Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lonely7

rozszczep

Polecane posty

Gość Paulal22
Mojego Igorka operowal Dr.Szczygielski i tym razem tez on bedzie operowal. Wiecie moze jak ma na nazwisko Pani Ortodąntka taka mila blondynka.Musze malego zarejestrowac ponownie do niej a niepamietam jak ma na nazwisko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulal22
juz sobie przypomnialam to Dr.Cudziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymka tez operował dr.Szczygielski :) a ponownie też bedzie przez niego operowany :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją córcie też operowała dr. Szczygielski, jesteśmy z operacji oraz ze współpracy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lublin
dziewczyny kiedy sie dowiedzieliscie kto bedzie operowal wasze dzzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulal22
W sumie to ja nawet nie wiedziałam kto będzie operował Igora(chyba że mówili,ale ja byłam tak przejęta że nie słyszałam?)Mam nadzieję że tym razem też będzie go operował Dr.Szczygielski bo wykonał kawał dobrej ,,roboty'':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Kobiety żepiszecie tak ciepło i pozytywnie o dr Oreście. My mamy planowaną na 30 października i on nas przyjmował na pierwszej i ostatniej póki co wizycie - rozumiem, że to znaczy że trafiliśmy pod jego skrzydła i ogromnie pozytywne wrażenie wywarł na mnie po tej wizycie. Czy ja powinnam coś już teraz działać w sprawie ortodonty? Czy czekać aż zaczną rosnąć ząbki czy zupełnie po operacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulal22
Jeśli doktor nic ci nie mówił to pewnie zaczniecie chodzić do ortodonty po operacji jak już mu/jej wszczepią kostkę z bioderka w brakujące dziąsło.Nas czekają dwie takie operacje i dopiero po nich będziemy zakładać mu aparat by ząbki rosły w miarę prosto.Też lubię to forum,zaglądam tu co jakiś czas i widzę że coraz więcej dzieciaczków z rozszczepem tu jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do martynaikasia, ale i inncyh, obeznanych w tym temacie rodziców :) witam, czy mogę poprosić o bliższe info dot. pokojów nieopodal kliniki? Pytam, bowiem mam 22 lata, na zabieg wybieram się pod koniec tego roku, mieszkam w Radomiu, a z racji tego, że do kliniki trafia się na raptem jeden dzień, chyba mija się z celem jeżdżenie w tą i z powrotem. Stąd myślałam nad jakimś hotelem w Warszawie dla rodziców, czy mogłaby Pani przybliżyć ogóle informacje nt. nocegów? Czy to jest jakiś hotel? Aha i czy mogę zapytać o koszt operacji? W marcu tego roku prof. "wyznaczyła" mi cenę 7500zł - "korekty po/rozszczepowe". Czy taka cena nadal obowiązuje? Pozdrawiam, będe wdzięczna za jakieko,lwiek info nt. noclegów i ceny operacji. P.S-jestem po 10 operacjach, 9 w IMiDz i ostania na Koziej, jeśli miałby ktoś pytania, zapraszam, chętnie odpowiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy klinice jest jeden apartament (sypialnia, aneks kuchenny, przedpokój, łazienka) - bardzo wysoki standard. Doba kosztuje 200 zł, my byliśmy trzy doby więc liczono nam po 150 zł za każdą. My płaciliśmy za zszycie rozszczepu więc cena była inna niż ta, którą Ci podano. Napisz skąd taka ilość operacji. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lublin
hej napiszcie jakie ubrania brac na operacje i czy duzo jakie najlepsza poniewaz u nas jest roszczep podniebienia i wargi :(ktos moze ma operacje tez we wrzesniu my mamy za 2 miesiace pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziękuję za info :) skąd taka ilość operacji? Hm, 20 lat temu wszystko robiono etapami, (ja jestem tego przykładem). Faktem jest także to, że niestety podniebienie "cerowane" miałam ok. 6 razy, 3 razy przeszłam operację typowo "zszycia, zzespolenia podniebienia", a 3 razy ot tak przy okazji innych, drobnych korekt :) I tak jakoś łącznie uzbierało się wszystkich 10 sztuk, teraz została raczej ostateczna korekta prawej dziurki nosa + (mam jakąś dziwną chrząstkę, błonkę - po prostu zgrubienie po prawej stronie, na grzbiecie-pani Prof. obiecałą, że zniwelują ową narośl, nadmiar chrząstki/błonki) i korekta wargi, która (jak stoję przed lustrem) z mojej lewej strony znacznie opada, jest widoczna duża asymetria względem prawej strony, mimo, że podobno to właśnie z lewej strony miałam pękniętą wargę na 2mm, a z prawej na ok. 1cm, heh dziwne, no ale tak już mam :) Teraz prof. Dudkiewicz i cały zespół z IMiDz starają się by dzieciątka przeszły wszystko jako maluchy, tak by do przedszkola mogły iść jako całkiem zdrowe pociechy :) Zdrowe-mam na myśli nie różniące się buźką od rówieśników. Zresztą Wy, Mamy jesteście pewnie na bieżąco z "teoriami, mądrościami" pani profesor, a trzeba przyznać, że bardzo, ale to bardzo rzeczowa i mądra z niej kobietka :) Co do ilości zabiegów dodam jeszcze, że osoby, które zetknęły się z rozszczepem - z reguły obcy mi ludzie chwalą i pytają gdzie byłam leczona - bo "bardzo ładnie wszystko zszyte" :) Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że będę tutaj regularnie zaglądała i się udzielała, w razie pytań - chętnie odpowiem, może podpowiem :) dużo wytrwałości i zdrówka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja tez dzwonilam do imid-u dzisiaj i faktycznie operacje sa przesuniete.moja corka miala termin na 30 lipca a pani z ktora rozmawialam telefonicznie powiedzila ze zabieg bedzie wyznaczony miedzy 6 a 10 sierpnia.moze z ktoras z was sie spotkam???????? pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulal22
Kurcze a jednak:( ja mam telefonować do nich jutro...My mieliśmy wyznaczona na 26 lipca,domyślam się ze będziemy mieć gdzieś na 1 sierpnia? Kurcze a ja już dziś zrobiłam badania....Jeśli wyjdą dobrze to raczej je zostawię i nie będę powtarzała znowu? Jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyciu
Morfologie trzeba powtorzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulal22
Zapytam jeszcze jutro jak będę dzwoniła,zobaczymy co oni mi powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania beda respektowane mimo przesuniecia operacji, tak powiedziala mi pani przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyciu
Nam kazano w czerwcu powtorzyc morfologie poniewaz do operacji wazny jest poziom leukocytow a on u dziecka moze sie zmienic w ciagu tygodnia- wystarczy drobna infekcja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lublin
hej ma ktos moze termin na wrzesien pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulal22
Dzwoniłam wczoraj o termin i kazała mi zadzwonić 27 wtedy ma mi podać datę kiedy mamy przyjechać.A badania będą aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulal22
Aha,powiedzcie mi czy wyniki leukocytów w moczu są poprawne bo na wyniku mam napisane -pojedyncze w polu widzenia.Pamiętam że przy pierwszej operacji miałam podane wszystko w procentach więc sama wiedziałam ile ich jest,a teraz robiłam w innej przychodni i dali mi tak napisane...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanie jeśli chozi o ubezpieczenia dzieci. Czy któraś z Was brała jakieś pieniążki z racji operqacji dziecka? Lekarz przy wypisie powiedział nam że należą się pieniądze z PZU i żeby się ubiegać o nie. Może ja źle zrozumiałam. Napiszcie jeśli coś wiecie na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
hej kamilka jak bedziesz cos wiedziala daj znac:)dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
dziewczyny napiszcie mi moja mala ma prawie 6 miesiecy i tylko je mleko poniewaz jak dje lyzeczka wylatuje jem obiad i ona chce az sie trzesie daje jej polizac troszke jak zbiore placze mamy roszczep i warge we wrzesniu operacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alley
Anialublin;nie dawaj na siłę obiadków.U nas było to samo...pediatra kazała nam wprowadzać nowe składniki w postaci płynnej.ja zaczynałam od soczków,aby nie męczyć dziecka a obiadki dopiero później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialublin
anll moja z chcecia bby jadla ale nie daje rady wylatuje jej wlasnie i sie wkurza czekamy na opercje jak zbawienie by bylo to zanami by mogla jesc:):)pozdrawiam a wy gdzie mieliscie operacje kto robil dawno jaki roszzcep:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulal22
Anialublin..... Igorek miał całkowity rozszczep wargi i podniebienia.Operacje miał w IMIDZ 26.01.2011 operował go Dr. Orest Szczygielski.Teraz czeka nas kolejna operacja przeszczep kości z biodra w miejsca gdzie brak dziąsła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
Paulajak maly pszeszedl operacje napisz wszystko jak mozna wiedziec masz jakies fotki malego po i przed operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulal22
Było trudno,bo z początku nie chciał jeść,a to jeden z warunków by wyjść do domu...Było tak może ze 3 dni(łącznie byliśmy w szpitalu 9 dni)to też ze względu na przetaczanie krwi bo był osłabiony.Łyżeczką nie umiał jeść wiec dawaliśmy mu butelkę.Mam zdjęcia przed i po podaj mi @ to ci prześlę.....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×