Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

nefretete...> dzięki :), uda się wszystkim jednym może trochę dłużej czasu to zajmie innym mniej, ale się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi jak Ty wytrzymujesz w tej pracy? ja po 10 godzinach padam...jak mielismy remanent to po 11 i nie wiedzialam juz jak sie nazywam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ja też zauważyłam, że ten topik jest pełen optymizmu i fajnych pogaduch. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 4)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 5)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 6)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 7) Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak........... Konin 8)Megi34..................1.........21.12..........synek .. ........Gdynia 9)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 10)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 11)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 12)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 13)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 14)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 15)Malgosia81...........3.........08.01...........---... .............Opole 16)anitelkaa-27....................08.01..........brak............Warszawa BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..... 2)Kami111...................6...................wrzesień 09........8cykli 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09....1-szy cykl 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09...... 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009......... 6) Emamcia................. ....................wrzesień 09........ 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09........wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś wybitnie moja praca zajęła mi jakieś pół godzinki. Niedziele są boskie:) A tak to na kompie, albo przeleżałam 4 h przed telewizorkiem, w kocyki popijając Dr. Witta:) W sezonie jest orka, teraz raczej jestem stróżem niż recepcjonistką:) To taki mały hotelik http://www.marea.sopot.pl/rezerwacja.php To ja na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U ale się rozpisałyście:)Nefretete bede trzymać kciuki od rana samego tylko pozól że zrobie kanapki mojęmu mężulowi do pracy bo mi chłopina z głodu padnie do wieczora:Da potem już kciuki:) Ja też ide pod prysznic i spać a bynajmniej do łóżka jeszcze może poczytam moją mądrą książkę zanim zasnę i się czegoś nauczę hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie nie przemęczysz, no ale to rekompensata za orkę w sezonie :). Jeszcze co do pracy, to ja mam stresującą, poza tym jestem nerwowa, więc nie wyobrażam siebie w ciąży pracującej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wtedy było mnie więcej o jakieś 7 kg:) W sezonie jest ciężko, ale po każdej zmianie 3 dni wolnego to mogę odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba nie jest tu dzisiaj mile widziana ,.... szkoda... No Megi fajnie wyszłaś na tym zdjęciu !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie za bardzo fotogeniczna....lepiej wyglądam na fotkach niż w rzeczywistości:) Kiedyś poszłam na randkę internetową i kolo zapytał się wprost, czy zdjęcia mam retuszowane, heheheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga, daj spokój, posiedź z nami:) Podopisuj trochę do naszych wypocin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie widze, że znajome powrzucały nowe fotki swoich pociech na NK ;). Akurat nie przepadam za robieniem czegoś takiego, ale kto wie, może jak będę miała swoje, to będę zamieszczać masowo fotki maleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wpadam do was wieczorkiem ;-) Megi 🌼 obejrzalam Twoje fotki na n-k :-P powiem Ci, ze wlasnie tak sobie Ciebie wyobrazalam . Twoja osobowosc pasuje do wygladu ha ha. Zazdroszcze Ci kochana miejsca zamieszkania, Trojmiasto to moja wielka milosc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi nonono jak fajna babeczka:):):) A kanapki zrobie jutro raniutko hihi Pozazdrościłam Nefretete i też sie wypluskałam w ciepłej wodzie a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, poczekaj spakuję mój sprzęt narciarski:) Planujemy kupić sobie małe mieszkanko gdzieś w okolicach Bukowiny Tatrzańskiej, żeby mieć metę na wolne dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krcze jak tak dalej pójdzie to bedziemy miały znajomości w każdym mieście :) Nefretete u ciebie napewno zagoszcze w maju echhh....już sie nie mogę doczekać ale będzie czad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam na chwilkę, muszę porobić raporty, odezwę się niebawem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nad morze zawsze ciagnelo, ale paradoksalnie chlopa swojego poznalam na dworcu pks w Zakopanem. Przy tablicy z rozkladem jazdy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×