Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zfantazją_21

wiek jak w nicku 166cm,52kg,70C,blondynka

Polecane posty

Gość facett24
Pfff, zawsze możesz założyć specjalnie w miarę anonimowe konto. Ja też mam maila z imieniem i nazwiskiem, ale raczej nie używam go na forum ;> Jak w takim razie się z Tobą skontaktować? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
Alter, nie nie razi mnie. Co do muzyki, to wiesz wprawdzie jak mam nastrój to słucham Systemu, ale w sytuacjach łóżkowych, chyba nie, chociaż... no i uważaj, bo się nam tu jeszcze podniecisz, spokojnie ;) Facett24, no zgadzam się, nie rozumiem haseł w stylu "to gasimy światło" i tym podobne, może jestem niewychowana, obsceniczna, ale w trakcie naprawdę nie myślę o osobach za ścianą i skupiam się nad tym co odczuwam, może nawet podnieca mnie to że inni mogą coś usłyszeć, po prostu nie potrafię być cicho i przeżywać orgazmu z miną rozmodlonej, niemej mniszki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
a przy tym kawałku to nawet coś kiedyś chyba... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
facett24 dysponuje gg :P aczkolwiek wytłumacz mi w jakim celu chciałbyś przenieść tę "znajomość" z kafe w miejsce odosobnienia? ;) bo nie wiem, mogę cię rozczarować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett24
A z jaką miną przeżywa orgazm rozmodlona niema mniszka? :P Hrhr, ile ja swego czasu stoczyłem bitew o to pieprzone światło ;-) Przyznam się szczerze, że nigdy nie miałem problemu współlokatorów - na szczęście mieszkam sam ;-) W sumie przez innych domowników odpada sporo frajdy - trzeba np. czekać aż nikogo nie będzie, żeby móc kochać się na dywanie w salonie, albo opierając się o lodówkę. Dlatego - współlokatorom mówimy nie ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
Alter ego, jeszcze przed chwilą twierdziłeś że jestem za spokojna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, możesz niestety udawać i pisać to, co chcę usłyszeć. Prześlij mi jakąś niegrzeczną fotkę, to się okaże, czy jesteś wyzwolona, czy nie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett24
W jakim celu? lubię seks, przydałaby mi się kochanka. Jest szansa, że przypadniemy sobie do gustu, ale na kafe się tego nie sprawdzi. Mój gg to 1353555.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
no ale widzisz, tu wracamy do punktu wyjścia, ja kota w worku nie kupuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett24
Wyobraź sobie, że ja też nie ;> Dlatego chcę zajrzeć do worka, kotku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
kochanka? bo różnie to można zrozumieć, mam nadzieje, że nie "dysponujesz" dziewczyną lub żoną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett24
nie, żony nie mam i nie miałem, dziewczyny też aktualnie nie. Nie szukam dziewczyny, wychodzę z założenia, że jeśli będzie trzeba, to sama się znajdzie. Co nie zmienia faktu, że uwielbiam seks i nie będę z niego rezygnował tylko dlatego, że nie mam aktualnie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
no a co będzie jak się zakochasz? bo we mnie to nietrudno :P;) i co ja wtedy z tobą zrobię? hm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
a i na ew. spotkanie wymagam aktualny wynik badania na wirus HIV, XXI wiek mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to było do facett24, bo mnie to nie grozi. Mogę kochać tylko ... nieważne. Nie grozi mi to :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
Alter, a Ty co taki niewzruszony kamień jesteś, niezdolny do odczuwania tzw. uczuć wyższych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett24
LOL, na razie Cię nawet nie widziałem, więc dlaczego miałbym się od razu zakochać? ;-) Mógłbym zadać dokładnie to samo pytanie i podobnie je uargumentować :P Jeśli się zakocham i odwrotnie, nie będę miał kochanki, ale dziewczynę. Jeśli zakocha się jedna strona, będzie musiała sobie przetłumaczyć, że to nie miłość :] Być może trochę bolesny proces, ale przy dobrym coachingu tej drugiej strony zazwyczaj nie trwa dłużej niż 6 tygodni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
no żarcik taki ;) chociaż muszę przyznać, że jak roztoczę swój urok osobisty to koniec :P:D no ale my tu nie o uroku chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett24
Alter, wypadki chodzą po ludziach, a uczucia zdarzają się nawet najlepszym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett24
Fakt, nie o uroku -> byliśmy właśnie przy dowartościowywaniu Twojej osoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
ale ja tak ogólnie zapytałam, bo Ty teraz w tym jednym zdaniu streściłeś dosyć dobitnie to na czym idea tego topiku się zasadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
tak facett24- kontynuujmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×