Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyszłam z kąpieli

Mężczyzna - wybryk natury

Polecane posty

125 tys? buhaha :D za 30 lat sztuczna inteligencja dogoni biologiczne twory, za 50 lat stanie się formą dominującą na ziemi a, za góra 100-150 lat, dzięki implantom i nanotechnologii płeć nie będzie już potrzebna. :classic_cool: Ps. Tylko w Polsce nic sie nie zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Tak to jest wasza wina ze z facetów robia sie słabeusze :) To przez te wasze wynalazki, robicie facetom wode z mozgu, a że pies dla suki zrobi wszystko i wszedzie za nia poleci to wychodzi potem taki łamaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są idealne, ale biologia na nie postawiła... trudno żeby na Was postawiła, bo po pierwsze byście się zaraz wszyscy powybijali nawzajem, a po drugie nie macie organów odpowiadających za rodzenie i nie wytworzyłyby się w tak krótkim czasie... Mój wykładowca o tym na wykładzie mówił, ale w ogóle bez emocji i żadnego jadu, choć jest facetem... a tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
ekaterini- racja sami sie wykonczymy i to razem z wami. Hahahaha tak sie stanie :) W koncu dzisiaj mamy rownouprawnienie, kobiety moga w wojsku słuzyc, wiec je tez mozna zabijac tak jak i facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
wyszłam z kapieli- jak juz pisałem ciesz sie ze mieszkasz w kraju zwanym Polska, a nie w kraju islamskim. Naprawde wtedy bys tak nie gdakała, tylko bys sie modliła zeby twoj facet nie przyszedł wkurzony i nie spuscił ci łomotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma to do rzeczy? Uważasz, że faceci stoją ponad kobetami, bo w krajach islamskich biją żony? Drugi raz już o tym piszesz... Popierasz to zachowanie? Może Cię to podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Wcale tego nie popieram, kobieta i mezczyzna powinni byc na takich samych prawach ,tak jak w wiekszosci normalnych krajów. co do krajów islamskich to moje zdanie jest takie ze trzeba je znisczyc poki jeszcze mozna. A napisałem to zeby Ci uswiadomic ze nie wszedzie kobiety maja tak dobrze, i moga sobie pozwolic na takie obrazanie facetów. Niestety paniom sie w głowkach popierdoliło odkad to wyemancypowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swistaczka
swiat bez mezczyzn? same baby .. w zyyycciiiuuu!!!!! popatrzcie co sie dziej, jak w firmach jest wiecej kobiet ... wieczna zawisc, zazdrosc, podpierdalanie sie wzajemnie, rywalizacja .. chore zachowania.... same kobiety by sie zniszcyly wzajemnie... jako 100% kobieta zdecydowanie nie zgadzam sie z autorka topiku... nie wiem co ci facet nawywijal w zyciu, ale chyba nic dobrego... skoro masz taki stosunek do plci brzydkiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieracie jakies cioty
z malymi to macie za swoje gdybyscie wybieraly tych meskich, to oni przekazywaliby swoje geny to jest nauka, a nie jakies artykuliki na portalu internetowym promujacym serwisy pokroju pudelka krotko mowiac - same jestescie sobie winne :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zniszczyć? Przemoc rodzi przemoc, niczego nie należy niszczyć, należy przeciągać na swoją stronę. Soft Power polecam książkę Nye.... Skąd te ciągotki, żeby niszczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Hahaha nie . Sam juz tytuł postu mnie zraził. Naprawde tak sadzisz że mezszczyzna to wybryk natury? Gdyby nie to ze macie zdolność do tworzenia nowego zycia, to wcale nie byłybyscie takie wyjatkowe. I gdyby faceci wyelimnowali swoje zwierzece instynkty to było inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdfg
Wyszłam z kąpieli - ty sama jesteś jakimś wybrykiem natury. Nieprzystosowana do życia jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
To proste wystarczy spojrzec na tych ludzi. to sa terrorysci, mało było zamachów. bombaj, madryt, nowy jork i ty chcesz z takimi ludzmi wchodzic w dialog ? Moim zdaniem czas zrobic uzytek z wynalazku jakim jest bomba atomowa i zrownac ich kraje i miasta z ziemia poki jest jeszcze szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o tym mówię, macie coś w genach takiego, że lubiecie przemoc i zabijanie i jesteście lekkomyślni. Dobrze, że ludźmi u władzy rządzą pieniądze, bo gdyby się znalazł taki półgłówek i chciał zrównać pół świata z ziemią, to kamień na kamieniu by się nie ostał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
doskonale wiem o czym mowie. Ten kto robi takie zyczy (zamachy) powinien za to zapłacic najwyzsza cene :) Powinno byc tak żejak wy urzadzacie zamach, zabijacie kilka tysiecy naszych ludzi. W ramach rewanzu my niszczymy jedno wasze miasto, poprostu zamieniamy je pył :) Mysle ze to byłaby sprawiedliwa odpowiedz na taki czyn. To takze forma dialogu, nieprawdaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście osobiście byś wytłumaczył wszystkim matkom, że ich dzieci, które akurat zginęły przez przypadek, zginęły w jak najbardziej słusznej sprawie... i wcale nie nakręciłoby to spirali nienawiści i zamachów.... kończę tę rozmowę, bo masz ewidentnie coś z beretem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda boli....
"Powinno byc tak żejak wy urzadzacie zamach, zabijacie kilka tysiecy naszych ludzi. W ramach rewanzu my niszczymy jedno wasze miasto, poprostu zamieniamy je pył Mysle ze to byłaby sprawiedliwa odpowiedz na taki czyn. To takze forma dialogu, nieprawdaż ?" większej głupoty dawno nie czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Hahahaa dobre :)Czasami zeby osiagnac zamierzony efekt trzeba poswiecic cos, takie zyciejest. Rzadzic trzeba silna, twarda reka, a nie piescic sie z kims, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Dobra koncze juz bo widze ze jasnie pani sie wyraznie zbulwersowała i jeszcze od debili mnie to wyzywa :) hahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Moge tylko sie usprawiedliwic faktem ze jestem osoba o silnych zdolnosciach destruktywnych.... Hehehe no tak przynajmniej wynika z mojego profilu psychologicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz od debili :o Albo za dużo gier komputerowych w dzieciństwie, albo zwykła nieznajomość świata i zero empatii, skoro lekką ręką zabiłbyś kilkanaście/set tysięcy niewinnych ludzi. Po prostu mały zbrodniarz wojenny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Tak tu tafiłas poprsotu brak empatii :) A co do gier komputerowych to niemasz racji wogole, nie na kazdego człowieka ma to wpływ. Takie jest zycie, zeby osiagnac swoj zamierzony cel, niestety nieda sie zrobic tego bez ranienia innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To uruchom swoją wyobraźnię skoro nie masz emaptii... pomyśl sobie, czy byś chciał, żeby Ci rodzice i rodzeństwo zginęło, nawet w słusznej sprawie? abstrahując od tego, że to nie jest żadna słuszna sprawa, tylko ludobójstwo, to o czym piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×