Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

emamciu nie ma sprawy jezeli jeszcze bede to oczywiscie ze porozmawiamy a jak mnie nie bedzie to napisz a ja odpisze jutro jak przeczytam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslicie ze przy leczonej(bo trzeba leczyc do konca zycia) niedoczynnosci tarczycy to tez jest ciaza zagrozona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a wy nie macie obaw, że wasze linki na nk, wklejane bezpośrednio na tym topiku trafią w nie powołane ręce? Piszemy tu o bardzo intymnych sprawach. Może i przesadzam, ale radziła bym zachować ostrożność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi nie mam pojecia wiem ze moze dyc problem z zajsciem w ciaze ale czy jest zagrozona nie wiem ale wpisz w google moze cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera, jak którejś dałam taki komentarz trochę ciążowy :P Nie pomyślałam, guła ze mnie :D Aga, w takim razie kolejny dyżur w pracy - oczekiwanie na test. Poprzednio Nefretete, teraz Aga. Potem jestem w pracy w poniedziałek, kto następny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki z tym ''ukrywaniem'' ciazy to chodzi pewnie tylko o mnie wiec sie nie martwcie:D poprostu jade do polski dopiero za 3 tygodnie i nie chce zeby rodzice dowiedzieli sie z internetu:)dziekuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi podobno ma to jakis wplyw na ciaze i powinno byc leczone w ciazy !!! masz kontakt z lekarzem powiedz mu o tym :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniania
angioletto a masz niedoczynnosc tarczycy ? jesli tak to nie chce Cie straszyc ale przy problemach z tarczyca testy wychodza pozytywnie. Bylas juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitelkaaa - masz rację. Ale wiesz co? Nawet jak ktoś coś przeczyta, wejdzie na nk czy coś podobnego, to za chwilkę pójdzie dalej, zapomni. Tak naprawdę to nigdy nie wiadomo, gdzie chowa się wróg. A życie nauczyło mnie, że największymi wrogami są ci, których się nie spodziewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi ja nastepna chyba w kolejce bo w piatek :D Angi tak ci napisalam ale nie martw sie bo jak jest leczona i hormony so ok to nie ma sie czym martwic :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam mam gdzies czy ktos cos napisze o mnie czy bedzie wiedzial ze ja to ja a niech sobie wie :) milej zabawy zycze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację. Tylko to jest topik o bardzo prywatnych sprawach, a nie o szydełkowaniu. Dziewczyny piszą o wielu probach zajścia, swoich obawach, doświadczeniach, poronieniach, planach itd...Ja po prostu wolę, żeby te sprawy pozostały tylko dla nielicznych i tu wolę być anonimowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz za pozno.BOJE SIE!!!!!CO TA DZIEWCZYNA NAPISALA? ZE PRZY NIEDOCZYNNOSCI TARCZYCY TESTY WYCHODZA POZYTYWNE??? O BOZE....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEDZIALAM ZE COS JEST NIE TAK!!!! nawet nie wymiotuje!!!nic,kompletnie nic,tylko piersi i bol brzucha:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi szukam i znalazlam niestety ze niedoczynnosc moze miec wplyw na wynik testu ale nie martw sie idz do lekarza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniania
jejku strasznie cie przepraszam ze Cie wystraszylam, poprostu slyszalam, czytalam takze o tym ze testy wychodza pozytywnie jesli ma sie problemy z tarczyca. nie chcialam Cie straszyc. Sama wkoncu planuje dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Wrocilam juz z pracy. Jestem padnieta. Mam do was pytanie. Czy ktoras z Was miala przed @ sluz z brazowymi grudkami? Mam taki od dzisiaj, ale bardzo malutko. A do @ 2 dni...albo i nie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Anitelkaaa. A myślę, że na topikach typu "czy sex analny boli?" jest więcej podglądaczy niż na naszym, gdzie piszemy o śluzach ( bynajmniej nie rzecznych ) :D Emamcia, dobra do piątku tylko 2 dni. Czyli tak: Aga, Emamcia i Mła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie przepraszam ale narazie tu mnie nie bedzie.jestem zalamana,musze cos zrobic.trzymajxcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi dzialasz na mnie bardzo pozytywnie i mam nadzieje ze to co myslisz ze moze sie udalo spelni sie naprawde chociaz strasznie sie boje rozczarowania.:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie, nie martw się. Skoro leczysz się nie powinno być kłopotów. Moja siostra zaszła z 2 dzieci przy chorej tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy się boi. Ale musimy poznać różne rozczarowania w Naszym życiu, żebyśmy wiedzieli, jak sobie z nimi radzić. Angie uciekła, kurcze, wystarczyły 3 zdania. Niepotrzebnie się tak przejęła. K...a mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi kochana ja nic takiego nie wyczytalam tyklo tyle ze jak masz niedoczynnosc powinnas z lekarzem sie sonsultowac kochana nie martw sie przeciez nie masz @ przestans swirowac i wracaj tu zaraz cos znajde i dowiem sie jak to jest tylko pojde po kabel do laptopu czekaj tu i nie swiruj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitelkaaa:) jezeli ktos podal zaproszenie na nk to jego decyzja i napewno chodzi ci o zaproszenie dla mnie od emamci.Nie porownuj mnie prosze do osob ktore kiedys ci wyrzadzily krzywde mam podobne problemy jak wy i dlatego weszlam na ten topik dlatego nie mam zamiaru wykorzystywac tych znajomosci do innych celow.To tyle:)) I nie odbierz tego jako uraza do ciebie bo nie temu mialo to sluzyc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz okropne wyrzuty sumienia ze Cie zaniepokoilam bo sama dobrze wiem co to znaczy kolejna @ - niepowodzenie. Mam nadzieje ze jednak u Ciebie angioletto sie to nie sprawdzi. 3mam kciuki bardzo mocno. Sciskam Cie serdecznie. dziewczyny nie wiedzialam ze wyskoczy mi inny wynik miniania to oczywiscie ja. Wpadlam na chwile widze ze niepotrzebnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×