Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

zostaly mi dwa lata mgr. Ale na mojego mam czekac jakies 14 miesiecy :) wtedy wraca do Polski. Jak ja skoncze studia planujemy wyjechac za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem,że ja zaczęłam się na początku szkolić powoli..a co do sukcesu to właśnie w grudni dokładnie 31 :)zaczęłam kwalifikację. Mogę tylko powiedzieć,że moim partnerem biznesowym jest duża firma i ja zaczęłam z nimi współpracę na własną rękę na samym początku też nie wiedziałam co i jak :))wcześniej prze 10 lat pracowal w handlu i użerałam się wiecznie z klientami którym nie można było nic powiedzieć.ehhh.Ale mój mąż ciągle mi mówił,że to nie praca dla mnie i powinnam walczyć o coś lepszego dla siebie i chyba to zrozumiałam.Zaczelam i minął rok w grudniu jak zmieniłam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy czesto oddajecie mocz? ja zaczelam od przedwczoraj chodzic co 30 minut.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcialabym znalezc kogos kto mnie poprowadzi,pomoze cos otworzyc tutaj,stanie sie wlasnie takim partnerem biznesowym.w to co robie wkladam baaardzo duzo pracy i poswiecam sie w 90 % dlatego wiem ze we wlasnym biznesie byloby to 100%. Milutka,moze pecherz juz wie co jest grane tylko ty ciagle nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok kochane, ide robic obiadek:) dziś juz mnie nie będzie, a więc do jutra:):*:* papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka,ojjj szkoda:( do jutra.trzymam kciuki zeby @ nie przyszla!!!! Mimi co tam sie stalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację angioletto ! Własny biznes to dużo pracy niestety.I nie zawsze jest łatwo ale warto się nie poddawać i iść dalej.Mi też bylo ciężko na początku i wydawało mi się to nierealne ,ale stwierdziłam,że nie mam nic do stracenia i zaczełam,a teraz jestem z siebie dumna,że się nie poddałam.Wiem,że i tobie się uda!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 35 dniwoe cykle, 13 grudnia mialam @ kiedy mam dni plodne, mam jeszcze problem bo ostatnio byl 37 dniowy cykl:/ policzcie ze 35 diowy jesli mozecie, bardzo prosze bo ni wiem do kiedy amm plodne:/ juz nic nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki to idę na spacer:))dotlenimy się trochę:)Ptrzeba mi teraz zdrowego powietrza.Wpadnę do WAs wieczorkiem jak będziecie. Miłych pogaduszek:) Buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 22 dzien cyklu i bardzo duze szanse na poczecie dzieciaczka.owulacja powinna byc dzis!!!! ale to sprawa indywidualna.czujesz cos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Mimi,ja wg kalkulatorow powinnam miec owulke powiedzmy 17,a mialam 14-go.tak czulam .tak wiec musisz sluchac sama siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak ;ja po lekach czuje wszystko, jajniki-masakra, sluz od 29 mielam juz jakby plodny i nie wiem czys ie konczy czy juz sie skonczyl czy co mu jest? mam niby plodny a z domiezka nie plodnego sama nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby jeszcze mam:/ bo sluz jest, ale nie wiem czy jak sie konczy owu to i sluz od razu sie konczy, mysle ze jak owu mialm wczoraj to plodne mam jeszcze ze dwa dni tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo poprostu takie sa kalkulatory.wg mnie powinnas kierowac sie regula ze owulka jest srednio 14dni przed nast @. tak jak pisalam mi sie nic nie zgadzalo z kalkulatorami.licz na to co czujesz bardziej niz na kalkulatory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnei bede miala dluzszy cykl i dlatego ejszcze mam:/ przerabane z tymi cyklami:( tak dlugimi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki tes na owulacje i pokazuje dokladnie w jaki dzien jestes plodna.. w opakowaniu jest 5 tesow (Ok 12 zl) norlanie owulacja jest w 14 dniu cylku ale jak ty masz cykl dluzysz o ok 5 dni niz mormalnie to powinnas miec gdzies 18 dni po dostaniu @-co wychodzi ok 30 grudznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak szczerze dziewuchy! koniec z tym liczeniem...bo hopla mozna dostac..wiem ze tak ciezko bo sama mam z tym problem ale chyba tzak trezba moja kolezanka tez tak liczylam i nic.. potem zabalowala z mezem i sie bzykali bez zachamowac i mysli -dzis ma juz kilkum iesiacznego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak juz nic nie wiem kazde zrodnlo inaczej mi mowi:/ ja mysle ze tak: 13 mialam@ wiec do 31 grunia jest 18 dni zeby byl 35 dniwy to musze miec@ ok 17 stycznia i to razem daje 35 dni a 17 minus 14 to 3 czyli dzis mam miec owu:) jesli z kolei cykl bede miec 37 dniowy to @ przyjdzie 19 stycznia-14 dni od owu wychodzi ze owu bede miec 5 tak> wiec musze sie przygotowac na dzis i na 5 no i po drodze pare razy i wczesniej tez bylo:) wiec moze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×