Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwodniczy Aniołek

Czy dla facetów dziewictwo jest naprawdę takie ważne?

Polecane posty

Eh, też mam takie myśli, ale ... Prędzej będę z kimś tylko dla seksu, niestety możliwy scenariusz :o. Oby się nie ziścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za rozważania
Czyli chłopcy nie szukacie dziewicy bo chcecie się związać na całe życie tylko chcecie żeby było po równo, takie bardzo egoistyczne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to ma znaczenie, czy dziewica, czy nie dziewica. Jak się kocha, to jest bez znaczenia. I mogła mieć tabun kochasi, być dziwką, nieważne. Bylebym to wiedział od początku. I wtedy albo przyjmuję to do wiadomości, albo rezygnuję. Dla mnie osobiście nie ma znaczenia z iloma facetami kobieta sypiała i jak bujną ma przeszłość seksualną. Ma znaczenie wszystko to co będzie od momentu, kiedy się zdecydujemy być razem (z ewentualną partnerką). No i wtedy rzecz jasna - zdrady bym chyba nie wybaczył, mówię chyba, bo jednak jakbym bardzo kochał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w serce tylko
w ego, bo a nuz jej bylo z poprzednim lepiej w lozku, prawda?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestrowa *Sami*
*Alter Ego*--mówiłam żeś bajkowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytiyiw
mój znajomy brzydzi się dziewicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze wam
dla jednych ma znaczenie dla innych nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak byś była to nie łapała byś kompleksów i nie zadawała głupich pytań :D ostatecznie 2 wersja jesteś ale chcesz sie przespać z aktualnym facetem chociaż wiesz, że to tylko tymczasowy związek a boisz się późniejszych konsekwencji :classic_cool: :D :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadałam pytanie bo po prostu mnie to ciekawi :) Bo mnie akurat mało obchodzi przeszłość chłopaka. Trochę tak, ale ze względów higienicznych, bałabym się HPV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ta szczepionka jest szczegolnie wskazana dla kobiet: obciążonych genetycznie albo prowadzących bardzo bujne życie seksualne. Ja nie zaliczam się do żadnej z tych dwóch grup. Ale przyznaję, że zastanawialam się nad kupnem. Oj no dobra: Boję się zastrzyków :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Skoro dziewica jest \"czysta\" to kropka powinien sobie jaja obciąć bo jeszcze jakąś \"zbruka\". Im dłużej śledzę wypowiedzi użytkowników na temat \"czystości\" tym bardziej wydaje mi się, że nikt tutaj nie dorósł emocjonalnie do bycia nawet z misiem przytulanką a co dopiero z kobietą. Banda zakompleksionych ciot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" powoli staje sie tzw starym prawiczkiem i bedzie mi coraz ciezej o dziewczyne \" to co powiesz na kafeteryjnego amanta wszechczasów :classic_cool: on ma pod 40 i pisze ze prawiczek \"jak do 25 lat dalej nic\" tylko wtedy to już na księdza za późno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
"No ale przyznajcie, że większość facetów bardziej szanowałoby dziewicę " wręcz przeciwnie, tacy są w mniejszości, większość ma to w dupie. a jeśli dla faceta błonka w cipie jest wyznacznikiem czy kobieta zasługuje na szacunek, czy nie, to sam sobie świadectwo wystawia :P "to sie bezczelnie puszcze, chocby z mezatka i przyszlej wybrance, ktora bedzie niedziewica sie wrecz z duma pochwale o mojej przeszlosci " odezwał się idiota-desperat :-o "Jakie to ma znaczenie, czy dziewica, czy nie dziewica. Jak się kocha, to jest bez znaczenia. I mogła mieć tabun kochasi, być dziwką, nieważne. Bylebym to wiedział od początku. I wtedy albo przyjmuję to do wiadomości, albo rezygnuję. Dla mnie osobiście nie ma znaczenia z iloma facetami kobieta sypiała i jak bujną ma przeszłość seksualną. Ma znaczenie wszystko to co będzie od momentu, kiedy się zdecydujemy być razem (z ewentualną partnerką). No i wtedy rzecz jasna - zdrady bym chyba nie wybaczył, mówię chyba, bo jednak jakbym bardzo kochał ..." howgh :) piąteczka Alter 🖐️ luuuudzie ... dziewica, niedziewica... a gdzie w waszych rozważaniach miejsce na charakter, intelekt, poglądy? w dziewicę raz się wsadzi i już dziewicą nie jest. a wy robicie z tego problem na miarę klęski głodu w Sudanie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"do prawiczka lepiej pasuje dziewica, a przeszlosc kobiety jest dla mnie bolesna\" Ja nie wiem co pasuje do prawiczka. Wiem jedynie, że podobne poglądy na życie pasują do męskich ciot. po pierwsze: nie nazywałbym dziewicy \"czystą\" bo ma się to jak pięść do nosa i świadczy, że osoba tak mówiąca ma coś nie tak pod kopułą. po drugie: jeśli przeszłość kobiety jest dla ciebie bolesna to walnij pół litra (żadna nowość dla ciebie, co?) - wtedy przestaniesz gadać bez przerwy o błonach. Ewentualnie (i co gorąco zalecam) zmień towarzystwo, dokształć się co do tego co naprawdę łączy kobietę z mężczyzną i w końcu; przestań patrzeć na kobietę jak na kawał mięcha co tylko do jednego się nadaje. To nie wspinaczka by zatknąć flagę na szczycie przed innymi. To druga osoba, do kurwy nędzy! Głupia cegła by zrozumiała. No... ale my mamy tu do czynienia z prawiczkiem (rotfl) więc bez wykresu i prezentacji multimedialnej się nie obędzie :/ Jak ci się dziewczyna nie podoba to nie podchodź i nie rozmawiaj z nią. Ty chyba żony szukasz bo z miesiąca na miesiąc coraz bardziej sfrustrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×