Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piastowianka

Jaki polecacie nebulizator?

Polecane posty

Gość gość
Ja rownież polecam Sanity Baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie zestawy od Sanity sprawdzić, mają teraz sensownie upusty np. Mesh + Baby temp jest prawie sto złotych taniej niż kupując oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości domowe urządzenia medyczne sprzedaje Sanity, sama brałam u nich komplet Silent Mesh + BabyTemp ze zniżką niedawno, to jest inhalator i termometr z IR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden, wustarczy sol fizj do plukania nosa. Tania i skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem serwis inhalacja.pl, artykuły mają oparte o naukowe teksty, są porobione przypisy, także akurat mam zaufanie do tych wskazówek których udzielają na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe komplety sprzedaje Sanity, mi chodzi po głowie Silent Mesh + BabyTemp bo inhalator to już planuję od roku kupić, a też przydałby się nowy termometr bo stary to dziwne wyniki ostatnio podaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glinowka
Nie podam Ci konkretnej marki, tylko radzę zwrócić uwagę na to, jakie ma maski. Moja mała dostała zapalenia krtani i lekarz przepisał jej budixon neb. Okazało się, że mamy kiepski inhalator, bo lek ucieka przez maskę. Na szczęście udało się jakimś cudem znaleźć maskę bez dziur i to w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację! Jak lekarz przepisywał nam budixon neb, to od razu pytał, jakie mamy maski w inhalatorze. Jak powiedziałam, że zwykłe z dziurami, to kazał od razu wymienić na pełne, żeby lek nie uciekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mieliśmy ten lek na zapalenie krtani u córeczki. Ale masek bez otworów, które by pasowały do naszego inhalatora, to się jednak trochę naszukałam. Było warto, bo mała po niecałym tygodniu inhalacji wyzdrowiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne teksty :) Ale fakt, że do podawania leków na np. zapalenie krtani (mu podawaliśmy budoxon neb) to w inhalatorze nie powinno być masek z otworami. Inaczej lek wydostaje się w części na boki i dziecko zwyczajnie zdrowieje wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się dobrze udał zakup modelu Simple, prosty w ustawieniu, z długim przewodem i rurką, także można sobie komfortowo taką inhalację przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydaje się nam w domu inhalator zwłaszcza zimą czy jesienią na przeziębienia. Model mamy polski Silent Mesh Sanity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy się zdecydowali na model Baby dla dzieci i faktycznie jest okej, wygodny dla maluszków inhalator, nie hałasuje, nie podrażnia, aerozol przechodzi w głąb dróg bez jakiś strat i marnowania leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł w wyborze ranking z http://rankinginhalatorow.pl także mogę polecić szukającym inhalatora. Wzięłam ten najwyżej oceniany w kategorii dla dzieci i jak do tej pory inhaluje rewelacyjnie nie męczy dziecka nie robi rabanu – cichy wydajny kompresor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Baby a już najbardziej przy małym dziecku chociaż powiem szczerze że używamy inhalacji też często z mężem i się przydaje. Dobra profilaktyka odkąd wdychamy aerozol odtąd rzadziej łapiemy jakieś choróbska, katar, infekcje gardła i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jakaś teraz moda na aerozole, co chwilę słyszę od kolejnych znajomych że ktoś kupił inhalator więc też się na takie urządzenie zdecydowałam. Mam włoski Novama Familino Pro. To mi siostra polecała i jak na razie – chwalę sobie. Jest szybko, jest dokładnie, bez bólu i dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Warto było kupić Alergia Stop przydaje się dużo częściej niż wstępnie sądziłam. Kupowałam go głównie z myślą o inhalacji przy alergii ale okazuje się że można go równie dobrze stosować żeby po prostu profilaktycznie nawilżyć śluzówkę, albo podać lek przeciwzapalny w drogi oddechowe podczas infekcji. Tani lekki komfortowy i jednocześnie z dobrą wysoką wydajnością przy podawaniu mgiełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartia

My w domu używamy Air Pro i ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni, ale zastanawiam się czy podczas nebulizacji powinien wydobywać się aż tak duży dym? Jest dość uciążliwy dla oczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Kartia, głównym zastosowaniem nebulizatora jest podawanie płynnych leków w postaci rozpylonej mgiełki. Jest to metoda inhalacji, w wyniku której generowana jest para. Jeśli jest ona zbyt intensywna przy użyciu ustnika, prosimy zastosować maskę dla osoby dorosłej. Pamiętając o odpowiednim nałożeniu jej, tzn. tak. aby ściśle przylegała do twarzy

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości.

Pozdrawiam

Ekspert Air Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna89

My mamy ten: https://www.doz.pl/apteka/p131119-DOZ_PRODUCT_Inhalator_Compact_tlokowy_1_szt. Nie jest jakiś bardzo głosny, ale cichy też nie. Zresztą moje dzieciaki ten szum uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłoczka

Tylko, że to inhalator tlokowy, więc chyba nie dla mnie ale nie widziałam wcześniej że mają takie na DOZ. Sprawdzę jakie jeszcze mają w ofercie bo chyba najwyższy czas na zmianę naszego starego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa

#pytaniedohealthin proszę powiedzieć, bo z tego co kojarzę jest to urządzenie mobilne, tak? Jak wygląda kwestia baterii, jak długo wytrzymuje. Nie ukrywam, że przy dzieciach to przydatna opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusłana

Ile można wykonać nebulizacji na jednym ładowaniu? Można spokojnie zabrać go w podróż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
tak, nebulizator Air Pro jest urządzeniem mobilnym - pojemny akumulator sprawia, że po jednym, pełnym ładowaniu przeprowadzić można ponad 10 sesji nebulizacyjnych. Tempo nebulizacji na poziomie 0,35 ml/m, pozwala na skrócenie każdej sesji o 30% w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń, a jego bezgłośna praca pozwoli dodatkowo na komfortowe użytkowanie wieczorem i w nocy. 
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości. 
Pozdrawiam 
Ekspert Air Pro
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2019 o 07:51, Gość Rusłana napisał:

Ile można wykonać nebulizacji na jednym ładowaniu? Można spokojnie zabrać go w podróż?

Dzień dobry, 
jak już wyżej wspomniałam, pojemny akumulator sprawia, że po jednym, pełnym ładowaniu przeprowadzić można ponad 10 sesji nebulizacyjnych. Tempo nebulizacji na poziomie 0,35 ml/m, pozwala na skrócenie każdej sesji o 30% w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń, a jego bezgłośna praca pozwala dodatkowo na komfortowe użytkowanie wieczorem i w nocy.
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości. 
Pozdrawiam 
Ekspert Air Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_1293

Ja zamawiałam w prezencie mojej przyjaciółce inhalator ze strony novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja i z tego co z nią rozmawiałam ostatnio wynika że jest zadowolona. NA pewno jedną z rzeczy która mnie akurat przekonała żeby go zamówić była dożywotnia gwarancja, chciałam coś solidnego na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Świetnie inhaluje Familino. Kupowałam przez stronę novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Szybka dostawa wszystko skompletowane, obsługa na plus. Sam model jest o tyle ciekawy że mam na niego gwarancję dożywotnią :))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×