Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

z piersiami to chyba jest tak,ze na poczatku ciazy troche pecznieja, potem sie uspokajaja, no i po porodzie jak karmienie sie zaczyna, to ze 2 numery wieksze mialam :-P (a normalnie mam 75 C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko dziewczyny jest dużo bio ja nie jem możecie wpadać na ciacho i mleko :)zrobimy piżamowe party hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chetnie kupilabym sobie nocnik:-). Bo co chwile latam do lazienki i musze isc po schodach. Najgorzej w nocy:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uciekam naprawde 🖐️ postaram sie jakos zajrzec jutro, jak maly zasnie. Zycze zaciazonym, by dolegliwosci nieco ustapily. Nefterete... odezwij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńka nie wiem czy specjalne :0 a kupiłam coś co mi się sprawdzało jak trenowałam i miałam zarąbiste zakwasy klatki piersiowej to był ból i jak zakładałam sobie na noc to mi sie biust nie rozsówał na boki i nie ciągnął.Dodam że mam szeroko rozstawione:)A teraz zrobiłam to samo top sportowy cienki z bawełna z elastyną profilowane miseczki zero zapięć szwów fiżbin a piersi się trzymają jak trzeba taki klasyczny z serii bielizna bezszwowa wcale go nie czuć nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, to chyba rzeczywisci dobre rozwiazanie. Jesli okaze sie, ze mi sie udalo w tym cyklu to tez sie w taki zaopatrze. Chyba ze okaze sie, ze tak sie zmienily przed okresem, wtedy jakos przezyje te pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Oleńka trzyma kciuki za Ciebie może akurat kto wie :)Koszt niewielki bo 20 zł :)całe :!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki!!! Zobaczymy. Nie chce sie nakrecac zeby sie znow nie rozczarowac. Bedzie co ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie najlepiej się tak bardzo nie nakręcać :)Wiem wiem powiesz teraz mądralińska :)zaszła i porad udziela hihi. Ale ja też się tak nakręcałam,że rannnyyyy...:/ aż ostatnio spasowałam i powiedział będzie co ma być i proszę :)udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie tak nakrecalam, ze skoro tyle czasu tzn.11m-cy nie mam @po porodzie to moze to znaczy ze jestem w ciazy, dzisiaj kupilam test i okazalo sie ze nie ma nic, wiec musimy jednak czekac, niestety. pa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:D:D:D co tam kochane??? ja dzis mam juz zapowiedziany luksusik,a co:D:D:D caly dzie spedzony z szefowa:(:(:(:o:o:o chyba oszaleje!!! coraz trudniej mi wstawac rano.jestem wykonczona,nie wiem co wymysle,w zeszla sobote sie nie udalo ale ta nadchodzaca musze miec wolna i niedziele tez,bo padne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)dexa 25…………………..2… ; ;…….01.01……………..br ak…..Wrocławokolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 14)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 15)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 16)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 17)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 18)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................8..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jak tam dziś się dzień u Was zapowiada?? Angio widze że stresowo, bo z szefową:) Ja dziś musze iść na zajęcia na uiczelnię i po południu juz mam weekend:):):) dzisiaj czuję sie bardzo dobrze, bez mdlości!!! huurrraaaa!!! A jak tam inne brzuchatki się czują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) wczoraj już się nie pojawiłam, bo pojechaliśmy do znajomych obejżeć zdjęcia ślubne i późno wróciliśmy, ale dodałam sobie na nk Angioletto, Megi i Emamcię :) Bardzo fajne z Was babeczki :D muszę jeszcze sobie Was pooglądać, bo wczoraj to tak tylko na szybko. Suri jeżeli do terminu @ nie spadnie, to... :) Atka :) jak to nie masz co pisać, cokolwiek :D Amiga nie zamartwiaj się, przecież wszystko będzie dobrze!!! Kami ale narobiłaś mi smaku na to ciacho :D Angioletto z tą pracą to może nawet dobry pomysł, tylko żeby Cię w przysłowiowego konia nie zrobili z tym chałupnictwem. Kasiu co tam u Ciebie ciekawego? Trąbka i Szuszunia jak samopoczucie? Odzywajcie się do nas częściej! Lady love, Nefretete co z Wami, gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara jak tam, testowałaś już? Mnie brzuch cały czas bolii cały czas jest wzdęty, temperatura dziwna, jednego dnia wysoko drugiego nisko, chyba termometr mi fiksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witoj Markotko:D:D:D Kami no wlasnie,mi tez smaku narobilas,a Markotka jeszcze mi przypomniala:o:D:D:Dteraz musisz nam tu postawic jakies slodkosci za kare:D zobaczymy co z tego wyjdzie.dzis dowiedzialam sie ze ja musze kupic znaczki i koperty:o no ale i tak powinno mi zostac 60p wiec w ciagu godziny moge wypisac mnostwo kopert.zobaczymy.zawsze warto sprobowac,prawda? w tym tyg ide z przyjaciola poszukac pracy dla mnie jakies innej i blizej domku.zobaczymy co z tego wyjdzie.przez ten stres juz wogole nie sypiam. dziewczynki zapomnialam wam powiedziec!!!!!!!! DZIS MIALAM PIERWSZE PORANNE MDLOSCI!!!!!:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto no uważaj na te koperty, bo w Polsce całą mas osób naoszukiwali w ten sposób! No pierwszy raz widzę, żeby ktoś się z porannych mdłości cieszył :D a wiesz co, ja też miałam rano mdłości :D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ciesze:D:D:D juz myslalam ze cos ze mna nie tak:) ide dzis do sklepu po te pasy na brzuszek zrobie sobie w nich zdjecie i wystawie(tylko gdze???)nie moge na nk bo nikt jeszcze nie wie o ciazy:( niedawno cos mi spadlo z szafki,przestraszylam sie i zlapal mnie taki skurcz ze az usiadlam i po chwili przeszlo,ale najadlam sie strachu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki,pisze zawsze od rana bo neta mam niestety tylko w pracy,nie wytrzymalam wczoraj i zrobilam sobie wieczorem 2 test,odrazu pojawily sie 2 grube krechy!!2 testy chyba nie klamia?Mam dzis 44dc,zapisalam sie na wizyte do ginekologa,mam 24 stycznia czyli w przyszly piatek bedzie juz wszystko wiadomo,ale teraz ten czas bedzie mi sie dluzyl!czytalm wasze wypowiedzi na temat piersi w ciazy,troche mnie to przeraza,bo ja juz teraz mam miseczke D,oby mi za dzuo jeszcze nie urosly,bo po ciazy bede miala biust do pepka:P,co jeszcze zauwazylam to ogromny apetyt na wszystko,nigdy kolacji nie jadlam,a chleba nie cierpie a wczoraj...zjadlam 4 skibki chlebka z wedlina i 3 ogory kiszone do tego,o 21ej juz spalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj lalunie :) Plack stoi zapraszam:)Męzowi tylko dałam do pracy by chłopina sobie pojadł:) Markotka jeszcze trochę niewiele zostało,ale ja ci powiem,że.Np 24.12 brzuch mi wyskoczył i został i tak pobolewał tempki nie mierzyłam niestety to ci nie powiem.Termin@miałam na 2 .12testowałam 2.12 a to wszystko juz mnie tyle trzymało tylko ja ciągle myślałm ,że na okres wcześniejszy.Zastanawiał mnie tylko ten ból w podbrzuszu taki jakiś dziwny był :) Angi wariatka się cieszy z mdłości hihihi.Ja nie mam dzieki bogu takich normalnych ale wiesz co mam zawsze jak myje zęby okropieństwo wrrrrr......ciągnie mnie na maksa do wymiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa gratuluję :D:D:D!!! Jak wieczorem wyszły dwie grube krechy to ciąża jest na 100%!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaWa suuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!! ale sie ciesze!!!!!!!!!!!! przeskakuj na dol do mnie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że idę, ale nie wiem czy mój żołądek go przyjmie, bo coś ostatnio nie bardzo :D Byliśmy wczoraj z mężem w naleśnikarni na obiedzie i myślałam, że zaraz .... bleee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodźcie polenimy się raem trochę i posiedzimy przy placku. mniammmmm..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×