Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Miałam poród rodzinny...fantastyczna sprawa:) Mój mąż był w takim szoku, że po porodzie miał nakręcić młodego, jak go mierzą i ważą to mamy nagrane ściany i sufi. A młodego ani widu, ani słychu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow:D ale sobie pokonwersowalyscie z pomaranczka:D ja sie wlasnie wypluskotalam i leze w lozeczku...juz po 21..niedlugo pojde spac...rano obudze sie z przerazeniem czy ten nie dostalam @...o rany..moje Drogie czy Wy zdajecie sobie sprawe z tego,ze przede mna jest jedna z tych najdluzszych nocy i dni? jutro rano przed praca ide zrobic bete, o ile oczywiscie test pokaze 2 krechy...wiec 3majcie za mnie kciuki...ja umieram ze strachu...staram sie myslec pozytywnie,ale brzusio mnie pobolewa...Boze przeciez jestem doswiadczona w tych sprawach a tak sie schizuje...oj nie wiem co to bedzie ze mna do jutra..tak bym chciala wpasc tutaj jutro po 18-tej i oglosic oficjalnie radosna nowine...ale musimy czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi, trzymam kciuki:) Pewnie nie zaśniesz tak szybko, mam doskonałą receptę na szybki sen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki , ale tu był szum ... Pomaranczowa ,że ci niewstyd skąd się zerwałaś z choinki!!! A co tam u was są nowe z brzuszkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmm, żeby zasnąć szybko, trzeba się odstresować....rozluźnić....masz twojego faceta pod ręką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez byłam pod wrażeniem, najbardziej romantyczny prezent jaki od niego dostałam. Jak zmierzyłam to miałam temerature 32, 8 C, czy to możliwe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitelkaaa - ja dostałam szlafrok pod choinkę, buhahahahahh. Jakbym już co najmniej miała się położyć w szpitalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi tam myslalam,ze TO masz na mysli:> mojego niestety jeszcze nie ma...a poza tym nie zgodze sie na zadne umilanie czasu dopoki nie zobacze malej kropeczki na usg...nie chce wywolac niepotrzebnych skurczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, też mi się zdaje, że niemożliwe ;). Za to jemu wychodziło 39,3 C co prawda był trochę przeziębiony, ale wyglądał, że ma aż tak dużą gorączkę ;), ale chociaż mieliśmy zabawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, racja....więc poddaję się:) Jak Ci siedzi coś w głowie, to ciężko zasnąć. Drinka Ci nie proponuję, ciepła kąpiel już za tobą...ale jak tu będziesz siedzieć jeszcze trochę to Ci się oczy zmęczą od kompa i padniesz na cycki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę mam obawy, co do tego starania się, mam nie pewną sytuację z pracą. No ale, to morzę potrwać i rok i dwa z tą pracą zanim się ustabilizuje i tak czekać też bym nie chciała...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitelkaaa jak tak piszesz, to zapewne zaskoczysz za 1 razem. Wpisałaś się już do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak uważasz, a dlaczego? ;). Bo jak na razie aż tak bardzo tego nie chce? Wiesz tuż po świętach mieliśmy sytuację, że mogłam zajść, no ale kilka dni temu dostałam okres, więc raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe na cycki nie spadne, bo leze:D a klapki juz mi spadaja...chcialabym,zeby juz byla ta 6 rano i zeby wyszly 2 kreseczki...i bede wysoka....ale mam wymagania... Anitelkaaa nie ma co czekac na stabilna sytuacje...ja tam wychodze z zalozenia,ze lepiej zaczac wczesniej, bo nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego, że tak do końca jeszcze nie chcesz...tak to działa:) W święta to ciężko, chłopina najedzony, plemniki ledwie się ruszały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to mam na uwadze, że niewiadomo kiedy zajdę, a jednak chciałabym przed 30 zdążyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl sobie, że leżysz wygodnie, zaraz zaśniesz i szybko będzie rano .......ja na przykład jestem od 10 w pracy i mam jeszcze 8 godzin do popracowania i do twojego testu:) o 6 rano będę już na nogach ( pośpię dziś, bo nie mam nikogo w hotelu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×