Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pestka-4

Stephenie Meyer -Twilight -saga

Polecane posty

Już wyszła :) Poza tym, zapowiada się ciekawie - sam opis zachęca. Szczególnie fanów tego gatunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jeśli w Polsce i saga Mayer, którą czytają głównie kobiety, to może "Cukiernia pod amorem" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk? jest niesamowita nawet pomimo to, ze nie występują w niej wampiry a kobiety z krwi i kości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo czytam recenzje?:) To ze nie wyszła w Polsce nie oznacza że nie wyszła na świecie. Ludzie czytają i opisują. A ja pochłaniam zapowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe
Wracając do Mayer... Czytał już ktoś "Drugie życie Bree Tanner"? Bo nie wiem czy warto. Jakoś średnio po opisie jestem przekonana :( http://www.pasjaksiazek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj8
czytałam, czytałasm(ty juz pewnie tez:) ) i calłkiem fajna ksiązka. az szkoda ze musiała wykitowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy już chwilowo nie będzie żadnej nowej książki S. Mayer na półce, to polecam cykl "Tułacze" Mariny i Siergieja Diaczenków. Emocje aż buzują, miłość po grób, albo i dalej, tajemnice z przeszłości i niespodzianki w przyszłości. Właśnie wyszedł czwarty tom "Awanturnik". Wcześniejsze to "Odźwierny", "Szrama" i "Następca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×