Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyszłam z kąpieli

Mężczyzna - wybryk natury

Polecane posty

Byla jalowa :-) gdyz nie prowadzila z zalozenia do zadnego rozwiazania, no wybacz, ale sam temat narzucal z gory wydzwiek "dyskusji" nie sposob w takiej dyskusji dojsc do porozumienia, bo na jaki niby temat? :-) nie sposob tez znalezc rozwiazanie - bo nie ma problemu :-) dlatego nazywam to jalowa dyskusja z gruntu, a ze przyniosla duzo zabawy, za to dziekuje i lec nisko i powoli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta na pomaranczowoo
->>miedzy oczy nie mam czasu dodam do ulubionych i przeczytam jutro ;) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, ale chociaż doszliśmy do wniosku, że kobiety są stworzone do rodzenia dzieci, a potem już świata poza nimi nie widzą, natomiast mężczyźni znajdują w tym samym czasie czas na bycie ojcem i rozwijanie rzekomych pasji, którymi są (zostało bez odpowiedzi), przy czym są bardzo wynalazczy (gdzie i jak przeciętny facet jest wynalazczy?)... na moje pytania dostawałam odpowiedzi w postaci pytań piłeczek, na stwierdzenia dostawałam stwierdzenia piłeczki i oczywiście stwierdziłeś, że ze mną się źle dyskutuje, bo odwracam kota ogonem :o Poczytaj sobie to ca napisałeś... tyle zdań a zero treści....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli poczujesz sie szczesliwsza, gdy powiem, ze masz racje, to prosze uprzejmie, masz racje we wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie uwazam, po prostu czytam to co piszesz:-) czy widzisz usmiechy na zakonczenie moich wypowiedzi? to oznaki usmiechu/ zartu...ja sie tu BAWIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam próbujesz być drugą retro?:classic_cool: Jeśli faceci mają wyginąć, to wraz z świadectwem ukończenia szkoły podstawowaej abiturientki będą dostawać wibrator ku chwale szczęsliwego rozwoju uczuciowego i seksualnego:) Ja także uważam, że tak w przyszlości będzie. I nie zazdroszczę kobietom, że zostaną z tym całym ziemskim bajzlem same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz poznac moje pasje? naturalnie ze mozemy o nich porozmawiac :-) a co do Twojego pytania....podobno kobiety nie opieraja sie na logice tylko na intuicji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×