Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pestka-4

Stephenie Meyer -Twilight -saga

Polecane posty

Gość zafascynowana zmierzchem
cześć:) mam do Ciebie ogromną prośbę czy mogłabyś mi przesłać wszystkie części zmierzchu na mój e-mail??:p bardzo prosze: gosiula_dziunia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAOS
pilnie potrzebuje zacmienie :] mozesz przeslac na maila ?? bylabym bardzo bardzo wdzieczna :] kliki_007@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAOS
możesz posłać zaćmienie ?? proszę to pilne na kliki_007@wp.pl z gory dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATKA9118
Pestka mogę Cię prosić o przesłanie na mojego e-maila wszystkich 4 części Zmierzchu?:) bo mam problemy z pobraniem z chomikuj.pl:/ będę bardzo wdzięczna:):) sikorka_91@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia09
Hej. Mogłabyś mi przesłać e-booka Przed świtem na adres ewelka_07@o2.pl . Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinka135
Ja niedawno zakupiłąm wszystkie cztery części. Po sesji zabieram się za czytanie :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr0pecka
moge prosic o przed śwtem? malfir@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajtusooowa
Polecam strone http://www.nasza-czytelnia.pl. Tu macie linki do cudownej sagi Zmierzch, polecam się wypowiadać. no i zakladajcie konta, stronka nowa ale widac preznie rozwijajaca sie. Sama mam na niej konto LadySara - wpiszcie w wyszukajce i zapraszam do znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaa.r
Witam, czy i ja mogę prosić o \"zaćmienie\" i \"przed świtem\" na maila - ewciaaa.r@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzozkaa
będę wdzięczna, że przesłanie ebooków na maila - brzozkaa@o2.pl niedawno odkryłam Zmierz i wpadłam w jego sidła :) sprawdzałam w empiku i cała saga sporo kosztuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loeleele
Blagam, przeslij na moj e-mail olasek_12@buziaczek.pl Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie90
pilnie potrzebuje zacmienie :] mozesz przeslac na maila ?? bylabym bardzo bardzo wdzieczna :] majka2b6@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaa90
Bardzo mi zależy na Zaćmienie i Przed Świtem Z góry wielkie dzięki kwaczka1@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma 150
O mogłabyś mi też? e-mail: emma150@autograf.pl proooooszę. Bo to jest super!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasska1243
heej a była bys taka dobra i p[4rzesłała bys mi przed switem -zgory dzieki:katyska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIpinaII
mógłby mi ktoś przesłać e-book przed świtem była bym wdzięczna :)) pina_93@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaliza1303
witam mam wielką proźbe czy ktoś mógłby wysłac mi na meila wszystkie części sagi "zmierzch" z góry dziękuje adres monaliza75wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija mija
Proszę żeby ktoś przysłał 4 części sagi na rybek24@tlen.pl d z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka zmierzchu
Heej ; ) Czy prześlesz mi jak narazie 1 część.? Prooszę ;DD będę bardzo wdzięczna : )) mój e-mail agatka911@buziaczek.pl z góry dziaa ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielbicielkaMrocznychOpowieści
Szukam Zaćmienia S. Meyer. Ma ktoś może linka do tej pozycji? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SteelDawn
Spora kolekcja mrocznych ebooków, także o wampirach. 1. Katarzyna Berenika Miszczuk - Wilk - Wilczyca 2. Erberto Petoia - Wampiry i wilkołaki. Źródła, historia, legendy od antyku do współczesności 3. Ewa Białołęcka - Naznaczeni błękitem. Kroniki Drugiego Kręgu - księga 1 część 1 - Naznaczeni błękitem. Kroniki Drugiego Kregu - księga 1 część 2 - Kamień na szczycie. Kroniki Drugiego Kręgu - Księga 2 4. John Flanagan - seria Zwiadowcy - Ruiny Gorlanu - Płonący Most - Ziemia Skuta Lodem - Bitwa o Skandię 5. Libba Bray - Mroczny Sekret 6. Trudi Canavan Trylogia Era Pięciorga - Kapłanka w Bieli - Ostatnia z Dzikich - Głos Bogów Trylogia Czarnego Maga - Gildia Magów - Nowicjuszka - Wielki Mistrz - Uczennica Maga 7. Anne Bishop - Trylogia Czarnych Kamieni - Dziedziczka Cieni - Córka Krwawych - Królowa Ciemności 8. Laura Jane Smith - Świat Nocy 9. Cassandra Clare - Dary Anioła. - Miasto Kości - Miasto Popiołów - Miato Szkła (wkrótce) 10. Rachel Caine - Wampiry z Morganville - Przeklęty Dom - Bal umarłych - Nocna aleja - Maskarada szaleńców 11. Elaine Cunningham - Doradcy i Królowie #1 - Ogar Magów - Doradcy i Królowie #2 - Brama Wody - Doradcy i Królowie #3 - Wojna Magów - Evermeet Wyspa Elfów - Pieśni i Miecze #1 - Cień Elfa - Pieśni i Miecze #2 - Pieśń Elfa - Pieśni i Miecze #3 - Srebrne Cienie - Pieśni i Miecze #4 - Twierdza Cierni - Pieśni i Miecze #5 - Córka Mrocznego Elfa - Pieśni i Miecze #5 - Kule snów - Światło i Cienie #2 - Splątane Sieci - Światło i Cienie #3 - Torujący Drogi 12. Maite Carranza - seria Wojna Czarownic - Klan Wilczycy - Lodowa Pustynia 13. Angie Sage Seria Araminta Spookie - Mój nawiedzony dom - Zapomniany miecz - Wstrętny wampirek - Porwanie żab - Tajemna wyprawa Seria Septimus Heap - Smoczy lot - Zakazana Magia - Duch królowej 14. Kai Meyer Seria Siedem Pieczęci: - Powrót czarnoksiężnika - Czarny Bocian - Tajemnicze Katakumby - Kolczaste Monstrum - Anioły Cienia - Noc Żywych Straszydeł - Demony Morskich Głębin - Diabelskie Halloween Seria o Merle - Merle i Królowa Laguny - Merle i Kamienne Światło - Merle i Szklane Słowo oraz: - Ksiąga Edenu - Lodowy Ogień 15. Laurell Hamilton - Grzeszne rozkosze - Kafejka u Lunatyków - Uśmiechnięty Nieboszczyk - Pieszczota Nocy - Pocałunek Ciemności 16. P.C. Cast, Kristin Cast - Naznaczona 17. Carlo Frabetti - Bibliografia - Mroczne opowieści #1 - Wampir wegetarianin - Mroczne opowieści #2 - Wampir obrońca - Księga Labiryntu - Wielka Rozgrywka - Pałac o Stu Bramach http://chomikuj.pl/?page=133306 Jeśli potrzebne będzie hasło do folderu wpisz: xyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mshweel
mogła byś mi wysłać przed świtem ?? prosze i z góry dzięki a mój mail to emmka6@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataa32
Ktoś wcześniej wspominał o angielskiej wersji książki. Miałam okazję czytać i według mnie czytanie w oryginale sprawia o wiele większą przyjemność niż w naszym ojczystym języku. Gdyby ktoś chciał się podjąć tego co ja to kupowałam książki tutaj: http://tradebooks.pl/index.php/s/karta/id/6026/ksiazki/twilight-saga-twilight-new-moon-eclipse-breaking-dawn-zestaw-4-tytulw.htm Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
Mam takie pytanie. Czytam właśnie Zaćmienie. Czy tam nie ma spisu treści ani podziękowań?? W innych częściach jest a w 3 nie ma?? Książkę wypożyczyłam i jest zniszczona, więc pomyślałam, że może kartki wyrwane. Gdyby ktoś miał pod ręką tą część to proszę o pomoc!!! Z góry dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia54111
Byłabym wdzięczna gdybyś wysłała mi wszystkie 4 części na e-maila. zuzia54111@wp.pl Z góry dziękuje.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB_1985
Witam wszystkich serdecznie jeśli byłaby taka możliwość też prosiłabym o te książeczki na maila: KasiaB_1985@wp.pl Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wiele fajniejsza saga ma się ukazać w Polsce niedługo. Pierwsza część nosi tytuł Tern :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ducck
Skąd wiesz, że fajniejsza, skoro jeszcze nie wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×