Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Ja sobie oczywiście wkręcam, że to objawy ciążowe, a pewnie mam po prostu coś nie tak z żołądkiem i pewnie też stąd ten brzuch taki wzdęty, no ale znowu to podbrzusze, ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa no to gratulacje!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):) do piątku jeszcze troszkę czasu, ale za to będziemy Cię wspierać:):):) Angio:) więc dołączyłaś do mnie z mdłościami:) heh:) ja dzis się cieszę bo ich nie mialam:) WYJĄTKOWO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny,to wasze forum mi szczescie przynioslo tak jak pisalyscie:)Od wczoraj chodze non stop z wielkim rogalem na twarzy az ludzie w pracy dziwnie na mnie patrza:)Wlasnie Margotka kiedy bedziesz test robila?3mamy kciuki,objawy masz typowe,ja tez nie moglam uwierzyc po tylu miesiacach porazek ze to moze byc ciaza,dziewczyny nie mowcie juz tyle o jedzeniu bo mi slinka leci,apetyt mam ogromny,musze cos schrupac,chyba sobie kawke zrobie i wprosze sie na to pyszne ciacho;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie dziś wybieram do lekarza bo nie wiem czy po tym przeziębiniu mi sie coś nie zostało kaszel mam nadal i to taki świszczący:( i zatoki za walone normalnie po schodach nie mogę wchodzić tylko na odpoczynki .Muszę to skontrolować bo nie podoba mi się to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki na mnie jeszcze czas, planowana @ ma być ok. 23-25 stycznia dopiero, więc to chyba nie objawy ciążowe, bo trochę za wcześnie, no chyba że to od poprzedniego cyklu. Kami wiesz co, ja miałam kiedyś kaszel po chorobie przez 3 miesiące, był bardzo suchy i duszący, myślałam, że płuca sobie wypluję, a każdy atak kaszlu kończył się wymiotami (kilka razy dziennie), miałam nawet robione prześwietlenie płuc bo myśleli, że to krztusiec! Z czasem zaczął zanikać, aż całkiem się go pozbyłam, nie pomagały żadne leki! Kawa tylko nie za dużo tej kawy, słabiutką z mleczkiem i najlepiej rozpuszczalną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad moim pokojem jest aresztantka i właśnie przywieźli jakiś oskarżonych, no i ci grandzą! Hałas jak nie wiem, rzucają czymś, śmieją się głośno, normalnie masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa jasne że zapraszam i ciebie ale u mnie tylko ricore :) innej nie serwuję :) OOOO...kochana mam nadzieję że u mnie tak nie będzie źle póję to się dowiem zresztą wiesz jak ja sie leczyłam domowe sposoby :( to sie tylko zaleczyłam pewnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Niewiasty. Jestem w robocie, więc dziś komp włączony non stop. Biorę się do czytania, bo mam zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja tak szybciutko na chwilke moj spioszek jeszcze spi kolomnie hi hi Kawa GRATULUJE!! :D:D:D markotka trzymam kciukasy za ciebie kochana :) a u mnie jakos objawow wiekszych brak cycuchy czasem bola taak dziwnie jak bym je sloncem poparzyla ale nie caly czas tylko czasem brzuszek tez troszke pobolewa ale mam wrazeniej ze to tak jakby od tego sikania bo dzis znow 2 razy musialam siusiu wstac temp utrzymuje sie nadal 37 do @ tydzien zobaczymy ale te obajwy u mnie poza siusianiem sa takie slabe i pewnie gdybym byla zajeta i nie przypuszczala ze moge byc w ciazy to bym ich nie zauwazyla dlatego sama nie wiem czy sie wkrecam czy nie :D wiecie ze juz 3-cia noc sni mi sie ze jestem w ciazy poprostu rozne sny ale w kazdym wiem ze jestem z brzusiem heh a raz snila mi sie corcia ze sie urodzila i karmilam ja piersia a to bardzo dobry znak czytalam w senniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto pod koniec przyszłego tygodnia :) Nie szalej za bardzo z tymi zakupami :D emamcia :) Kami no u mnie to masakra była normalnie :( ja za to popijam kawę inkę 3w1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi nadrabiaj, nadrabiaj i pisz co u Ciebie :) emamcia, ale ja też się wkręcam na maxa, chociaz chciałabym bardzo, żeby to była ciąża, no ale która kobieta ma objawy tuż po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurka..."Przeminęło z wiatrem" to się chowa:D Powinno być w Naszym przypadku "Przeminęło z @" hehehehehehhe. Dobre, co? :P U mnie spokój, wręcz grobowy. Testuję w niedzielę..... Oglądałam wczoraj film "Wpadka" I było pokazane trochę porodu...zjeżyłam się na maxa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A KaWa zaciążyła??? Jaki fuks, a nie mówiłam, że ten top jest mega szczęśliwy? Dopiero co się zapisała i BINGO :D Gratuluję moja droga i jestem happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny :) Mnie wczoraj na rozmowie o pracę zapytali, czy mam dzieci ;). Powiedziałam, ze na razie jestem dyspozycyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia, jak się śnią narodziny to oznacza SPEŁNIENIE MARZEŃ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię takich pytań, choć gorsze są te, czy planuję dzieci ( w sumie zapytali mnie tylko raz o to), no ale po co to pytać, młoda mężatka, to raczej wiadomo, że chce. Choć z drugiej strony poniekąd rozumiem, przyjąć kogoś i po paru miesiącach, pójdzie na zwolnienie, bo jest w ciąży... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Anitelkaaa - nieźle się wytłumaczyłaś, heheh. Dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź była trochę wredna i specjalnie tak powiedziałam, zresztą nie zamierzam ukrywać, że chce mieć dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy syskryminują przyszłe mamy, ale wcale się nie dziwię. Znam dużo przypadków, że laski zatrudniały się tylko to, żeby mieć świadczenia. Myślę, że trzeba odpowiadać na takie pytania niejednoznacznie. Skoro jesteś kobietą to chyba naturalne, że chcesz mieć dzieci w przyszłości:) A o terminie tej przyszłości nie musisz opowiadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×