Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyszłam z kąpieli

Mężczyzna - wybryk natury

Polecane posty

Gość nemesis23
No masz racje, ale niestety i tak moi bliscy kiedys umra i bede ich opłakiwał, to jest rzecz nieunikniona i nikt od tego nie ucieknie. Dla mnie smierc za jakas wazna sprawe jest czyms wspaniałym. Niestety mnie to nie wzrusza co piszesz bo juz taki jestem. Bardzo bardzo chłodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko to fajne i piekne i w duzej mierze prawdziwe i niezaprzeczalne...ale...zaraz wybryk natury, umowmy sie, gdyby nie faceci, to najprawdopodobniej zylibysmy teraz w sredniowieczu - skad sie bierze wiekszosc wynalazkow?? - z rywalizacji, z lenistwa - domeny facetow :-) jakims "dziwnym " trafem nie slyszalem o zbyt wielu slawnych wynalazkach kobiecej reki lub glowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
A na marginesie to życzę jasnie pani dobrej zabawy w jutrzejsza noc sylwestrowa :) Wesołego i szczesliwego nowego roku !!!! Hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
zgadzam sie z toba miedzy oczy w 100% . Bez facetów to dalej tkwilibysmy w epoce kamienia łupanego, nasze panie siedziałyby w jaskiniach a my uganialibysmy sie całymy dniami za stadami mamutów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli Cię nie wzrusza śmierć własnej rodziny, to strach się Ciebie bać... jesteś pewien, że jesteś 100% zdrowy psychicznie? Bo ja nie znam ludzi, którzy by się cieszyli, że jego bliscy umarli za słuszną sprawę, bo i tak kiedyś by musieli umrzeć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouyeach
obecne rownouprawnienie to zaledwie ulamek promila z dziejow ludzkosci. nie ma co wysuwac pochopnych wnioskow, mysle ze pozadek rzeczy ulegnie powrotowi do naturalnosci i miejsce kobiet bedzie ponownie w chomacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Tobie też życzę (nie zabij nikogo petardą) :classic_cool: No tak tak, z tymi wynalazkami masz rację... widocznie do tego byliście potrzebni, a teraz wypad, bilogia z was rezygnuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tak, z tymi wynalazkami masz rację... widocznie do tego byliście potrzebni, a teraz wypad, bilogia z was rezygnuje jaaasne, powiedz to przy okazji tym wszystkim biadolacym kobitom na czele z tymi co glosza - obojetnie z kim byleby z kims byc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
A co mam wtedy robic uzalac sie bo odeszła moja rodzina. Lepiej zyc ze swiadomoscia ze to nieuniknione i nie myslec o tym za duzo. Chodzi o to zeby wykorzystac i przezyc swoje zycie na maxa, a to czy ktos bedzie pamietał o mnie potem, mam na to wyjebane szczerze :) Tak jestem w 100% zdrowy psychicznie. Jakos w wojsku psycholog stwierdził że nic mi niejest, nobo w takim razie jak mogliby mi dac bron. Hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouyeach
swiat bez mezczyzn? to niedozeczne..a niby kto bedzie odkrecal sloiki z ogorkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatrwazajace jest tez to, ze kobiety w tej swoje walce o "rownouprawnienie", gdzie zwyczajnie do takowego rownouprawnienia w pelnym tego slowa znaczeniu nie sa genetycznie predysponowane - zapomnialy, ze w duzej mierze zaczely dzialac na swoja niekorzysc - kto czytuje "Charaktery" ten wie o czym mowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assalam
czyli, że jak soie mężczyzna zmieni płeć to przezyje... ja i tak bede żył wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tego, że macie gosze geny (chromosom Y) i się powoli wykańczacie, ale nie martw się, nie dożyjesz tego dnia :P Poza tym, może ja jutro zginę w wypadku lotniczym i nikt już Ci nie będzie zatruwał dobrego samopoczucia na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
chocby miał racje i tysiac na to dowodów to i tak kobiecie tego nie przetłumaczysz :) Ty swoje ona swoje, tak to juz z nimi jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, może ja jutro zginę w wypadku lotniczym i nikt już Ci nie będzie zatruwał dobrego samopoczucia na kafe nie zycze Ci tego :-) a mojego dobrego samopoczucia nikt na kafe nie jest w stanie zatruc :-) uwielbiam wszelkiego rodzaju dyskusje na przyzwoitym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdfg
Gorsze geny ?! Haha. Dobre sobie. Gdyby nie mężczyżni, to siedziałabyś teraz w jaskini i prosiła koleżankę, żeby dorzuciła drewna do ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to do mnie? nie podlizuj się ja? podlizywac? :-) niedoczekanie - nie do Ciebie, tylko do rozmowcow plci meskiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naukowcy przewidują to na podstawie swoich badań, a Wy mnie atakujecie jakbym co najmnie sama to wymyśliła. Rozczaruję Was - aż taka mądra nie jestem. To nie jest atak personalny, przytoczyłam tylko fakty... co tu jest do rozumienia czy zaprzeczania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Hahhaa dorzuciła drewna do ognia....... :) Hahahaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×