Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

hej:) U mnie na śniadanko były 2 kromki z żółtym serem:) Do pracy zabieram jogurt i owoce, a co mam zrobic na obiad? chyba ryba,groszek z marchweka i ziemniaczki. Dzisiaj z rana pocwiczyłam brzuszki:) Obiecałam sobie 2 razy w tyg. chodzic na basen:) No i jak zrobi się ładniej to zacznę chodzic na konisie:) Chociaż z tym jest najgorzej finansowo - bo to niestety drogi sport:( Zaraz zmykam do pracy:) a! ważyłam sie dzisiaj i jak na razie 58,4...i nic...ale cieszę się,że chociaż nic w góre:) Musze wykończyc te 3 kg:P I postaram się to zrobic do Świat:) pozdrowionka i udanego dzionka życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Już po porannej kawce. Teraz śniadanko: 2 kr razowca + sałatka z tuńczyka, na drugie wafle ryżowe, na obiad 3 naleśniki z dżemem. Kolację muszę wymyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam koleżanki z branży heheh:) Własnie wróciłam z uczelni i będę sie lenic:P:D Na śniadanki zjadłam kromke pumpernikela z pleśniowym i ogorkiem kiszonym oraz kawa:) Na 2 własnie jestem w trakcie jem jourt śliwkowy z musli.A na obiad zaplanowałam ugotować zupkę pomidorową z ryżem cos jakos za mną chodzi:P Co do kolacji to jeszcze będę myślec;):) miłego dnia Wam życzę laseczki,ja sie wezmę chyba za sprzątanie bo mam straszny bałagan o i poźniej planuję poćwiczyC.Będę sie odzywać:P a tak wogole to co się stało z kuleczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! z chęcią się dołaczę, bo topik na którym jestem chyba umiera śmiercią naturalną. od 2 dni na diecie. planuje coś koło 500-1000 kcal dziennie, ale jak na razie przez te dwa dni lecę na 1200 kcal. może organizm szybciej przyzwczai się do diety i taki szok nie będzie ;) ile się chudnie jedząc 1200 kcal? tak mi się marzy do wakacji (czyli do lipca ) 15 kg schudnąć. czyli wychodzi 5 kg na miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceri witaj :) efekty masz niesamowite! gratuluję. w takim razie może na razie pociągnę te 1200 kcal. zdecydowanie lepiej się czuję. a w weekendy ile zjadasz w takim razie? odezwę się wieczorem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć... w weekendy zjadam coś słodkiego do kawy, na obiad np. spagetti albo jakieś inne niedietetyczne danie, wieczorem zdarza się piwko lub 2. Nie ma to wpływu na wzrost wagi na szczęście, a dzięki temu dieta jest dla mnie przyjemna. Powinna też zapobiec jo-jo w przyszłości ;-) Najlepiej poczytaj sobie ten topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam i zmykam ale wczesniej spowiadam sie :p kromka sojowego z serem białym plasterkami ogórka i rzodkiewka jabłko barszcz biały z kromka chleba sojowego serem białym jajkiem i kiełbasa no i dzis lece na aerobik to sobie ta kiełbase spale pozdrawiam i do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
dziewczyny czy wy bierzecie jakies tabletki wspomagajace odchudzanie?? typu liena itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oliwko! dobrze zrobilas wybierajac ten topik:) ja juz sie poddalam, a dzieki dziewczynom postanowilam walczyc dalej:) sniadanko: 2xrazowiec z twarozkiem, salata i papryka obiad: I - zupa ogorkowa z ryzem(zabielana jogurtem) II - (zjadane ok 18) ryz z warzywami i odrobina mieska kolacja: jablko i pomarancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w domku:) Fajnie,że się do nas przyłączyłaś Oliwko:) U mnie jednak padło na rybkę po grecku...tez jakos tak za mną chodziła:) W pracy nie zjadłam nawet całego jogurtu..jakos nie mogłam w siebie nic wmusic..a to do mnie nie podobne bo zazwyczaj wciagam wszystko jak mały odkurzacz. W domku za to zjadłam jeszcze jabłuszko no i teraz szykuję obiad:) Dzisiaj zaliczyłam serie brzuszków i poranne rozciaganie:) Jednak dobrze zaczac dzień od cwiczen - jakos tak wiecej energii od razu:) marine ja nigdy nie probowalam niczego z wspomagaczy odchudzania.Koleżanka kiedys lykała apelfit i chrom i chwaliła sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hej ! ja jstem juz po kolacjiiiiii dawno danwo zjadłam 2 kr razowca z serkiem.Wypiłam ze 3 zielone pocwiczylam i teraz pora isc spaccccc,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja właśnie sniadaniuje:) 2 kromki z serkiem topionym paprykowym:) Do pracy muszę zabrac cos innego niż jogurt bo przejadły mi się - na pewno owoce,ale co jeszcze?zastanowie się:P na obiad chyba spagehetti zrobie. Zaraz jeszcze zrobię cwiczonka i poczytam sobie ksiazke:) A jutro na basen!!!:D pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
witam z rana, u mnie na śniadanko były dwie kromki razowca jedna z twarożkiem a druga z [pastella z łososia:) a do ego herbatka bez cukru oczywiscie:) Zaraz lece na uczelnie ale tylko na chwile także będę się odzywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :-) Kawka poranna zaliczona. Teraz śniadanko znowu sałatka z tuńczyka + 2 kr razowca. Potem dopiero obiad, bo wybieramy się z mężem do miasta na zakupy ;-) Mam nadzieję,że nie skuszę się na nic kalorycznego ... Chcę sobie zakupić 2 bluzeczki, ale nie umiem się zdecydować. Może któraś mi doradzi: http://www.allegro.pl/item582474743_sexi_bialy_top_perelki_koronka_nowosc_36_38.html http://www.allegro.pl/item586076556_sexi_bluzka_wiazana_na_szyje_cala_atlasowa.html http://www.allegro.pl/item588089131_wspaniala_sexi_bluzeczka_na_szeleczkach_dekolt.html http://www.allegro.pl/item588089027_wspaniala_sexi_bluzeczka_na_szeleczkach_dekolt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki marine :-) Ja także wybrałam tą jako pierwszą i chyba się zdecyduję ją zakupić. Mogę wybrać jeszcze tylko jedną i nie wiem... Biała bardziej się nadaje na upalne dni niż czarna. Natomiast czarna jest moim zdaniem efektowna i nada się na wieczorne wyjście. Decyzja nie jest łatwa. Jeśli macie jakieś propozycje to będę wdzięczna ;-) Niestety wsunęłam kawałek sernika i 3 wafelki czekoladowe- masakra ze mną :-((( Potraktuję zatem ten dzień jako sobotę, zaś w sobotę jedzonko dietetyczne, ha ha ale ze mnie agentka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
ja juz poobiadku miałam kasze z sosem poieczarkowym i czerwona kapuste,poźniej jeszcze jogrt i na kolacje musze cos wymyslec. A jak u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Sceri dobry wybor, ta bluzeczka jest przesliczna!!! sniadanko 2 kromki razowca z twarozkiem, obiad ryz z jablkami a teraz zamierzam wypic kawke z mezusiem, co do kolacji, raczej standardowo, czyli owoce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceri mi najbardziej podoba się 2 pozycja bluzeczkowa:) U mnie jadłospis wyglądał tak : 2 kromki z serkiem topionym na śniadanie, w pracy jabłko ,banan i activia do picia, obiad spaghetti(ale samodzielnie robione - precz papierki:)) Codziennie robię brzuszki oj uparłam się żeby miec ładne ciałko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hej WŁasniue jestem po aerobiku zrobiłysmy sobie ze wspołlokatorkami taki z płuyty kiedys byl chyba w gazecie:P na kolacje miałam 2 kromki razowca z pastella i troszke warzywek samych z patelni. udanego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hej WŁasniue jestem po aerobiku zrobiłysmy sobie ze wspołlokatorkami taki z płuyty kiedys byl chyba w gazecie:P na kolacje miałam 2 kromki razowca z pastella i troszke warzywek samych z patelni. udanego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
wogole to jakos sie ostatanio rozbestwiłam.Fakt cwicze nie jem slodycz itp ale cos podezeram miedyz posiłkami.....malo bo malo ale nie powinnam;| np juz mialam nic nie jesc a w;asnie sobie pozwoliłam na jabłko niby zdrowre bo zdrowe ale chyba za poźno;/ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja już po śniadanku i zaraz lece do pracy! Dzisiaj zjadłam 2 kromki z serkiem naturalnym i powidłami.W pracy jogurt plus owoce,a na obaid reszta spaghetti. pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam kochane:) Ja również już po śniadanku,Zjadłam sererk wiejski ze szczypiorkiem i kroke razowca:P zaraz ide sobie kupić kawusieeee co do reszty dnia to jeszcze nie mam planów mam nadzieje i wierze w to ze bedzie dietetycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wspoltowarzyszki:) To milo, ze tak swietnie sobie radzicie, ja tez nie narzekam, juz nie dopadaja mnie zle nastroje od ubieglego tygodnia:). dzisiaj 2 kromeczki z almette, pol litra wody i pol litra zielonej herbaty, teraz robie obiad, dzisiaj fasolka po bretonsku, ale chyba najbardziedziej dietetyczna jak to tylko mozliwe. okroilam przepis z wszelkiego tluszczu i temu pochodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić, że mam jednak silną wolę :-) Byłam u koleżanki na kawce i mimo pełnego stołu słodyczy nie skusiłam się na nic. Ani kawałka czekolady czy wafelka. Na drugie był jogurt. Teraz gotuję ogórkową na bulionie ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×