Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyszłam z kąpieli

Mężczyzna - wybryk natury

Polecane posty

przyklad lepszych genow z ostatniej chwili: zawiodlam sie na moim bylym, ze siedzi na czacie i wyrywa laski hahahahah :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykład jeszcze lepszych genów męskich: "I odpycha mnie tym. Mówi: poszłem, przyszłem. Ma takie głupie, infantylne, irytujące powiedzonka typu "wydaje ci się, bo rośniesz", "możesz zdjąć ciuchy i pilnować ich", "nie śpij bo cię ukradną" i jest bardzo z nich dumny i tylko jego one śmieszą. Po obejrzeniu filmu gdy pytam czy mu się podobał, ZAWSZE zaczyna chichotać i mówi "nie wiem". Poważnych rozmów chyba nie można z nim przeprowadzić, bo zawsze mówi "nie wiem" i się śmieje. Obojętnie czy zapytam go "co myślisz o karze śmierci?" czy "dlaczego lubisz gofry?", zaczyna się śmiać jakoś tak nieśmiało i mówi "nie wiem". Błędy robi szaleńcze: z kond, tenskie, niewiem, kompać się." To jest z lekka dziecinne takie przerzucanie przykładami... nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety musze przyznac ze
kobiety są dużo mocniejsze psychicznie od nas :/ to one zaznywyczaj powinny być szefami mafii albo cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
wyszłam z kapieli- tez czytałem ten artykuł i potwierdzam ze nie jest to wymysł autorki tematu. Ja takie artykuły traktuje z przymruzeniem oka bo wiele innych czytałem moze nie o tym samej teamtyce. To sa tylko badania naukowe, a na 100% niewiadomo czy to sie sprawdzi w przyszłosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Poza tym dzisiejsza medycyna pozwala na wiele i bedzie jeszcze wiecej mogła. Wydaje mi sie ze juz niedługo ludzkosć opanuje modyfikowanie genów ludzkich, co wyeliminuje takie komplikacje o jakich pisała autorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest z lekka dziecinne takie przerzucanie przykładami... nie o to chodzi. nie, to nie jest dziecinne - przeciez o to wlasnie chodzi w dyskusji nie zrozumialas mnie - przeciez napisalem, ze co do artykulu nie mam zastrzezen, jest prawdziwy, liczby sie zgadzaja itd, ale to nie dowodzi ze jestescie "lepsze" przeciez to oczywiste, jestescie tak samo potrzebne na swiecie jak my ale ciekawe jest to, ze nie slyszalem by faceci tak fanatycznie wyglaszali deklaracje o braku potrzeby istnienia kobiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
"Wiem, że może się sprawdzi, może nie... to też nie jest tak, że wyginiecie... po prostu zamienicie się w dziewczyny ..." Nie dziekuje bardzo, to wole sie popełnic sepuku :) Jakos sie nie czułbym sie za dobrze majac ciało i umysł kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
wyszłam z kąpieli - to ty z małoposki jestes z krakowa ? Hehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dużo tracicie, że nie macie tych emocji... wasz świat jest nieco.. ubogi My jakoś widzimy więcej, więcej rzeczy dostrzegamy właśnie przez te emocje, empatię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak malo widzimy i rozumiemy i mamy tak "ubogi " swiat...to hmm...dlaczego mamy wiecej pasji i inwencji? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej pasji i inwencji? A skąd to wziąłeś? Nie zauważyłam... większość facetów ma pasję w tym kraju jedną : uchlać się ... zresztą to jest też jedna z moich pasji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
No pewnie cos w tym jest. Ja odwrotnie chciałbym nie posiadac zadnych uczuc takich jak lek, samotnosc, cierpienie. Dla mnie idealnym połaczeniem byłoby miec mentalność maszyny- zero uczuc jakichkolwiek i ludzki wspanialy umysł :) To byłoby spełnienie, mentalnośc maszyny i ludzka reszte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad to wzialem? a wiesz co oznacza slowo "inwencja" ?:-) a co do pasji....hmmm, to widac masz nieodpowiednich znajomych facetow - skoro tylko chlac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
"Nie, ja jestem z Łodzi, ale lot mam do Krakowa powrotny... może nie uwierzycie, ale nigdy tam nie byłam W tym całym krakowie... jest tam coś ciekawego? " Hahahahahaa nie no w sumie to niema nic wiesz :) Taka miescinka zabita dechami :) Hahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwencja - bezposredni czynnik wspierajacy wynalazczosc - chyba tu mi racje przyznalas, wiec nie ma o czym mowic a powiedz jakie sa Twoje pasje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Hehehe no tylko sie nie zgub na tym dworcu w tej miescince.... Noi przyjemnego lotu zycze i udanej zabawy w Szwecjiiii :) Tylko zeby Cie nie zestrzelili w tym samolocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znalazłam inwencja=pomysłowość. Większość facetów objawia pomysłowość, gdy chodzi o zdobycie alkoholu :P A kobiety są jednak bardziej pomysłowe, np. moja współlokatorka spotykała się z 3 chłopakami na raz, oni się znali i tak kombinowała, żeby się jeden o drugim i trzecim nie dowiedział :P Kobitki są bardzo pomysłowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×