Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lonely7

rozszczep

Polecane posty

Gość mama rozszczepka
co do pierwszej operacji to ja osobiscie niewiem czy przesuwaja terminy co trzeba zabrac? tzn. tam daja materac,koc i poduszke tylko trzeba wczesniej salowa poprosic, lodowka tam jest wspolna, mozna zabrac wlasne jedzenie np.konserwy, gorace kubki, kawa itp.. ale na przeciwko imid-u jest bar kebab raz dziennie mozna cos cieplego zjesc:) a co do noclegu to jest schronisko niedaleko ul.Karolkowa kolo 30 zl placi sie za lozko mozna pojsc piechota samochod zostawic pod imid ale jest takze nocleg u siostr zakonnych za darmo ale to trzeba na oddziale sie dopytac bo moj maz akurat korzystal z schroniska, ale jak wybieracie sie wlasnym samochodem to mozna wziac te wspomniane wczesniej koce..wiadomo ciuchy dla malca bo sa sale gdzie niema wanienki aha mozna jakies ulubione zabawki wziac jest tam swietlca ale wszystkie malce sie tym bawia... a i jeszcze mam pytanko kto operuje pani dziecko??tak z ciekawosci...bo moj syn jest juz po 2 i miejmy nadzieje ze ostatniej operacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balena
witam wszystkich. szczytno,nie przejmuj się że kalinka nie chce jeszcze siedzieć.nasz antek bardzo długo nie siedział i w zasadzie wcześniej chodził jak siadał.ząbków też długo nie było widać a potem jak zaczęły wychodzić to hurtem.będzie dobrze. zosia,twoja córcia nie jest wyjątkiem jeśli chodzi o niepokój w czasie snu.tosiek dawał takie koncerty że cały blok go słyszał.teraz się uspokoił ale przez pewien czas nie wiedzieliśmy już co mamy robić.dzieciaki chyba pamiętają zabieg,albo tak przeżywają to co się stało i się boją,o co tak naprawdę chodzi tego nie wie nikt.wcześniej czy później minie samo.a tak poza tym to wszystko ok.? czarna,kobieto ty żyjesz?gdzie się podziewasz? yupik,my byliśmy w imid we wrześniu.owszem materace były,ale poduszek i kocy nie.jeśli na sali był komplet pacjentów nie możnabyło skorzystać z pościeli bo na każde łóżko był 1 koc+poduszka.dlatego lepiej zaopatrz się w swoje najpotrzebniejsze rzeczy.jest kuchnia z mikrofalówką i lodówka,łazienka z prysznicem.wszystkie rzeczy można trzymać w szafie na świetlicy.wanienki dla dzieci są tylko w niektórych salach w innych są tylko umywalki.osobiście sama nocowałam właśnie w schronisku na karolkowej i wiem że cena 30zł to łóżko w dużej kilkuosobowej sali i sanitariaty wspólne na korytarzu.jeśli chcesz być w pokoju sama zapłacisz drożej ale warto.w moim pokoju była łazienka+wc,lodówka,czajnik,telewizor.dodatkowo na dole jest duża kuchnia z piecami,lodówkami i mikrofalówkami.auto można postawić przed schroniskiem.wracając do imid to nie ma na terenie szpitala żadnego sklepu.na dole stoi automat z napojami i kanapkami.dlatego lepiej kupić coś po drodze.pod szpitalem postawić samochód jest raczej trudno.dużo aut,mało miejsca i oczywiście się płaci za parkowanie i to nie mało.jeśli poczytasz forum i wcześniejsze wypowiedzi dowiesz się więcej na temat waruków w imid. przy okazji,dziewczyny życzę wam spokojnych i radosnych świąt,a dla dzieci bogatego zajączka. pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balena
witam wszystkich. szczytno,nie przejmuj się że kalinka nie chce jeszcze siedzieć.nasz antek bardzo długo nie siedział i w zasadzie wcześniej chodził jak siadał.ząbków też długo nie było widać a potem jak zaczęły wychodzić to hurtem.będzie dobrze. zosia,twoja córcia nie jest wyjątkiem jeśli chodzi o niepokój w czasie snu.tosiek dawał takie koncerty że cały blok go słyszał.teraz się uspokoił ale przez pewien czas nie wiedzieliśmy już co mamy robić.dzieciaki chyba pamiętają zabieg,albo tak przeżywają to co się stało i się boją,o co tak naprawdę chodzi tego nie wie nikt.wcześniej czy później minie samo.a tak poza tym to wszystko ok.? czarna,kobieto ty żyjesz?gdzie się podziewasz? yupik,my byliśmy w imid we wrześniu.owszem materace były,ale poduszek i kocy nie.jeśli na sali był komplet pacjentów nie możnabyło skorzystać z pościeli bo na każde łóżko był 1 koc+poduszka.dlatego lepiej zaopatrz się w swoje najpotrzebniejsze rzeczy.jest kuchnia z mikrofalówką i lodówka,łazienka z prysznicem.wszystkie rzeczy można trzymać w szafie na świetlicy.wanienki dla dzieci są tylko w niektórych salach w innych są tylko umywalki.osobiście sama nocowałam właśnie w schronisku na karolkowej i wiem że cena 30zł to łóżko w dużej kilkuosobowej sali i sanitariaty wspólne na korytarzu.jeśli chcesz być w pokoju sama zapłacisz drożej ale warto.w moim pokoju była łazienka+wc,lodówka,czajnik,telewizor.dodatkowo na dole jest duża kuchnia z piecami,lodówkami i mikrofalówkami.auto można postawić przed schroniskiem.wracając do imid to nie ma na terenie szpitala żadnego sklepu.na dole stoi automat z napojami i kanapkami.dlatego lepiej kupić coś po drodze.pod szpitalem postawić samochód jest raczej trudno.dużo aut,mało miejsca i oczywiście się płaci za parkowanie i to nie mało.jeśli poczytasz forum i wcześniejsze wypowiedzi dowiesz się więcej na temat waruków w imid. przy okazji,dziewczyny życzę wam spokojnych i radosnych świąt,a dla dzieci bogatego zajączka. pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rozszczepka
a niedaleko tego schroniska jest tesco :) a samochod mozna bez problemu zostawic pod imidem (my bylismy w grudniu i za cale 10 dni za parking zaplacilismy jedyne 20 zl) a jeszcze kolo szpitala wolskiego jest maly sklepik to jest calkiem niedaleko wiadomo jak na pierwszy raz kazdy malo wie:) wesołych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rozszczepka
niedaleko imid obok szpitala wolskiego jest maly sklepik, a niedaleko tego schroniska jest tesco:) my bylismy w grudniu i samochod zostawilismy pod imidem a przez caly pobyt tj. 10 dni za parking zaplacilismy tylko 20 zl wesolyck swiat i duzo zdrowka dla maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2009
Witam Balena mała juz sie uspokaja,corazlepiej spi-nawet całą noc:)) U nas parking byl pod szpitalem,ale kosztowal majatek!!!i jak czytam to nasze warunki były wręcz spartańskie:((,ale mamy to juz za sobą:)) Zosia pieknie przybiera na wadze,zaczyna gryzc jedzenie w kawałkach,maogromny apetyt!!nie pomyślałabym,ze dziurka w buzi(jak to mowi moja babcia) moze narobic tyle problemów... Pogoda piekna,duzo spacerujemy,mała rozgadana ,ale wiecej mowi po swojemu niz po naszemu:-D Czarna wracaj!!! Wesołych swiat dla wszystkich,spokoju i przede wszystkim zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2009
Witam Balena mała juz sie uspokaja,corazlepiej spi-nawet całą noc:)) U nas parking byl pod szpitalem,ale kosztowal majatek!!!i jak czytam to nasze warunki były wręcz spartańskie:((,ale mamy to juz za sobą:)) Zosia pieknie przybiera na wadze,zaczyna gryzc jedzenie w kawałkach,maogromny apetyt!!nie pomyślałabym,ze dziurka w buzi(jak to mowi moja babcia) moze narobic tyle problemów... Pogoda piekna,duzo spacerujemy,mała rozgadana ,ale wiecej mowi po swojemu niz po naszemu:-D Czarna wracaj!!! Wesołych swiat dla wszystkich,spokoju i przede wszystkim zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2009
Witam Balena mała juz sie uspokaja,corazlepiej spi-nawet całą noc:)) U nas parking byl pod szpitalem,ale kosztowal majatek!!!i jak czytam to nasze warunki były wręcz spartańskie:((,ale mamy to juz za sobą:)) Zosia pieknie przybiera na wadze,zaczyna gryzc jedzenie w kawałkach,maogromny apetyt!!nie pomyślałabym,ze dziurka w buzi(jak to mowi moja babcia) moze narobic tyle problemów... Pogoda piekna,duzo spacerujemy,mała rozgadana ,ale wiecej mowi po swojemu niz po naszemu:-D Czarna wracaj!!! Wesołych swiat dla wszystkich,spokoju i przede wszystkim zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:) jestem, żyje -dziękuje za pamiec 😘 Miałam remont w domku ,wiec do komputera siadałam jak juz musIAŁAM :) Martwie sie Fabka mowa, za 2 miesiace konczy 4 latka, a mowa nieciekawa, wiecej nawija w swoim jezyku , dochodza jakies nowe słowka ale nie sklada ich w zdania:( Pozatym jezdzimy tyle czasu na rehabilitacje, łudzilam sie,z e wkoncu to sie skonczy ale neistety nadal jest napiecie w nozkach, ktore nie ma zamiaru odpuścic :( Co do wybudzania sie w nocy, to Fabek bardzo długo w nocy plakał. Moze od roku mamy spokój, a tak noc w noc był ryk Nie wiem czy śniło mu sie cos, czy to poprostu emocje nagromadzone w ciągu dnia. Tak wiec Kalinka nie jest wyjątkiem:) Co IMi Dz to ja błam 3 lata temu. Pamiętam,z e na dole był jakis bar, gdzie mozna było kupic jedzenie,kawe itp Nie wiem ajk ejst teraz . Pozdrawiamy i życzymy Miłego Dnia:) Ja zmykam na spacerek z pieskiem, bo od miesiaca mamy nowa domowniczke :) Maz zadbał o to, abyn ie nudziło mi sie jak dzieci sa w szkole i przedszkolu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2009
Czarna dziekuję za fotki-super:)0odpisałam i wysłałam najnowsze Zosi:)) Balena Tobie też:)) Czarna,a Fabek mowi przez nosek czy nie?jestem ciekawa jak to jest ,gdy dzieci sa wieksze,bo mała jak narazie mowi tak,jak przed zabiegiem-czyli normalnie.Szkoda mi Was,ze ciagle po tych lekarzach,lae moze niedługo to sie skonczy? Po remoncie masz pewnie co robic:))ja mam w sobote mały remont w kuchni i juz mi sie doechciewa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yupik
witam dziękuję za informacje! teraz każdy szczegół jest bardzo ważny! nawet to że jest łazienka, czy to że sklep niedaleko! na pewno spróbujemy skontaktować się z tym schroniskiem, natomiast co do sióstr, czy ktoś wie coś więcej w tym temacie? do mama rozszczepka-nie wiem który lekarz będzie operował-wyznaczyli nam termin i tyle, a czy ma to jakieś znaczenie? jak czytam forum to w IMiD operują albo pani prof. albo dr piwowar i chyba surowiec. ale na każdego temat same pozytywy. mam nadzieję że i tym razem.. w sumie to najlepiej gdyby było już po.. mam wyznaczony dzień (parę dni przed planowaną operacją) żeby zadzwonić-mam nadzieję że nic się już nie zmieni! napiszcie proszę jeszcze jeśli coś się Wam przypomni-bez znaczenia- wszystko! każda informacja jest ważna! a do Was wszystkich już "po" zdrówka i uśmiechu u maluszków! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yupik
witam dziękuję za informacje! teraz każdy szczegół jest bardzo ważny! nawet to że jest łazienka, czy to że sklep niedaleko! na pewno spróbujemy skontaktować się z tym schroniskiem, natomiast co do sióstr, czy ktoś wie coś więcej w tym temacie? do mama rozszczepka-nie wiem który lekarz będzie operował-wyznaczyli nam termin i tyle, a czy ma to jakieś znaczenie? jak czytam forum to w IMiD operują albo pani prof. albo dr piwowar i chyba surowiec. ale na każdego temat same pozytywy. mam nadzieję że i tym razem.. w sumie to najlepiej gdyby było już po.. mam wyznaczony dzień (parę dni przed planowaną operacją) żeby zadzwonić-mam nadzieję że nic się już nie zmieni! napiszcie proszę jeszcze jeśli coś się Wam przypomni-bez znaczenia- wszystko! każda informacja jest ważna! a do Was wszystkich już "po" zdrówka i uśmiechu u maluszków! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yupik
witam dziękuję za informacje! teraz każdy szczegół jest bardzo ważny! nawet to że jest łazienka, czy to że sklep niedaleko! na pewno spróbujemy skontaktować się z tym schroniskiem, natomiast co do sióstr, czy ktoś wie coś więcej w tym temacie? do mama rozszczepka-nie wiem który lekarz będzie operował-wyznaczyli nam termin i tyle, a czy ma to jakieś znaczenie? jak czytam forum to w IMiD operują albo pani prof. albo dr piwowar i chyba surowiec. ale na każdego temat same pozytywy. mam nadzieję że i tym razem.. w sumie to najlepiej gdyby było już po.. mam wyznaczony dzień (parę dni przed planowaną operacją) żeby zadzwonić-mam nadzieję że nic się już nie zmieni! napiszcie proszę jeszcze jeśli coś się Wam przypomni-bez znaczenia- wszystko! każda informacja jest ważna! a do Was wszystkich już "po" zdrówka i uśmiechu u maluszków! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Odkąd napisałam że mała jeszcze nie siedzi to wyobraźcie sobie że zaczeła juz bardzo ładnie siedziec i to z dnia na dzien heeh:) na razie nic nie pisze bo u nas bez zmian i tu wszyscy pytają o imid a my leczymy sie w olsztynie wiec tylko czytam i trzymam kciuki za wszystkie rozszczepki imidowskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2009
Kasziu no widzisz!!super!!!niepotrzebnie sie martwiłas-juz Ci pisałam,ze moja mała tez pozno siedziała sama,nadal nie chodzi,tylko przy meblach i z phaczem:))ale myslę,ze juz nidługo sie puści:-D yUPI JA cI NAPISZE TYLKO ODNOSNIE UBRANEK DLA DZIECKA PO ZABIEGU:NICH TO BĘDA KAFTANIKI ROZPINANE,ŻEBY NIE UBIERAC DZIECKU NIC PRZEZ GŁÓWKE,BUZIA JEST OBOLAŁA I TAKIE UBRANKA CIĘŻKO ZAŁOZYC,do tego jakies spodenki lub rajstopki czy półspioszki,żeby maksymalnie zmniejszyc czas ubierania dziecka.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2009
Kasiu no widzisz!!super!!!niepotrzebnie sie martwiłas-juz Ci pisałam,ze moja mała tez pozno siedziała sama,nadal nie chodzi,tylko przy meblach i z pchaczem:))ale myslę,ze juz niedługo sie puści:-D yUPI JA cI NAPISZE TYLKO ODNOSNIE UBRANEK DLA DZIECKA PO ZABIEGU:NICH TO BĘDA KAFTANIKI ROZPINANE,ŻEBY NIE UBIERAC DZIECKU NIC PRZEZ GŁÓWKE,BUZIA JEST OBOLAŁA I TAKIE UBRANKA CIĘŻKO ZAŁOZYC,do tego jakies spodenki lub rajstopki czy półspioszki,żeby maksymalnie zmniejszyc czas ubierania dziecka.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2009
przepraszam-Yupik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balena
witam wszystkich. zosia,dziękuję za zdjęcia.zośka jak zawsze piękna i jaki wlos się jej rzucił kręcony.ładna dziewczynka,nie ma co. czarna,nie przejmuj się tak mocno np.mową fabka,bo każde dziecko rozwija się swoim rytmem więc i on będzie miał swoją porę na piękne wymowy,a co do napięcia mięśni,powiem tak,moja starsza córka miała jak to lekarz nazwał spastyczny przykurcz kończyn dolnych.był strach,rehabilitacja,płacz itp.dzisiaj nie ma śladu,dziewczyna w 100% normalna.kasia też martwiła się o kalinkę że nie siada sama a ona właśnie sobie usiadła teraz bo tak pewnie chciała i teraz była dopiero na to gotowa.fabek będzie super mówił,daj mu tylko jeszcze troszkę czasu. yupik,ten klasztor jest o ile pamiętam na ulicy gimnazjalnej ale szczegółów nie znam.co do lekarzy to masz rację,wszyscy są super więc tym kto będzie operował raczej się nie przejmuj.trzymam kciuki. pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balena
witam wszystkich. zosia,dziękuję za zdjęcia.zośka jak zawsze piękna i jaki wlos się jej rzucił kręcony.ładna dziewczynka,nie ma co. czarna,nie przejmuj się tak mocno np.mową fabka,bo każde dziecko rozwija się swoim rytmem więc i on będzie miał swoją porę na piękne wymowy,a co do napięcia mięśni,powiem tak,moja starsza córka miała jak to lekarz nazwał spastyczny przykurcz kończyn dolnych.był strach,rehabilitacja,płacz itp.dzisiaj nie ma śladu,dziewczyna w 100% normalna.kasia też martwiła się o kalinkę że nie siada sama a ona właśnie sobie usiadła teraz bo tak pewnie chciała i teraz była dopiero na to gotowa.fabek będzie super mówił,daj mu tylko jeszcze troszkę czasu. yupik,ten klasztor jest o ile pamiętam na ulicy gimnazjalnej ale szczegółów nie znam.co do lekarzy to masz rację,wszyscy są super więc tym kto będzie operował raczej się nie przejmuj.trzymam kciuki. pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tez zastanawiam się kto bedzie operował moją córeczkę ale skoro piszecie że to wszystko jedno to jestem troche spokojniejsza. Wczoraj bylismy na bilansie 12 tygodniowym...mała waży 4800 kg i mierzy 63 cm. Dostalismy skierowanie do ortopedy bo jedna nóżka slabiej sie odgina i lekarka podejrzewa ze cos z bioderkami jest nie tak..czy któras z was miała cos takiego? Póki co życzę Wszystkim Wesołych Świąt, mokrego Dyngusa oraz żeby Zajączek wielkanocny był bardzo hojny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zosiu pytałas mnie czy Fabek mówi przez nosek, otóz nie, on nie nouje ani nie nosował, co bylo pozytywnym zaskoczeniem dla naszej Pani logopedy baleno- Fabek też ma własnie przykurcze w nózkach Ale jak piszesz,ze corcia nie ma śladu po tym to jest to pocieszające:) Jowitko - U Fabka na usg z bioderkami było wporzadku,a le z tego co pamiętam jak pisałam kiedyś na innym forum to jedno dzieciątko miało zalecone szerokiie pieluszkowanie .kilka tygodni i wszystko wrócilo do normy Fabkowi za to teraz lewa nożka słabiej sie odgina (jest wiekszy opór jak podnosze do gory) a wszystko przez ten przykurcz Zobaczysz co ci powie ortopeda, swoja droga dobrze, ze masz taka "czujną' pediatre co zwraca na wszystko uwagę Zobaczysz co wam powie ortopeda. A tak wogóle to chciałam Wam i Waszym rodzinom życzyc ZDROWYCH,WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIAT,MOKREGO DYNGUSA (chociaz z tego co ogladam pogoda nas nie bedzie rozpieszczała i dyngusa będziemy mieli z nieba) ORAZ OBFITEGO ZAJACZKA, ŻEBY O NIKIM NIE ZAPOMNIAŁ:) Pozdrawiamy i zyczymy wszystkim dużo zdrowka, Zosiu jak po remoncie, dałaś rade:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze zapomniałam Jowitka rośnie jak drozdzach, apetyt widac jej dopisuje, aby tak dalej niech krolewnazbiera siły, bo nim sie obejrzymy i bedzie wasza kolejka na wyjazd do IMiDZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2009
Witam Jowitko córeczka rosnie szybko:))mam nadzieje,ze kolki minęły?? Czarna ogarnęłam wszystko po remoncie:))i juz jest ładnie:))Zosia tez nie mowi przez nosek-mowi mało,ale wyraznie.Co do nozek...malenka tez wlasnie jedna nozke jakby stawia na zewnatrz,a druga prosto.Rozmwaiałam o tymz pediatra,ale mowi,ze duzo dzievi tak ma-jak nie minie to do ortopedy.Myslałam o takich specjalnych bucikach z usztywniona pietą.Mam nadzieję,ze nie będą potrzebne. Wszystkim Wam zycze spokojnych,zdrowych świąt wielkiej nocy,bogatego zajączka i mokrego dyngusa.No i przede wszytskim zdrowka dla dzieci-pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zosiu kolki mineły w zasadzie zaraz jak pisałam, ze sie pojawiły...mam nadzieje, ze juz nie wrócą odpukać :) Czarna ja tez juz liczę dni do operacji...a to jeszcze 4 m-ce, praktycznie całą wiosne i lato a po operacji to chyba nie mozna sie wystawiac na słońce co? Szczytno widzisz córeczka siedzi..teraz tylko patrzec jak wstanie na nóżki :) Balena jak tam macie juz wyznaczony termin operacji? spotkamy sie w Warszawie czy nie? pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2009
Witam:)) Jowitko no to super,kolki to strasza dolegliwośc,mielsimy tak przez 3 m-ce,wiec szczerez współczuję. Balena wysłałam Ci @:)) Czarna jak zdrówko Fabka? Kasiu jak Kalinka? Moja malenka ładnie przybiera na wadze,zaczyna chodzic,juz pije z butelki picie,bo jednak niekapek jej nie pasuje,a łyżeczką....wiecej na niej niz w buzi:-P Wszystkie szwy sie rozpusciły,wiec ma juz sliczną buzię w środku:))i juz jest gzreczna,ładnie sie bawi,maruda zniknęła:)) Gdybyśmy mieli jechac wg 1 treminu,to pojutrze dopiero bysmy byli w szpitlu,a tak juz mamy to za sobą,prawie zapomniałam o tym wszystkim-uffff Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Zosiu- Już zapomniałyscie o operacji stres macie za soba:)a tak byś dopiero sie szykowała Fabek też po operacji pil z butelki, długo przekonywał sie do niekapka, zreszta bardzo pozno zaczał z niego pic Widzisz już Zosia bierze sie za chodzenie, latem bedziesz juz ganiała za nia ;))) Co do Fabka to kaszle mi paskudnie, od dwuch tygodni, biegam z nim co chwile do lekarza żeby go osłuchał i wszystko jest ok. Córka moja ma własnie taki kaszel, jak trawy zaczynaja pylic,wiec podejrzewam,z e Fabek też może byc alergikiem W tygodniu wybiore sie do lekarki po jakies leki ,bo testów Fabek sobie w życiu nie da zrobic Pozatym robiłam mu badania moczu i krwi, i musi brac żelazo bo ma go za mało :( Jak nie urok to...... Baleno, Kasiu- co u was, jak Antek i Kalinka? Jowitko-zobaczysz jak te 4 m-ce zleca, teraz coraz cieplej, wiecej bedziecie na świezym powietrzu, nie bedziesz tak myślała .Byłyście juz u ortopedy? Dobija mnie ta pogoda, wczoraj chodziłam w krotkim rekawie, Fabek też tylko w bluzeczce bo tak gorąco, a dzisiaj zimno i deszcz:( I jak tu człowiek ma byc zdrowy Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yupik- co u was, jak przygotowania do wyjazdu,znależliscie nocleg Którego dokładnie macie termin w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylismy u ortopedy bo terminy są odlegle...zapisalam sie do Lodzi dopiero na połowe czerwca a miałam zapisane PILNE! bo takto dopiero na październik zapisują ...jak nie uda mi się wczesniej dostać u siebie to pojade dopiero tam. Mimo tego, że coraz cieplej to ja odliczam dni w kalendarzu i powoli przygotowuję się...kupuję te body rozpinane, żeby nie trzeba było małej zakładać nic przez główkę. Te dziewczyny które miały operacje a Warszawie w Imidzie to mam prośbę...jeżeli to nie problem to chciałabym zobaczyć zdjęcia Waszych dzieciaczków jak sie lekarze spisali. Czy jest taka możliwość? Aaaaa mała dostała stopień niepełnosprawności do końca marca 2011r. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowitko- ja wysłałabym ci zdiecie Fabka, po operacji tylko,z e on mial podniebienie miękiie (wiec nic na zdieciach nie widac), ale jak chcesz podaj adres wyśle Ci zdiecie łobuza :) Fabek na orzeczenie o niepełnosprawnosci do 2012r Ja skladałam o ponowne rozpatrzenie,z e wzgledu na to,to, ze woże go na rehabilitacje.W tej chwili mam przyznane również świadczenie pielęgnacyjne,zrezygnowalam z pracy na rzecz rehabilitacji Fabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×