Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

No witaj Atka :)miałaś co poczytać prawda? Kurka no lenia mam od dziś :)ale jutro koniec wracam do czynnego życia zawodowego huraaaa!!!!!!!:) No śluz to normalny obiawa ciąży i mój gin powiedział,że pod koniec ciąży to nam władki nie wystarczą tylko podpaski trzeba będzie zakładać :) Angi a jak tam jakieś mdłości się pojawiły?bo u mnie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie przeżyłam tabun interesantów! Ufff..... Mam jeszcze sporo robotki. Też mam taki śluz jak piszecie :P A Nefretet to chyba pisała, że jak nie rano to po południu się odezwie. Dziewczynki jak chcecie to wyślijcie mi namiary na siebie na nk, to sobie w domku Was dodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami,mdlosci poki co nie widac na horyzoncie,ale wczoraj wam czegos nie powiedzialam.jak bylam w sklepie to zobaczylam ze mam cos na skarpetce i sie gwaltownie schylilam i podniosla i............BUM!!!! usiadlam az na dupe:D:D:D:D:D:Dtak mi sie slabo zrobilo:D:D:Dale wszyscy mieli ubaw hahaha,szkoda ze moj tylek nie:D:D:D a dlaczego ja nie mam was na nk????prosze mnie zaprosic:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie mieli ubawa:) ja też tak mam musiałam zwolnić niestety chodź jestem torpeda robie wszystko szybko.Też tak mam że jak zrobie coś gwałtownie to zaraz mi słabo zwłaszcza że mam ciśnienie umarlaka:) no i o tym podnoszeni rąk do góry też zapominam a przecież nie wono rozciągać brzucha:( Idę się wziąść za uczciwą robotę ale będe fdo was zaglądać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestańcie mi pisać o tych swoich bjawach, bo coraz bardziej się nakręcam :) Też mi się słabo robi jak wykonam jakiś gwałtowny ruch, kręci się w głowie. Angioletto a nie poobijałaś się za bardzo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:Dobilam sobie kosc ogonowa bo boli jak siedze:(ale jest ok.da sie wytrzymac.powiem ci Markotko ze te zawroty to mam juz dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - czytam tylko, nic nie piszę, bo na razie siedze w ukryciu. Prowadze sobie swoje tabelki, mierze, licze, obserwuje itp. :P Pojawie sie na dobre od lutego, gdy zaczne pelną parą starania ;) Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny po dluzej przerwie. Widze ze u was coraz ciekawiej. Ja za to jestem zdolowana bo dzis wyjechal moj narzeczony. Jade do niego w lutym,wczoraj skonczylam okres wiec nie wiem na jakie dni trafimy ale to nie istotne bo nie planujemy narazie dziecka. Chcialabym ale jednak to jeszcze nie ten czas. Wam zycze jak najmniej dolegliwosci w ciazy i jak najmniej bolesnego porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Skorpionka i Milutka,czekamy na was w takim razie:) sciskam was obie i pozdrawiam cieplutko!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:*:*:*:*:* w końcu mam cza żeby wejść na forum:) co tam u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj na mnie prawdopodobnie juz nie poczekasz angioletto;) Bo jak zaczne sie starac to twoje dziecko będzie już ciekawym zycia dwulatkiem lub trzylatkiem. Oczywiscie zakladajac ze wczesniej nie wpadne ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 4)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 5)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 6)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 7) Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak........... Konin 8)Megi34..................1.........21.12..........synek .. ........Gdynia 9)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 10)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 11)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 12)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 13)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 14)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 15)Malgosia81...........3.........08.01...........---... .............Opole 16)anitelkaa-27....................08.01..........brak.. ..........Warszawa BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09.....5 cykli 2)Kami111...................6...................wrzesień 09........8cykli 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09....1-szy cykl 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09...... 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009......... 6) Emamcia................. ....................wrzesień 09........ 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09........wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jak samopoczucie? Milutka aż na tak długi czas odkładasz starania? Skorpionka do lutego już nie daleko i proszę mi się tu częściej udzielać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! kobietki Co do śluzu to ja miałamprzeważnie białawy i jak byłam u gina powiedział ,że może być biały!! A jak poszłam do drugiego to powiedział powinien być przezroczysty a dlaczego biały bo nasza macica też wydaje sluz i razem jak sie złączy przezroczysty z białym wychodzi białawy !! Niewiem jak to z nim jest . Jak się zagoje to coś bym chciała brać na to by był lepszy ten śluz ale co ??? wiesiołek mi niebardzo pomugł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka ja tez myslałam o studiach , ale swierdziliśmy ,ze mało czasu jesteśmy ze sobą i nieposzlismy .Ale praca tez nas rozdziela no cóz zadobrze bysmy mieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?najadlam sie suszonych sliwek i teraz mnie boli brzuszek buuu:(:(:(naprawde bardzo:(:(:(juz dawno tak mnie zoladek nie bolal.co robic?????nie mam zadnej nospy ani nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a samopoczucie dobrze:) tylko przeszkadza mi to że wymiotuję rano jak coś zjem... :( ale tak poza to czuję się dobrze:) nie było mnie przez weekend na forum i tu tyyyle stron... powoli czytam wszystko żeby być na bieżąco... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są uroki ciąży...ma się na cos ochotę a potem się cierpi... ja tak mialam wczoraj... wypiłam kompot z czereśni i oczywiście wyjadłam wszystkie czereśnie ...a potem...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... no to podrażniłaś sobie żołądek.... ja też tak mialam jakiś czas temu...paskudna sprawa...i tez mialam po jedzeniu...w ciąży bardzo latwo o takie dolegliwości... Biedactwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie pierwszy raz sliwki jem ale takiej reakcji to si eniespodziewalam,az mnie mdli:( no nic,jakos wytrzymam. dziekuje za cieplutkie slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz musimy sie przyzwyczaić do takich objawów....niestety....ale uśmiech bobasa nam to wynagrodzi :) . Angio mam tylko nadzieję ż eto nie początek mdłości u Ciebie???bo od 6tc się zaczynają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×