Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwodniczy Aniołek

Czy dla facetów dziewictwo jest naprawdę takie ważne?

Polecane posty

Gość *Sami*w pomarańczach
miedzy oczy odczep sie od mojego dystansu :) nie rozumiesz ze jesli zadała takie pytanie to oczekuje jakiejś odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
I bardzo Cie proszę nie pisz do mnie postów miedzy oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsjklfdsjfds
i jesli uwazacie, ze sex to tylko błona miedzy nogami to szczerze współczuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
ok ja daje jakieś Ty dajesz inteligentne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
Tylko nie baby Ty sie do mnie odzywasz tylko po to by pokazać mi ze albo nie jestem na tym topiku co nie trzeba albo ze napisałam cos nie tak z takich postów ja rezygnuje wiec chłopie juz do mnie nie pisz;) dobranoc zegnam fochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za rozważania
Wcale nie :O Tylko Ci konserwatyści są tacy z przymusu i zamiast umawiać się na randki udzielają się przez internet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za rozważania
Wiesz za dużo wolnego czasu te sprawy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przyznajcie, że większość facetów bardziej szanowałoby dziewicę :D No i boję się, że jak nie będę dziewicą to będę miała trudności w znalezieniu ekstra faceta na męża :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsjklfdsjfds
nie trac dziewictwa dla byle kogo, tylko dla tego wyjatkowego a jesli sie zdarzy, ze sie rozstaniecie, nie mart sie i nie wmawiaj sobie, ze zaden cie nie zechce bo nie jestes dziewica. po pierwsze sami pewnie nie beda prawiczkami, a po drugie jesli facet kocha to mimo wszystko. ale jednak namawiam do seksu z prawdziwa miłością, a nie krótkotrwała przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za rozważania
a jak ten ekstra facet będzie wychodził z założenia że dziewica go zdradzi bo nie wyszalała się jak była młoda? Takie podejście sporo facetów też ma. Jak już na coś się decydujesz to rób to myśląc przede wszystkim o sobie i kierując się swoimi uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam chłopaka :) Ale w przeszłości wiem, że był z niego niezły kurwiarz i chuligan. Swoje byłe wielokrotnie zdradzał, oszukiwał. Teraz jest całkiem inny, ale... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupie mają dziewictwo
ktoś tam napisał że że głupie pytanie.. owszem jak każde inne na tym forum ale jak aniołek zadał pytanie to odpowiadamy... aniołku ja odpowiadam zupełnie poważnie z szacunkiem do Ciebie...jedni piszą że nie ważne........ moje zdanie znasz, śmieszą mnie wpisy że jednego , dwóch. trzech, to bym przetrawił ale więcej nie..:( To znaczy ilu ??? Bo tych trzech potrafi , może więcej nich tych następnych trzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za rozważania
Wiesz Aniołku raczej szkoda że mało jest mężczyzn myślących tak jak Ty którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem współżycia i przyszłością a nie kalkulacją partnerki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzieliście kiedyś topik założony przez faceta o treści "co dla dziewczyn jest ważne, a co jest mniej ważne"? NIE Bo ich to guzik obchodzi, więc i Was powinno. Słabo mi się robi od tych topików o dziewictwie, większość normlanych ludzi ma to po prostu w .. nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za rozważania
Prawiczek ale ty już pisałeś kilka razy o agencjach że będziesz chodził na dziwki jak nie doczekasz się swojej dziewicy i trafisz na laskę co ma bardziej licznik nabity żeby było po równo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie czesciowo - masz racje, slabo sie robi od tych tematow - to a propos wyzszosci genetycznej kobiet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×