Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ukradlimidiadem

wszystko o YASMINELLE

Polecane posty

Gość jaakasia
Hej, mam taki maly problem. Biore yasminelle od dobrych kilku lat i nigdy wczesniej nic sie nie dzialo. Otoz, zrobilam 7 dni przerwy miedzy opakowaniami i mimo tego, ze dzis wzielam juz piata tabletke z nowego opakowania, krwawienie nie zniknelo. Nie wiem o co chodzi i zastanawiam sie czy leciec z tym do lekarza czy jeszcze poczekac. Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, moja dziewczyna wzięła pierwszą tabletkę ok. 12 godzin po miesiączce, a następnego dnia kochaliśmy się już bez zabezpieczenia. Stąd kieruję pytanie do tych osób, które się znacznie lepiej znają (z doświadczenia, bo ulotkę czytaliśmy razem dziesiątki razy), jakie jest ryzyko, że mogliśmy wpaść? Są to pierwsze tabletki antykoncepcyjne jakie wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, co prawda nie biorę aktualnie Yasminelle, tylko Yaz (bo po Yasminelle mój organizm świrował ) ale jak każde hormony obniżają nieco libiod po długotrwałaym czasie stosowania. Ale z drugiej strony moze on wynikać z wielu różnych czynników np. bycia nerwusem, depresji... http://www.menopauza.pl/libido/czy_leki_moga_obnizac_libido_.html Czy u was po Yasminelle wszytsko było w tej kwestii ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewel26
Witajcie mój pierwszy post na tym forum. Biore Yasminelle hmm od 6 lat ale ze względu również na nieregularne okresy. Kochałam się do końca z mężem może 2-3 razy biorac jedynie Yasminelle. Atualnie albo używamy prezerwatywy albo stosunek nie do końca. Chcę dziecko ale za jakies 2-3 latka. Uspokujcie mnie proszę macie pełny stosunek jedynie z Yasminelle i nie macie dzieci? Czy jeszcze się zabezpieczacie dodatkowo? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 5 opakowań jasminelle ! tanio :) proszę o kontakt: angelika11111@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nam problem biore tabletki yasminelle już 7 rok i pierwszy raz mi się zdazyla taka sytuacja mianowicie: Dzisiaj mamy 2 sierpnia wtorek a ja wczoraj 1 sierpnia w poniedziałek przez pomyłkę zjadłam poniedzialkowa i wtorkowy tabletke. Coś mi się pomyliło że w poniedziałek był wtorek i teraz dzisiaj kiedy mamy prawidłowo wtorek ja nie mam do wzięcia tabletki wtorkowej bo zjadłam ja wczoraj :/ ktoś mi pomoże co w takiej sytuacji zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowaaaa
Hej dziewczyny. Mam takie pytanie wiem że już to pisalyscie. Pani ginekolog i której byłam nie była zbyt sympatyczna i niestety wszystkiego mi nie wyjaśniła. Dopiero wykupilam tabletki wcześniej nie stosowalam wg tabletek . Okres będę miała jakoś 25 tabletki mam w szfce już dziś . Z tego co wyczytałam z ulotki jjak i z forum mam zacząć jak mi się teraz zacznie okres w pierwszym dniu tak? I drugie pytanie jak zacznę mam brać wszystkie 21 potem powinnam mieć okres i po 7 dniach znów zacząć brać z Nowego opakowania tak ? Może to głupie pytania ale wolę się upewnić z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×