Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Gość anitelkaaa81
hej, dzięki za odp. Jednak jakieś badania chciała bym zrobić zanim zaczniemy starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobie test 17, narazie czekam. Trzeba jakoś tę tabelkę pozmieniać. Za mało tych na dole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zle dziewczyny !!! ja takich historii nie malalm dzieki Bogu ja test juz robilam ale wyniki sa niejednoznaczne ;) ja mam jeszcze troche czasu do @ wiec musze czekac niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitelkaaa81
Powiem wam, że trochę mam obawy,czy już jestem gotowa na dziecko, ale wiecie jak się okazało w czw, że raczej nie jestem w ciąży, to nawet trochę byłam zawiedziona, więc chyba podświadomie trochę już tego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 miesiecy a ile ;) heh nie no mam 12 dni ale mam nadzieje ze jednak 9 mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam 25 lat jak urodziłam Dominika. Wydawało mi się, że wiem wszystko, że jestem gotowa na macieżyństwo. Teraz 10 lat poźniej, wiem, że nic nie wiedziałam, hehehe. Przeżyję to zupełnie inaczej, ciążę, poród i resztę. Tak naprawdę to będę śwaidoma. To piękne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitelkaaa81
No tak pewnie każda ciąża, to inna historia :). Ja mam 27 lat, więc wcale nie tak mało, ale tak na prawdę od niedawna zaczynam dojrzewać do tej decyzji, mój mąż również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitelkaaa81 kazda z nas ma chyba takie obawy chodz ja np zawsze chcialam miec dziecko nie bylo u mnie takiego momentu ze bym nie chciala od malej dziewczynki do dzis i na tym pewnie nie koniec heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anite, ja tez mam 27 lat, jestem 1,5 roku po slubie i dopiero teraz czuje, ze jestem gotowa na dziecko. Kazda z nas inaczej ten instynkt odczuwa i w roznych momentach zycia. Ale mysle, ze fajnie jest urodzic pierwsze dziecko przed 30. Emamcia - jestem pelna podziwu, ze tak wczesnie wyszedl ci test. Jestes pewna, ze nie zaszlas w poprzednim cyklu? Wiesz, ze czasem zdarza sie okres w ciazy. Tak pytam, bo ja nawet co miesiac jak dostane @ to nie jestem pewna czy to na pewno wyklucza ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 21 lat moj synus urodzil sie jak mialam 19 byl planowany :) tak naprawde bylo czasem ciezko zmeczenie nie moglismy liczyc na niczyja pomoc bo dziela nas od rodzicow 2000km ale dalismy rade moj L ma 29 lat teraz chcemy 2 dziecka i wem ze tez beda piekne dni i te troszke gorsze ale napewno zrobimy wszystko aby nasza rodzinka byla szczesliwa :) ja jak tutaj przyjechalam bylam w 3 miesiacu nie mielismy nic 3000zl :/ teraz jestesmy tu 3 lata nie cale w lipcu dopiero mamu cudownego syna dom i wszystko to co jest potrzebne nam i dziecku :) na wszystko zapracowalismy sami nie bylo latwo nic nie dostalismy ale za to jaka radosc i jak docenia sie to co sie ma :) a co najwarzniejsze kochamy sie i mamy cudowna rodzinke jesli ma sie zdrowie i milosc to mozna wszystko ytrzeba tylko w to wierzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia - super, naprawdę super! Trzeba sporo samozaparcia i wiary w siebie:) Podziwiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
mialam isc spac. ale tak pieknie piszecie ze musze sie dolaczyc. Emamcia naprawde cudowne to co piszesz. wiara i pozytywne nastawienie to naprawde polowa sukcesu:) ja tez mam 27 lat jak czesc z was wiec ten topik bardzo mi sie spodobal:) moge zostac;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej to niemozliwe bo test byl by juz napewno widoczny a nie taki jak teraz ze ciezko jest nam stwierdzic czy jest ta kreska czy jej nie ma ;) heh pozatym miesiaczke mialam bolesna i dlugo wiec raczej nie mozliwe zobaczymy ze 2-3 dni powinno juz byc widac mocniej ale zaczne sie cieszyc dopiero po terminie @ bo z wlasnego doswiadczenia wiem ze wszystko moze sie zdarzyc :/ ale jestem pozytywnie nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitelkaaa81
olenka 81....> no właśnie też chce urodzić przed 30, mam wzorcowe cykle, więc nie powinno być problemów. A wy długo już się staracie? emenka....> podziwiam i jestem pełna uznania dla Ciebie dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
ja to raczej nie myslalam o dziecku ale przez ostatni rok zmienilo sie wszystko we mnie. moje nastawienie i priorytety. wiem teraz co jest najwazniejsze w zyciu i bardzo pragne dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nic przeciwko:) Ale dopiero jestem ru od 3 dni i już się zasiedziałam na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia, to potwierdza, ze jesli kobieta zajdzie w ciaze nawet majac nascie lat, czy 20 pare, nawet jesli byla to wpadka i ma troche oleju w glowie, to nie mysli, zeby usunac, bo zycie odwrocilo sie o 180 stopni, tylko zycie tak sie dostosowuje, ze dziecko wyrosnie na fajnego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
cykle tez mam wzorcowe. co do godziny okres i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitelkaaa81
ajajaja...> Widać nas 27 latki zaczyna czas gonić i zaczynamy myśleć o macierzyństwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
ano przyszedl i na nas czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajaj jak najbardziej zaczernij sie kochana i jeszcze raz witamy!! och dziewczyny tak pisac zaczelyscie to i ja sie rozpisalam heh chyba pierwszy raz udalo mi sie cos pieknego napisac hi hi tak to bylo czasem ludzie sie dziwia ze jestem mloda mam dzidzie planowana no jak to i jeszcze chce druga a ja poprostu chyba po to sie urodzilam heh zawsze chcialam byc mama instynkt mialam od urodzenia heh dziwne widzialam juz jak bede rysowala w kuchni przy stole z moimi dziecmi heh i takie tam jak np jezdilam do moich starszych kuzynek zawsze imponowalo mi bycie mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anite - to moj 4 cykl. Najciekawsze, ze przez 8 miesiecy, od kiedy odstawilam tabletki anty mialam cykle jak w zegarku - 30 dni. A kiedy we wrzesniu zaczelam sie starac mam 32-35 dni. W czasie tych 4 cykli 2 razy nie mialm owu i wogole, wszytsko sie poprzestawialo. chyba psychika zadzialala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
mam przyjaciolke 22 lata ktora stara sie o dzidzi od 3 lat!! i nic. zdecydowali sie na inseminacje w tym miesiacu. w roznym jak widac wieku przychodzi czas na bycie mama ja sie przyznaje bez bicia ze mnie wzielo dopiero teraz. ale wzielo mnie ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wpadam na chwilke wieczorkiem. ale napisalyscie duzo dzisiaj :-) witam nowe dziewczyny i gratuluje nowym zaciazonym :-D i pytanki do Olenki: skad wiesz, ze nie mialas owu??? robisz testy? mierzysz tempke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
a bierzecie jakies wspomagacze jak np progesteron??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za bledy pisze szybko i po ciemku :P a jesli o instynkt chodzi to czy ma sie go od zawsze czy tez od wczoraj czy ciaza byla planowana czy tez wpadka nie ma to wplywu na to jaka sie jest matka my napewno bedziemy wspaniale hi hi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×