Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Angi no to poszlałaś z tymi śliwkami :) Wypij sobie miętkę albo herbatkę imbirową, jak radzi Kasia. Kasiu a Ty tylko rano masz te mdłości? Fajnie, że dobrze się czujesz, przynajmniej możesz cieszyć się z ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalrinka30
Witam tylko prosze niewyzywać widze ,że pomaraczki nie są mile widziane . Chciałabym sie zalogować nie bardzo wiem jak ???? a jak robicie te fajne miny chodzi mi o te bużki jak je moge znaleść .PROSZE NAPISZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karlinko:) musisz wejsc w preferencje i wprowadzic haslo do twojego nicku,w ten sposob sie zaczernisz.potem wpisz sei alfabetycznie do naszej tabelki. dziewcyzny juz powoli udaje mis ie rozluznic miesnie,ale bylo kiepsko przez chwile.mam nadzieje ze to nie poczatek mdlosci jednak:) posiedze spokojnie,nie chce sie za duzo ruszac zeby mnie nie zaczelo bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi poszalałaś z tymi sliwkami Może cie jednak mdłości miną:)kurka ale byśmy były szczęściarami co :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie by było jak by was to minęło...naprawdę.... mnie aż gardło boli od wymiotow....masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja wlasnie wrocilam ze spacerku i teraz kubus mi zasypia wiec mam chwilke oh naprawde wam zycze zeby was te mdlosci oninely i sobie przy okazji tez mysle ze sie w pierwej ciazy wycierpialam za wszystkie nastepne oby :s czulam sie jakbym miala grype zoladkowa przeza 3 miesiace rano w poludnie wieczorem ciagle nie moglam wyjcs a jak juz wyszlam wymiotowalam wszedzie pod drzewem jak jechalam samochodem musialam zatrzymac sie na autostradzie tragedia :/ najgorszemu wrogowi nie zyczyla bym tego nafretete sie nie odzywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalrinko na samej górze strony głównej forum kafeterii jest na czerwono informacja, żeby zarezerwować swój nick. A buźki robi się np tak: taką :) musisz nacisną najpierw ":" a później bez odstępu ")", taką buźkę :( tak jak tą wyżej tylko zamiasta ")" robisz "(" a taką :D najpierw ":" a później duże "D" a taką :P zamiast dużego "D" robisz duże "P" innych nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że ja będę tak ciężko przechodziła ciąży jak moja mama, bo ona właśnie miała straszne mdłości, wymioty, a ze mną musiała leżeć przez pół roku w łóżku, mogła wstawać tylko do toalety, bo wcześniej poroniła i było ryzyko, no i też po tym poronieniu nie mogła zajść w ciążę ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalrinko zapomniałam napisać, że wyzywamy tylko złośliwe pomarańczki a nie początkujące forumki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi daly te sliwki,nie rusze ich juz chyba do konca ciazy. takmi nagadalysci eo chodzeniu z brzuchem w upale,ze az misie to po nocach sni wredne baby:D:D:Dmoze cos milego dla odmiany???:D:D:Djakies plusiki???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewoje ;) Dopiero trafiłam do domu, jakieś zakupki, a że chwilowo musiałam pozyczyć auto to zajęło mi tyle czasu. Teraz szybko lekcje z Dominikiem i na trening śmigamy. Będę wieczorkiem na pewno. A wogóle, to podczas 5 minut w autobusie zdążyłam się posprzeczać z moim, poryczeć i za chwilkę pogodzić i potulić....wariuję, hehehe. I witam wszystkie nowe koleżanki. Co do koloru śluzu u mnie jest biały. Zawsze był. Nigdy przeźroczysty. Taka moja natura. To do wieczorka:) Paaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako mieszkaniec ziemi
Jako Ziemianin, błagam wszystkie nieodpowiedzialne osoby, żeby nie zwiekszały populacji ludzi ze swoich egoistycznych pobudek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem, chwilkuńkę. Co z Nefretete? Ale nas trzyma w niepewności bestia jedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako mieszkaniec ziemi
Jak smiesz nazywać siebie "Nefretete"? Nie masz własnej osobowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie e juz mi przechodzi???czuje lekko napiety zoladek ale nie boli mnie juz:D:D:D:D:D hura!!! juz myslalam ze bedzie mni edlugo trzymalo ufff ale sliwkom mowie zdecydowane NIE!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwki są ciężkostrawne na bank:) A mnie wzięł na owoce, jak nigdy o tej porze roku. Latem owszem... Oki, spadam robaczki:) papapapap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezła prowokacja :) A Nefretete trzyma nas skubana! Ale pewnie czkawkę ma straszną :D Angi nawet nie wiesz jak ja bym chciała nawet latem chodzić z dużym brzusiem :D Michał mówi mi, że już nie może się doczekać jak będę miała taki duży brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wam powiem:) moj Radzio wogole zanim ja wiedzialam ze jestem w ciazy to mi mowil ze jestem,hmm:) potem jak sie naprawde okazalo ze tak to ja zaczelam powoli wierzyc a on przestal o tym mowic.cieszyl sie ale nie spodziewalam sie takiego zachowania.wogole nie pytal jak sie czuje,jakie teraz jest malenstwo,jak sie rozwija itd.do wczoraj. wrocil z pracy,usiadl obok i polozyl mi reke na brzuszku.pocalowal i powiedzial ze jest bardzo szczesliwy i ze myslal o nas w pracy:D o nas czyli o mnie i malenstwu:D zapytal na jakim etapie rozwoju jest nasza biedroneczka???:Dale jestem szczesliwa!!!!:D:D:D i teraz dzwoni co chwile i pyta jak sie czuje:D no w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki!!! Od rana mysle o Nefretete, ale nie moglam wczesniej dopasc netu. Miejmy nadzieje, ze wkrotce sie odezwie 🌼 A my z mezem wczoraj planowalismy urlop na ten rok. On ma w sumie 42 dni robocze do wykorzystania, wiec wyjatkowo ciekawie sie zapowiada :-) Dlatego tak sie pocieszam, ze jak od razu nie wyjdzie nam z dzidzia, to przynajmniej wakacje ciekawe spedzimy i synkowi troche swiata pokazemy :-D tzw. slodkie cytryny :-P Witam nowe kolezanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No milosc i wsparcie partnera jest bardzo wazne dla kobiety wciazy. Mialam 4 tyg temu taki kryzys ze czulam sie nieatrakcyjna i wogle. Lukasz szybko wybil mi to z glowy. I tak samo jak u ciebie Angi dzwoni i caluje w brzuszek. Och ci mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi, Twoj Radek musial to wszystko przetrawic :-) co innego podejrzewac, ze potomek w drodze, a co innego miec pewnosc. Bedzie ojcem, to odpowiedzialnosc :-) A dzis nasza kolezanka urodzila coreczke - 57 cm, 3300g :-D po 17 godzinach i dwoch znieczuleniach :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga,ale fajnie nie???az milo:)ciesze sie ze go mam:)dzwoni i pyta jak sie czujecie moje skarby??? a ja jeszcze sama nie do konca wiem co sie dzieje wiec dziwnie to brzmi,jednak milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi pewnie musiało to do niego dotrzeć :D Dziewczynki brzuchatki, powiedzcie mi proszę, kiedy zaczęłyście odczuwać cos, cokolwiek, co dało wam powód do podejrzewania, że to ciąża, w którym dniu cyklu? Uwaga, zaczynam świrować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam się cieszę,że edę chodzić z brzuchem latem:)Większość moich koleżanek chodziła i zawsze im zazdrościłam kolorowych sukienek i i lenich tuniczek :) i tak sobie myślę,że urodzimy na jesień a na wiosnę już będziemy ekstra laski i będziemy śmigać z naszymi pociechami w wózeczkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotko, na pewno przed terminem okresu 3 rzeczy byly inne niz normalnie: sluz - mleczny brodawki- jakby spuchniete i b.wrazliwe klucia w podbrzuszu.... No i PRZECZUCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×