceniona jest obserwacja i notatki z kilku cykli wstecz, przed staraniami. :) Niestety rzadko ktora z nas to robi ;) Wszystko razem, jakby dodać - wyniki testow, wyniki obserwacji - pewnie wtedy wyszlaby prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionko kochana, jesli Twoje twierdzenia sie potwierdza kiedy zacznieszsie starac zaczne sie uczyc od Ciebie i jesli wtedy zajde to do konca zycia bede mowic, ze to dzieki Tobie mam dziecko. Ja trzymam kciuki i az tak solidnie sie nie przygotowalam do zajscia w ciaze, ale jesli Tobie sie z tymi wszystkimi obserwacjami uda, to naprawde szacun... Z calej sily trzymam kciuki za Ciebie, a jesli teraz mi nie wyjdzie, to zaczne dzialac tak jak Ty:-). Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńka81 - nie chce nosic na sobie tak duzej odpowiedzialnosci :D Wiesz, ja teraz taka mądra jestem :classic_cool: bo raz mi sie udalo tak jak chcialam. Ale teraz jeszcze nie zaczelam staran bo czekam na luty. Wtedy sie okaże czy to wszystko jest coś w ogole warte :) Raz sie udało, poszło jak po maśle i nie wiem, czy nie moj limit szczescia sie jeszcze nie wyczerpał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz przynajmniej ta swiadomosc, ze wszystko jest w porzadku, bo masz jedna dzidzie. Naprawde, mowie calkiem serio, ze jak Ci sie od razu uda, to wroce do Twoich wczesniejszych postow i postaram sie zastosowac Twoje metody. Bo ja narazie w sumie bez metod, ide na zywiol. I naprawde Cie podziwiam, ze starasz sie obserwowac organizm i przygotowac do nastepnej ciazy. Moze to rzeczywiscie dobra metoda... Chociaz widze, ze obrodzilo w fasolki na naszym topiku, wiec mam nadzieje, ze bedzie szczesliwy dla nas wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki, meldujmy sie! Angi, ranny ptaszku, przytulam Cie... Zapewne niedlugo piersiatka przestana bolec, trzymaj sie!!! 🌼 A ja wiem, ze na pewno z tego cyklu nic nie bedzie, bo mierzylam sobie tempke wczoraj i dzis i jest niska :-( Cholercia, zaczyna mnie to nepokoic. Wyglada na to, ze owulacji nie bylo w ogole a testy sa gowno warte :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie:):) chyba wczoraj żadna nie mogła spać....czytam wczorajsze posty :) ja tez nie mogłam zasnąć, ale to chyba przez to że się objadłam wieczorem:)) ale skutki tez odczułam:) te mdłości paskudne... wrrrr!!!! ale już na szczęście jest dobrze:) tylko piersi bola:) No i żałuję że nie mam na tyle czasu żeby częściej pusać z Wami:) ale w lutym już będę częściej tu zaglądać:) Pozdrawiam wszystkie:):) i miłego dnia życzę:) Kasia i Dzidzia:):) ( 2 w 1) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×