Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Czy za wcześnie markotko to nie wiem :)ale pójde z opowiadań znajomych wiem że w 3 tyg były u gina i widać było na usg:)A tak naprawdę ide po to by dowiedzieć się ,czy wszystko ze mną w pożądalu:)zrobiłam tylko 1 test i wyszedł po sekundzie:) a wcześniej jak robiłam testy to nigdy nic nie było...dziś aż byłam w szoku a mój mąż jak się ucieszył hhiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ja tez tak chce:( lecz u mnie bylo by odwrotnie pierwsze dziecko potem slub hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto :) kami no może faktycznie już teraz lekarz coś powie, bo zazwyczaj w tak wczesnej ciąży karzą przyjść za 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka a co to za różnica co pierwsze:) dla mie to bez różnicy:)Najważniejsze,że jesteś szczęśliwa a tym co inni gadają się nie martw bez względu jak będzie gadać będą trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak każą to pójdę :)mój gin.ma fajny gabinet i b.dobre usg robi od razu ful serwis:):)wieć kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kami :) przydadza sie, a Tobie gratuluje:) to bedzie 6 dlugasnych dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,że wam napisze:)po ślubie jestem już prawie 4 lata,ale wcześniej niemiałam instynktu i nie czułam,że chce mieć dziecko... a jakiś rok tem mnie dopadło i podjeliśmy decyzję o dzidziusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, widez ze nowy rok u was od razu zaowocowal:) bardzo gratuluje , bardzo bardzo:) doczytalam sie ze mialas brunatny uplaw po wigili bodajzze, to wtedy juz moglas podejzewac ciaze:) bo tak podobno sie dzijee jak zarodek sie zagniezdza :) super naprawde widze ze u was forum tetni zyczem:) waszym i NOWYM:) bardzo goraca gratuluje i chyba se przylacze moze macie jakies dobre fluidy:) przeslijcie je sdo mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka22
Skorpionko81 super ze wiesz coś na temat kiedy na chłopca kiedy na dziewczynke. Ja mam pytanko chcialabym chłopca mam cykle 26-27 kochałam się z męzem w 13dc przy cyklach 27 i nic test pokazywał niejednoznaczny ?? co to znaczy ?? Może wcześniej robic test dodam że w 12dc miałam śluz płodny . A moze zle to policzyłam od pozytywnego mineło więcej niż 36 godz !! A to pisało na jednym teście owulacyjnym.. na chlopca od 20 do 26 godz. od pozytywnego a na dziewczynke w ten sam dzien jak wyjdzie pozytywny. Ta wysoka dawka LH to koncowe dojrzewanie komórki jajowej doprowadzając po 16-32 godz. do jajeczkowania czyli pęknięcia pecherzyka graffa. Co z tego rozumiecie napiszcie . Ja dostałam teraz w sylwka @ przy cyklach 27 kiedy zacząc test BŁAGAM POMUZCIE.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi15 jasne,że się dopisz do nas ja ci chętnie fluidyprześlę:) A z ty śluzem to nie wiedziałam,że to oznaka zagnieżdzania komórki ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to brunatne cosik:) to oznaka i to jest tak wlasnie od bodajze 7 dni po starankach, az do ktoregos tam juz nie pamietam dobrze, ja teraz jetsem na etapie staran ale ja mam bardzo dlugie cykle, wspomagam sie lekami :) 1 terapai nic nie dala, teraz koncze 2 i luteine, jescze 3 jak nic nie wyjdzie to na laparoskopie:)moze jednak sie uda nie wiem, co do chlopca czy dziewczynki tak wlasnie ejst pierwsze przed i w czasie owu-dziewczynka-po owu chlopak:) karinka,,, dla ciebie:) długość cyklu dzień rozpoczęcia testowania (1 dzień cyklu to pierwszy dzień krwawienia (nie plamienia !!!) 21 6 dzień cyklu 22 6 dzień cyklu 23 7 dzień cyklu 24 7 dzień cyklu 25 8 dzień cyklu 26 9 dzień cyklu 27 10 dzień cyklu 28 11 dzień cyklu 29 12 dzień cyklu 30 13 dzień cyklu 31 14 dzień cyklu 32 15 dzień cyklu 33 16 dzień cykl tu masz jeszcze taka strone http://piekielko.info/kalendarzyk/?action=render&josDate=2008-08-29&josMP=35&josML=6 tam jest napisane na schemacie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki...równiez nowe. :) Biore sie za czytanie. KAMI- moje gratulacje. Dbaj o siebie i pisz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej mam wrazenie ze mam miesiaczke :) piersi bola mnie jeszcze bardziej, wczoraj sie martwilam ze przestały :P a teraz.. :) według dzisiejszej temp juz powinnam dostac @, z jakies 4 godziny temu, a tu nici :) nie ma :) zobaczymy jak bedzie jutro :) nie wiem czemu ale juz czuje sie szczesliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się zameldować i powiedziec,ze jeszcze @ nie dosstalam- oczekuje. Piersi mnie bolą i tak jakby pod pachami,ale da sie przezyc, testu nie robie, bo sie nie śpiesze. Dzis jest 36 dzien cyklu. Wiec jeszcze czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, to zalezy :) jutro mam dostac planowana @, wlasciwie według owulacji powinna przyjsc dzisiaj :) jak nie dostane jutro to pewnie bede testowac w niedziele albo w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka, 36 dzien, a Ty nie testujesz??? Gratuluje cierpliwosci. Skoro to juz tyle dni, to na pewno ci sie udalo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) kami gratuluję. U nas bez zmian, tyle że mi się jakieś choróbsko przyplątało i nie czuję się najlepiej. Mąż na antybiotyku bo już trzeci tydzień choruje. Podbieram mu leki :P bo mam książeczkę nie podbitą (oczywiście nie antybiotyki). Powiedziałam mojej siostrze o naszych staraniach i się bardzo ucieszyła, że może zostać ciocią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka22
Dziekuje Mimi to mnie pocieszyłaś . A co z tym sluzem ja przed @ mam 3 dni wczesniej sluz biały . Po @ też się pojawia chociaz nie wiele a stopniowo pojawia się przezroczysty więc chyba u mnie ok. Zaczełam brac wiesiołka brała go któraś pomogło cos ?? A jak to jest z tym pecherzem ( pisałam wczesniej)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki kochane,juz jestem:) a wy pouciekalyscie???:D:D:D nadal nic u mnie,choc podbrzusze mowi mi \'\'@ nadchodzi\'\' wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wszystkie w ciaze zaszlyscie czy co???:D:D:D wracac mi tu natychmiast i rozmawiac!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle że nie nalezy przesadnie ufać ani tabelkom ani słuzowi. Sluz może nas zwieść, bo moze zawierac uplawy na przyklad, lub pozostalosci spermy (jesli np. noc wczesniej sie kochalysmy), zaś tabelki to czysta matematyka, a jak wiadomo - w naszym organizmie rzadko jest jak w zegarku, czy jak kto woli - w podręczniku. :) Dlatego trzeba miec dystans do wszystkiego. Najlepiej wyprowadzać średnią ze wszystkiego, czyli z tabelek, ze śluzu, z temperatury, z badań szyjki macicy. Co do tego ostatniego - mnie jeden cykl wystarczyl bym nauczyla sie badać szyjke macicy; po jej miękkości i dlugosci mozemy poznać czy jestesmy w trakcie owulacji czy że okres sie zbliża (nie wiem jedynie, jaka jest szyjka gdy juz zaszlysmy w ciążę, bo gdy zaszlam bylam zbyt podniecona, by to sprawdzac) :P Dlatego jesli skrupulatnie sprawdzamy te wszystkie czynniki - możemy ocenić w jakim punkcie cyklu jestesmy. Jeśli zaś bierzemy pod uwagę tylko jeden czynnik i to jeszcze co dopiero zaczelysmy go badać - to w sumie tak jakbysmy grali w totolotka troche :) Najlepiej wg mnie jeden miesiac poświecic z góry na straty.... :) a raczej na trening!! By obserwować swoj organizm, zapisywac, notować, nauczyć się go. Jesli ktoś naprawde chce sie w to zanagażować ;) Są tacy, ktorzy zostawiają wszystko losowi, ale dla tych, ktorzy są zdesperowani albo chcą mieć wszystko pod kontrolą - polecam powyższe :D Nie da sie powiedzieć na podstawie jednego cyklu kiedy byla owulacja, bo z tym naprawde bywa roznie i nawet lekarz by wam na podst. wywiadu tego nie powiedzial. Nie zawsze jest tak jak piszą w ksiązkach (znam taką, ktora zaszla w ciąże na drugi dzien po skonczonej miesiaczce). Obserwacja i notatki - a potem wnioski - to ma przyszlosc :D A co do trzymania nóg w górze po sexie. To ma sens, dlatego, że wtedy sperma splywa szybciej i w calości tam gdzie ma splywać a nie wylatuje z nas, wiec wieksza szansa, że plemniki dotrą tam gdzie chcemy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D u mnie z tymi plemniczkami to roznie bywa hahaha nogi niby w gorze,ale chyba nie mam tam przyczepnosci bo chlopaki pod prad ciagle wracaja do wyjscia:D:D:D kiedys tampona tam wcisne,moze pomysla ze slepa uliczka i poleza tam gdzie trzeba:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×