Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)dexa 25…………………..2… ;…….01.01……………..br ak…..Wrocław\okolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 14)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 15)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 16)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 17)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 18)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0 poprawiam , bo mi sie miesiace pomylila w dacie @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej pójdzie, to MAGICZNIE spowodujemy wyż demograficzny..... Dexa, nie przejmuj się i pisz jak możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi oby ! ja marze, zeby moja jutrzejsza miesiaczka nie przyszla. Pewnie nie przyjdzie, bo zadnych objawow, ale gdyby byla ciaza to by mnie chociaz piersi bolaly , a tu nic. jak gdyby moj organizm zapomnial, ze istnieje cos takiego jak okres! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! witam nowa kolezanke - Klara 🌼 Ja poczytalam dzis ksiazke \"Sztuka planowania rodziny\" i znalazlam informacje na temat przesunietej owulacji. Wynika z tego, ze w ciagu jednego przedluzonego cyklu moze sie kilka razy pojawic sluz jakby plodny, ale nie byc objawem owu, jezeli sie potem nie podniesie temp. Dokladnie tak mialam. No i ze wynikac to moze ze zmiany trybu zycia, roznych wydarzen typu wyjazdy, prze-prowadzka itd... Czyli u mnie intensywne swieta musialy tak podzialac ehhhh.....za duzo emocji.... Od wczoraj znowu mam sluz wygladajacy na plodny, mierze tempke, zobacze, czy sie podniesie. Jezeli tak, to niczym nie bede sie martwic. Jesli nie.... to wtedy pojde do gin. W kazdym razie postanowilam wyluzowac. Zblizajaca sie wiosna i plany wyjazdowe na pewno mi w tym pomoga.... Ewentualnie znowu poprzesuwaja owulacje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mm dziś 24 dc.....brzuszek już mnie nie ćmi, ustało wczoraj....test zrobię w niedzielę, no chyba, że @ się pojawi wcześniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera mam juz prawie 35 lat, juz miałam milion okresów, hehehe. Czas na przerwę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ponownie dexa :) skoro bierzesz luteinę to nie powinno być problemu z owulacją, bo luteina też działa w tym kierunku. Klara, bo tu same fajne dziewczyny są :D Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła do jutra i przez najbliższe 9 miesięcy!!! A co do objawów, to są kobiety, które bardzo szybko je mają, inne później, a jeszcze inne wcale, więc się nie przejmuj tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi aż milion? :D Nie pojawi się, spokojnie :) No faktycznie jeszcze wyż będzie przez nasz topik, ale to chyba dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak właśnie mam takie przeczucie :D A wiecie co, młody mój poszedł ze swoim królnkiem do koleżanki, która ma króliczkę....i okazało się, że będzie ojcem. Wszak płodność w moim domu jest! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka dziekuje za pocieszenie! do tej pory mialam raczej regularny okres, co do dnia. Wiec mam nadzieje, ze to, ze go teraz nie ma( chodzi o objawy) moze miec zwiazek z wymarzona ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj podotykałam wielki brzuch mojej koleżanki...ohhh, jake to uczucie.....jej udało się za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara będę trzymać kciuki :D A mnie brzuszek na całego rozbolał, nie mam pojęcia czemu, przed @ też mnie zawsze boli, ale słabiej i nie tak wcześnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ja tez sie ostatnio nadotykalam, bo moja kuzynka byla w ciązy, w grudniu urodzila sliczna, zdrowa coreczke! Markotka dziękuje, ja tez trzymam za Ciebie kciuki! Hmmm.... ja jakby mnie tak dziwnie brzuch bolal wkrecalalbym sobie, ze to napewno ciaza :P juz taka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki!!:D:D:D mam dzis taki zapierdal w pracy ze szok!!!same stresy!!! kto ucieka ze mna na Seszele???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za :D Klara, ale ja już jestem wkręcona i to na maxa, ale staram się jeszcze myśleć rozsądnie, ale ciężko, oj ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ja sie wszystkim nakrecam!!! wczoraj to dopiero numer odwalilam! schylilam sie bo mi lyzeczka spadla i cos mnie ukulo, a ja zaraz afere zrobilam , ze to napewno ciaza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podobnie z tym kłuciem. Dokładnie wczoraj..... A na Cypr możemy jechać. Znam go jak własną kieszeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klaro jak milo widac nowa usmiechnieta staraczke. Ja wlasnie robie obiadek bo z moim mamy oboje wolne. Porobilam tez troche w domku bo cala gora prania mi sie uzbierala:(. Atka super profilek i slicznie razem wygladacie!!!Oby lada moment brzusio sie powiekszyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigagdynia86 hey! :) narazie usmiechnieta , bo dopiero pierwszy cykl staran :) a Ty juz w zaawansowanej ciazy, super! tak bardzo Ci zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam ponownie :D u nas dzien mija sokojnie Kubus zasypia a ja zaraz zmykam sprzatc dalej bo wczoraj nie wiele zrobilam :) hi hi jakos nie moge sie zebrac nie wiem co sie ze mna dzieje :/ zawsze dom do gory nogami przewracalam a teraz kurze wytre i koniec :/ a w czwartek brat mojego L przylatuje do nas na weekend wiec che miec wszystko zrobione :) ja tez wkrecam sie strasznie a moj L to mowi kobieto ty juz tyle razy w ciazy bylas gdzie my te dzieci wszystkie mamy on to juz dopiero uwierzy jak zobaczy heh zanim z Kuba zaszlam to tez bylam w 4 ciazach haha teraz zobaczymy niebedzie to bedzie nastepnym razem ale wkrecona i tak jestem hi hi dzis w nocy siku biegalam a w dzien juz 10 razy bylam i tak sie kreci moje kolo hi hi jeszcze kilka dni i bedzie wszystko wiadomo jakos z wami szybciej czas plynie hi hi buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia...10 razy?? Matko, pęcherz masz jak cytrynkę, hehe. A swoją drogą to bardzo dziwne, że na początku jest ucisk? A co ma uciskać, hehehe. Chyba świadomość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×