Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Pogodziła się z mężem, przeprosił mnie wczoraj za swoje zachowanie :) Szuszunia wybacz! Za bardzo się rozpędziłam z tym sprzątaniem tabelki :( Nefretete i emamcia trzymam kciuki!!! No Oleńka trochę za wsześnie ten test. Karolinka nie sama, ja też tam narazie zostaję :) Angioletto moja koleżanka też nie mogła w ciąży spać, tzn w nocy nie spała, a w dzień tak i to nawet do 14 zy 15 :) Dziewczynki zaktualizujcie proszę tabelkę, bo ja za bardzo nakręciłam, kogo nie ma niech się dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.jestem w pracy.szefowej nie ma(hmmm:o) naprawde cycochy daja mi sie we znaki.kiepsko to widze.normalnie szok.klade sie niby spac o 9,troszke z wami gadam i tak do 1-2 nie moge zasnac.wszystko mnie boli.a jak juz zasne to i tak sie co chwile budze.rano za to nie moge wstac.jestem zmeczona.ale najchetniej to zasnelabym w pracy,teraz.:( nie moge sie skoncentrowac,a dzis z moim szefem bede robic wazne rozliczenie:(nie wiem jak mi to wyjdzie.marze juz o sobocie.chyba wezme sobie dzien wolny,bo nie dam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko dziekuje:) Kasia,tak mi przykro ze masz te cholerne mdlosci,mam nadzieje ze mnie omina,jakims cudem:o Markotka,dobrze ze sie pogodzilas,super ze on cie przeprosil.napewno czujesz sie juz lepiej:) Atka,Milutka,gdzie sie podziewacie?Atka to jeszcze sie melduje regularnie,ale Milutka to chyba juz o nas zapomniala na dobre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto kochana na masz teraz trudny czas, pierwsze 3 miesiące są podobno najgorsze, a później jest już tylko lepiej :) Wiem, że to marne pocieszenie, bo jeszcze 2 miesiące przed Tobą. Nie mam pojęcia co mogłabyś zrobć, żey piersi tak nie bolały :( Jak nie możesz w nocy spać, to zrób sobie drzemkę po południu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Milutki nie ma już dawno :( Angioletto cieszę się, że mnie przeprosił, wiedziałam, że tak zrobi, zawsze przeprasza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chcialabym ale przychodze do domu wieczorem i tylko tyle co jem i ide sie umyc,a potem staram sie zasnac:(wiecie jaki to bol???hmmm,powiedzmy ze po dlugim czasei zaczelyscie chodzic na silownie i dostalyscie wycisk jak cholera,milion brzuszkow,2 dni pozniej nawet nie mozecie sie zgiac.ja tak mam z piersiami.wczoraj probowalam posmarowac je kremem,wyobrazcie sobie ze nie moglam ich dotknac,bola mnie nawet jak ide,o braniu nprysznica nie ma wogole mowy,az mi lzy polecialy wczoraj:( mam nadzieje ze jak to powiedizala moja kolezanka- ten bezzebny usmiech wynagrodzi mi potem wszystko:) jestem w piatym tygodniu,do 12 jeszcze daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny oj biedne jestescie z tymi cycuchami ja tez malam w pirwszej ciazy straszne bole ale tak jest na poczatku pozniej bedzie lepiej :) a swoja droga ile ja bym dala zeby poczuc taki bol jeszcze raz :) zmykam z malym moze sie wybiore na spacerek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras z was wie dizewczyny ile czasu jeszcze beda mnie tak bolaly?????do 3-go miesiaca az????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! Angi..uuuuu...nie jesteś sama Ci powiem ja też tak mam nie dość,że mi się nie mieszczą w staniku to bolą,jak diabli. Też nie spałam całą noc tylko jeszcze dodatkowo ten cholerny kaszel!!!!gardło mie boli jak bym je wrzątkiem zalała i kaszle,a to w ciąży nie za dobrze jest echhh.Zrobiłam właśnie syropek z cebulki bede popijać może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o co chodzi z tym kaszlem??? ja tez mam kaszel po tym moim zapaleniu:( a o staniku to mowy u mnie nie ma.piersi mam tak obrzekniete ze sie nawet nie mieszcza.choc nawet probowalam poluznic ramiaczka.i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze też bym chciała, żeby mi piersi się powiększyły, ale żeby nie bolały i zostały większe, bo ja do biuściastych raczej się nie zaliczam :) Co do kaszlu, to chyba chodzi o to, że jak kaszlesz to napinasz mięśnie brzucha, a te nie są jeszcze wystarczająco wzmocnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziewczyny ja to juz nie pamietam jak to bylo z tymi cycuchami napoczatku tez wiem ze spac nie moglam ale chyba nie bylo tak az do 3 miesiaca z dnia na dzien jakos lepiej chyba bylo ale juz nie pamietam dwiewczyny kochane zrobilam test i znow widac kreske co prawda dopiero po jakims czasie i bardzo sloba ale jest blagam trzymajcie kciuki zeby teraz wszystko bylo ok kocham was heh ale jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszel może powodować skurcze macicy i nie jest wskazany w ciąży Tak mi lekarz powiedział.a mnie ten męczy nie przzeciętnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angio..zrób sobie syropek z cebulki pomaga na kaszel i gardełko:) i uważaj na cycuchy kochana ja właśnie się uraziłam :(:(ale u mnie to norma bo ja taka jestem nie ostrożna że szok!!!! hihihi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia nie wiem czy już mogę gratulować? :D Szalejesz kobieto z tymi testami, że szok :) Trzymam kciuki bardzo mocno!!! To co się dzieje na tym topiku, to jest szok totalny, co chwilę super wieści, same ciąże :D Jak jeszcze ja w lutym albo pod koniec stycznia do Was dołączę to naprawdę uznam, że topik jest zaczarowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylo wroce do domku to zrobie sobie ten syropik,ojjjj znowu mnie brzuszek na @ boli ojjjj:( jak dla mnie to jak jest bladzinka to i jest ciaza,a kiedy @ miala przyjsc??? Kami uwzaj kochana,wiem ze to okropnie boli,ja tez jakos tak niesprawnie ta ostroznosc zachowuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi bo my może obie jakieś takie dwa szłaputy jesteśmy ja to standart i norma jak sobie czegoś nie odwale co parę dni to chora jestem hihiihhiii a w obijaniu to już mam mistrzostwo świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:DKami to tak jak ja:D:D:D ja tez jak sie nie uderze gdzies,to cos na mnie spadnie,gdzies sie opre,otre i ciagle cos.a piersi juz sporo po dupce dostaly :D:D:D:D musimy na siebie uwazac w ciazy kochana;)ale jak?nie wiem,to u mnie niezdarnosc wrodzona hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż mi powiedział kiedyś,że mi ochraniacze na stałe zamontuje :)I że to powinna być udokumentowana choroba do leczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi34
Cześć Dziewczyny:) Zaczęłam staranka po świętach, można dołączyć do Waszego towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami,dobre hehehe:D:D:D zartownis z tego twojego mezczyzny nie ma co hahaha:D:D:D ale pomysl nie najgorszy,moze sobie poduszki zamontujemy na tych naszych obolalych cycochach:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ci powiem kochana,że coś będzie trzeba zamontować bo to kurka niezły ból jest.Na okres jak mnie bolały to myślałam,że się wścieknę,ale to co teraz to przegięcie.I najgorsze to,że nie wiadomo jak długo to potrwa prawda? Ale jakoś damy radę!!!!Dobra ja narazie lece porobie coś w domu bo jak narazie to się snuję w szlafroczku i spijam herbatkę,a z miejsca mnie nie widać ....hehe.Będę po południu.Trzymaj sie Kochana i koniecznie ochraniacze na biust:)o balkon trzeba dbać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tez trzymaj sie cieplutko Kami,i uwazajna swoje malenstwo:) napewno mu sie podoba ze sobie lezysz a nie sprzatasz hahaha:D:D:D do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Szefa nie ma, wiec nareszcie moge pobuszowac po necie. Angi i kami wspolczuje Wam tych boli, ale nie martwcie sie na pewno niedlugo przejdzie. Takie niestety sa uroki ciazy. Witaj Megi:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi34
No cześć:) Może szybko o mnie: Mam tyle lat ile widać ( matkoooo), synka 10-letniego, byłego męża, z ktorym jestem i generalnie nie zastanawiam się co będzie dalej. Chcę być mamą jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi - jasne, że możesz sie dołączyć do nas :D Jesli zamierzasz bywać naprawde regularnie - wpisz sie (alfabetycznie) do tabelki. Znajdziesz ją pewnie ze strone lub dwie wczesniej. :) angioletto - wiesz ile z nas zazdrości Ci teraz tych bolących piersi? :D To boli pewnie, ale pamietaj - jestes jedną z wybranych! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Skorpionko,przepraszam ze tak tu narzekam,ale Radek to juz sluchac mnie nie moze,cale dnie jecze:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi34
Mam sporo czasu wolnego, więc będę się udzielać:) aktualizuję tabelkę Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???.........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)dexa....................1........31.12.........brak... ... .Wrocław okol. 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)....Warszawa 6)Kobietkaataka22.....2........24.01............???..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.....brak...........Konin 9)milutkaaa...............1..........8.01........brak... . .. .....Rzeszów 10)Nefretete23..........1..........12.01......brak... ........Zakopane 11)Nusienka -24.........3..........04.02.....brak.......Szczecin/Dublin 12)olenka81 - 27........4...........16.01......brak............Londyn 13)olga55.................4..........31.12...........bra k.. ........Poznań 14)Skorpionka-27.......0..........???.........córeczka(1 0. 07)…..UK 15)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 16)Megi34................1..........21.12......synek............Gdynia BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4..................wrzesień 09.......nadal 60 2)Kami-30................5 i 6 dz..................wrzesień 09..nadal58 3) Angioletto............. 5...................wrzesień 09.......nadal 65 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........+ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×