Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet przed 30 tką

Szukam kobiety, zapraszam miłe panie

Polecane posty

Gość facet przed 30 tką
wyglad - ladna, wiek nie starszy niz ja energiczna - pytasz odpowiadam, proste, nie bede pisal poematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbudowanych dyskursów niestety z gostkiem prowadzić się nie da. Jeśli tak samo zbywa babki na randkach półsłówkami, to je bym położyła lachę na takim kandydacie:P Grunt to stymulująca rozmowa, a tej tu dojrzeć nie sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet przed 30 tką
jestem, moge stymulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinnamonn Lady
22:44 [zgłoś do usunięcia] facet przed 30 tką wyglad - ladna, wiek nie starszy niz ja energiczna - pytasz odpowiadam, proste, nie bede pisal poematow Dla jednych ladna oznacza szczupla dlugonoga blondynke, dla innych - pulchna piersiasta brunetke, a jeszcze innym wszystko jedno, byleby miala radosny usmiech i iskre w oczach. Nie mam pojecia, jak Ty wyobrazasz sobie piekna kobiete. Moze Ty sam nie wiesz. Widze, ze jestes za glupi, zeby domyslec sie, jak mozna zainteresowac kobiete, zeby zauwazyc, ze dajemy Ci rady, jak chcemy, bys prowadzil rozmowe. Jestes tak komunikatywny jak slepy i gluchy pien. Za malo kreatywny, zeby pomyslec o "dobrym bajerze", zbyt leniwy, zeby opowiedziec cos o sobie. Piszesz, ze niczego Ci nie brakuje...? Owszem - mózgu. Polotu. Za to masz nadmiar dobrego mniemania o sobie. Jesli rozmawiasz tak, jak piszesz, ewidentnie jestes typem nudziarza, wybrawszy sie z ktorym na randke kobiety mysla, pod jakim pretekstem najszybciej sie ulotnic. Stymulowanie? Chyba malego przed monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×