Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwodniczy Aniołek

Czy dla facetów dziewictwo jest naprawdę takie ważne?

Polecane posty

\"Po Wyjątkowym zaczynam wierzyć, że nawet A ja wygrałem życie ma szansę na partnerkę.\" tylko, że on pewnie jest: - wysoki - pewny siebie - ma ciekawe życie - zainteresowania - cele i priorytety w życiu - robi karierę - dobrze wygląda - itd a zresztą trafił od razu na dziewicę i wtedy poglądy nie przeszkadzają w niczym. żona szczęśliwa bo przecież pewnie z nią o swoich rozterkach co do dziewictwa innych nie dyskutuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nad każdym z tych punktów można pracować. Ale tobie się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczególnie urosnąć albo załatwić sobie ciekawe (albo chociaż dające się przedstawić) wspomnienia z przeszłości... bo pewnie fenomenalne wrażenie można na kimś zrobić jak nie ma się nic z przeszłości do powiedzenia i nie ma sie dobrego usprawiedliwienia pewny siebie ma ciekawe życie zainteresowania cele i priorytety w życiu robi karierę przecież to wszystko jest ze sobą powiązane... jak nie ma 1 to nei będzie 2, 3, 4, 5... jak nie ma tamtych to ciężko z 1 itd..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wzrost to nie wszystko. Buty na porządnej podeszwie i tyle. Na co ci ciekawe wspomnienia? Umierasz, że chcesz wspominać? Jest jakiś prikaz żeby się uzewnętrzniać przy innych? Jebać to. Jak chcę na kimś zrobić wrażenie to proszę by opowiedzieli mi o swojej pasji. Ludzie uwielbiają gadać o sobie a jak jeszcze ktoś ich słucha to już w ogóle... Jak mnie się pytają to odpowiadam, że ciekawią mnie "technologie informatyczne" (czyt. komputery) Jestem pewny siebie tylko gdy wiem co i jak mam zrobić. Reszta rzeczy to albo żywioł albo się dokształcam jeśli mam czas. Ma ciekawe życie... możliwe. Ale ma też i żonę i dzieci i więcej lat od ciebie czy ode mnie. Jakby każdy przed 25 rokiem życia musiał zostać gwiazdą rocka... Śmieszne. Co ciekawe, jak widzę gościa jadącego Vanem z gromadą wrzeszczących dzieciaków to jakoś nie zazdroszczę "ciekawego życia" Zainteresowania - naćpałeś się? Nic cię nie interesuje? Nawet psychopaci mają zainteresowania w postaci szlachtowania ludzi. Zamiast pisać z rozpędu to lepiej się zastanów. Cele i priorytety. Moimi jest nauka jęz. obcych. Książki mam. Uczę się sam i mam w głęboko w dupie, że nie spędzam czasu na dyskotekach czy w barach tylko z podręcznikiem do japońskiego czy niemieckiego. Robi karierę. Ty też. Na Kafe. Udzielaj się tak bardzo w realu to też zaczniesz robić. Nie napisze ci 'wyjdź do ludzi' jakj zrobiłaby większość bo większość z tzw. "ludzi" to zjeby. Sam musisz nad sobą pracować. Wytrwałość, wytrwałość i jeszcze raz wytrwałość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ta nad wzrostem mozna popracowac iiiii jasne :classic_cool: jakbym sie urodzil w 2100 , to moze by byl juz jakis horon wzrostu badz furystyczne operacje na wydluzanie ale teraz te 175 cm cudow nie zdziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy tę część o butach wycięło czy też ktoś nie doczytał? Nie zwalał wszystkiego na wzrost. Jak byś miał metr to wtedy były by trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Każda też chce miliardera o twarzy Pitta i ciele Arnolda. I ch*ja dostają. Znajdują sobie zupełnie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszzzzzzka20
Ja spotkałam na swej drodze faceta po 40 co szukał dziewicy,to dopiero zaskakujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Każdy ma coś z głową. Ogólnie rzecz biorąc. Jak nie krzywdzisz z premedytacją innych ludzi to jesteś normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego ze wiekszosc kobiet pisze " mi sie podobaja wysocy mezczyzni.... " wysocy tzn 185+ Tych co preferuja nizszych jest kilka procent. reszta punktow pomijajac 1 sa beznaczenia mozesz byc nawet prawnikiem o zajebistym charakterze , z poczuciem humoru ale i tak dziewczyna Cie nie potraktuje jako przyszlosciowego partnera :classic_cool: po co sie czarowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszzzzzzka20
To ze młody chłopak i czesto prawiczek szuka dziewicy nikogo nei dziwi.Ale to co mnei spotkało to conajmniej szokujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Taaak. Najlepiej położyć się i zdechnąć bo nie ma się tyle cm. ile gazety i telewizja przykazały mieć, by być kochanym. Wspaniała strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest zbyt wiele niskich kobiet, żeby wzrost stanowił tak duży problem. Po prostu niski facet ma mniejszy wybór, ale jednak jakis ma. Co innego ktoś, kto nie potrafi poradzic sobie z życiem wśród ludzi, w społeczeństwie. Taki \"nienormalny\" z miejsca odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"k chcę na kimś zrobić wrażenie to proszę by opowiedzieli mi o swojej pasji..." zajebiste perspektywy... znaleźć sobie kompletną idiotkę, bo nawet nie chce nic wiedzieć o kimś, a do tego zakochaną w wiecznym mówieniu o sobie. Szał :D "Jestem pewny siebie ..." chyba nie o taką pewność siebie chodzi :O Jak możesz coąśrobić na żywioł nie mając pewności siebie? "Ma ciekawe życie... możliwe. " chyba oczywiste, że dostosowane do wieku i realiów :O zresztą przy moim życiu każde jest ciekawe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweliiiinnnnnn27
a co ma zrobic dziewczyna taka jak ja 170cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co? Planujesz wtargnąć do MediaMarkt i zacząć strzelać do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nic cię nie interesuje?\" Pod tym co JA ROZUMIEM jako zainteresowanie to nic mnie nie interesuje. Podaj swoją definicję to się ustosunkuje :D \"Udzielaj się tak bardzo w realu to też zaczniesz robić.\" w realu nie ma z góry narzuconego tematu i nie można sobie zgrabnie powybierać cytatów i 30 minut zastanawiać się nad jednym zdanie m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweliiiinnnnnn27
mam 170m i mnie to załamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co? Za mało?! Włóż szpilki. Nigdy nie widziałem niskiej modelki na wybiegu. Same wysokie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelanie do ludzi to już socjopatia, zresztą podobno seryjni mordercy mają niezłe "branie". Psychopaci odsiadujący wyrok dostają dziennie po kilkanaście listów miłosnych od fanek. To tak na marginesie. Nienormalność rozumiem jako brak umiejętności życia w społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trochę powyżej 170, ale w porównaniu z innymi moimi problemami wzrost to małe piwo. Dlatego sie nim nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweliiiinnnnnn27
ale ja nie chce byc modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweliiiinnnnnn27
mnie sie nie podobają strasznie wysocy tacy 176-182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszzzzzzka20
Dobra zeszliśmy troche z tematu.Jak oceniacie starszych facetó szukających dziewicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla prawiczka dziewictwo dziewczyny może być ważne bo to jest coś co łączy, coś co mają wspólnego. Ale jeśli nieprawiczek szuka dziewicy to jest to zwykła próżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×