Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zfantazją_21

wiek jak w nicku 166cm,52kg,70C,blondynka

Polecane posty

Gość Zfantazją_21
powiedzmy ze zostanie to moją słodką tajemnicą ;) (twoje słowa) i tym pozytywnym akcentem ;) dobrej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemiczy Tajemny
kobiecino ukochana jestes bardzo wygadana, jak to jest twa osoba mozna tylko zlapac dola, bo jak mowisz co nie miara tak do czynow, dajesz wala kim Ty jestes ja sie pytam, kiedy zawsze CIe spotykam dziecinada jest u Ciebie, a byc pieknie mialobyc jak w niebie szkoda ze tak kiepska jestes w tych sprawach, bo przyjaciel najlepszy na swiecie czekal na Twa osoba w krzakach ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemiczy Tajemny
taki ktory pyta Is that the way to amarilo? w celach wyszkolenia sie spiegowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemiczy Tajemny
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemiczy Tajemny
alez ja nie pije ;) no ok niech bedzie ale to tylko herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Poznałem fantastyczną kobietę! Cóż z tego, że jest postacią fikcyjną? Przecież nikt nie jest doskonały.\" ;) Jak niewiele nam potrzeba by rozwinąć dywan wyobraźni i kłaść na nim jej nagie, drżące z pożądania, idealne ciało? :D stawiam na prowokację, jedną z fajniejszych, a koledzy ładnie dali się złapać :p sam bym dał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemiczy Tajemny
no nie wiem czy taki kolejny, ale raczej mozliwe ze tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chłopcy, chłopcy...co ja poradzę, że czasami tak fajnie się z wami rozmawia :D Tajemniczy Tajemny ty się nie wzbraniaj, trochę pogaworzymy, roztoczę ten swój urok i będziesz mój :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja polowa
alez jak sie nie wzbrianiam :) bo wlasciwie to sie zle zrozumielismy, ale ok pokaz mi swoj urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemiczy Tajemny
no i sie wydalo, ech taki juz moj pech. to chyba ten Twoj urok nawet nie zaczelas a juz zadzialał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie serwisant (czy inny monter), nie napalaj pan się tak, bo kobita na razie nie znajdzie w sobie dość odwagi by cokolwiek ze swych dziewczęcych fantazji przenieść do reala :P i zostaniesz pan tylko z ręką w nocniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draak... co Ty wiesz o zabijaniu :classic_cool: swoją drogą podpuszczanie mnie nie jest dobrym pomysłem, ostrzegam :P:D i tylko nie "dziewczęcych", dobrze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemiczy Tajemny
To niby ja ten monter? bo to ciekawe a no dlatego ze w wierszu jest napisane, ze czyny ze slowami nie maja pokrycia i jesli nie nastapila pomylka to wiem o tym bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama podpuszczasz i innym nie dasz? :P mając takie wymagania i założenia co do dalszego rozwoju cielesno-emocjonalnego powinnaś postawić na obustronność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemiczy Tajemny
A o co chodzi? :D nocna zmiana, hmm nie przypoiman sobie nic takiego. No dobrze, zostalem w poprzednim wcieleniu dobrze wyszkolonym ninją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sama podpuszczasz i innym nie dasz?" ustosunkowując się do powyższego pytania żywcem wydartego z Twojej wypowiedzi- TAK :D już taka moja złożona, perfidnie złośliwa natura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemiczy Tajemny
grzeszych kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak rwiemy bez znieczulenia żywcem, to i ja sobie pozwolę. "ustosunkowując się do powyższego pytania żywcem wydartego z Twojej wypowiedzi- TAK już taka moja złożona, perfidnie złośliwa natura " Ale widzisz, tak nie można. Bo nie znajdziesz tego, czego szukasz. Najlepiej jak prowokują obie strony, prowokują aż do granic wytrzymałości, po czym następuje eksplozja supernowej, hiroszima, naga(!) saki i wszystko pozostałe w jednym. Otóż to, dziewczę moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×