Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

Gość marine
U mne z rana czarna kromka chleba plus troche sałatki jazynowej i hernatka:) odezwe sie pozniej miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Wczoraj nie przesadziłam,bo na jednym kawałku poprzestałam:) Także jestem zadowolona,ze pół blaszki nie zniknęło w czeluściach mojego brzucha:) Na śniadanko wciagam właśnie 2 kromki z serkiem topionym:) do pracy standard czyli activia i owoce, a na obiad jeszcze nie wiem...może jajko? :) Pozdrawiam serdecznie i udanego dzionka zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Dziś na śniadanko twarożek z rzodkiewkami. Na drugie będzie jabłko. Na obiad zupka chińska ser w ziołach-nie ma się czym chwalić :-0 Na kolację jeszcze nie wiem, napiszę jak wymyślę. Zamierzam odwiedzić wieczorem siłownię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem po zjeciach wlasnie sniadankuje : 2 kromki razowca z serem + rzodkiewka i awa z mlekiem i lece zaraz do pracy a o 19 aerobik mam nadzieje ze nie wymięknę:P i wytrzymam do konca pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah ta moja silna wola przed tvkiem mnie zawsze zawodzi :-( chociaz tyle dobrego ze w cwiczeniach nie wymiękam :-) dzis moj plan: sniadanko juz za mną: bułka ciemna słonecznikowa kubeczek serka wiejskiego ze szczypiorkiem 2sniadanie: jogort owocowy + 2 mandarynki obiad: zupka warzywna z makaronem kolacja: ??????? :-P zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
ja tez juz po obiadku:) zjadłam krokieta i kubek czystego barszczu:)Na 2 sniadanie był jogurt. a teraz pi9je nherbatke na kolacje jogut z musli lub kromka z serkiem:)zobaczymy no i mioze jeszcze skusze sie na jablkO:PCzy bie myslicie ze za duzo em?? pozdrawiam was mocno i gratuluje wytrwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie:2 kromki z pomidorem,papryka i salata sniadanie 2: banan obiad:zupa pieczarkowa i 2 zimniaki z sosem koperkowym planowana kolacja: jablko i 2 pomarancze wlasnie sie zmuszam by wsiasc na rowerek, ale jakos nie moge...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Na kolacje była kromka razowca z serkiem i pomidor w całosci tak jak najabrdziej lubie no i jeszcze jabłuszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
poćwiczyc też juz poćwiczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie różowo nie jest :-( Zjadłam pączka, 5 michaszków i trochę chipsów po południu :-( Chyba @ się zbliża... Na siłowni ćwiczyłam sumiennie 1,5 godziny (w tym godzinę orbitrek). Pocieszam się,że po spaleniu tylu kcal nie przytyję po tym... Zobaczymy w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj bło swietnie na aerobiku tylko strasznie daleko bo na drugim koncu miasta ale misiek zobowiazal sie ze bedzie dawal nam samochód my ja i kolezanka postanowiłysmy ze jak juz bedzie blizej wiosny i przede wszystkim jasniej zaczniemy sobie chociaz wracac na piechote dzis mam 1 dzien @ i jest pod tym wzgledem beznadziejnie ale coz jak mówi missiek \" głupia ciesz sie ze masz inne by chciały a nie moga i placzą\" wczoraj niestety tylko nie całe 3 posiłki bo obiad wbiegu warzywa z msem z kurczaka a cwiczonkach jabłka 2 dzis 2x kromka razowca z serem + rzodkiewki i dalej nie wiem co ?????? dzis mialam sie wybrac a miasto i z kolezanka pochodzic porozgladac sie i poprzymierzac sukienki ślubne ale przez @ to z tego nici przynajmniej z mojej strony bo ona moze sobie poprzymierzac bez problemu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem zła na siebie za wczoraj :-( Dziś po wstaniu wypiłam szklankę wody mineralnej z cytryną. Później kawkę ;-) Teraz jem śniadanko-2 kr razowca z makrelą. Na drugie planuję jogurt ze zbożami. Na obiad paluszki rybne z serem z frosty. Na kolację 2 kr razowca nie wiem z czym :-( Razem nie przekroczę 1000 kcal. Do tego wypiję zieloną herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hej dziewczynki U mnie na sniadanie był serek wiejski i kromka razowca Poóxniej troche joigurtu pitnego Na obiad planuje zupe ogórkową która własnie gotuje:P heheh cos ostatanio za mną zupki chodzą;) no i pol tora litra wody no i oczyywiscie kilka herbatek czedrwonych:) Odnosnie kolacji to jeszcze nie wiem:) Bede sie odzywac:) Ja wąsnie juz po zajeciach i troche mi sie nudzi:Pi zamast poćwiczyc sobie to siedze przed kompem wrrr tego jeszcze w sobie nie potrafie zmienic,buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
ja Juz po zupce;) Wogóle to mam pytanie co sadzicie na temat takich batoników corny te takie z zairen zboz orzechami itp:>?? Wolno nam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marine co do corny to nie mam pojecia sama musisz zdecydowac czy warto zjesc batona czy nie ja dzis zupa warzywna i jabłko byłam ogladac te kiecki i przyznam sie szczerze ze było kilka fajnych i JUZ musze zamawiac zeby mi uszyly na czas masakra z tymi przygotowaniami chcialabym miec to juz za sobą pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko byłoby ok,gdyby nie wizyta u znajomej, która wystawiła na stół sernik i jabłecznik :-( Zjadłam 3 kawałeczki na szczęście malutkie bardzo. Pozatym byłam grzeczna. Zjadłam to, co napisałam wcześniej. Na kolację był razowiec z pastellą. Całkiem niechcący cały dzień jem ryby w różnej formie ;-) Dziewczyny czy zieloną herbatę można pić w dowolnej ilości w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj wczoraj wieczorem - porażka, zjadlam chyba 8 cukierkow, nie wiem co mnie naszło...ja nigdy nie jem cukierkow, chyba potrzebowalam chromu. dzisiaj nie bylo lepiej, sniadanie:2kr z salata, pomidorem i papryka, obiad: hm, nie wiem czy sie przyznac, zaczelo sie niewinnie: odrobina zupy pieczarkowej, pozniej zachcialo mi sie zakupow, na ktore poszlam z mezem, a on jak zwykle w takich okolicznosciach namowi mnie na kebab:-( Ale teraz nie jem juz nic, ZERO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hej kochane;) Ja już po śniadankU:P: były2 kromki razowa z serkiem białym i pomidorem :) wczesnie rano wypiłam jeszcze szklanke wody to tak na trawienie:) na obiad planuje warzya na patelniei trpche ryżu:) Zaraz lece na uczelnie ale na szczescie dzis tylko jedne ćwiczenia:) takze ok:P odezwe sie poźniej buzakiiii A tak by the way to nie przejmujcie sie małymi wpadkami przeciez raz na jakis czas zdarzyc sie moga !!byleby nie stały się naszym codzinnym gosciem w jadłospisie!!:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marine dodałaś mi otuchy ;-) Dziś zamierzam być grzeczna, a ponieważ nigdzie nie wychodzę z domku to powinno się udać... Właśnie jem śniadanko- 3 kr razowca z serkiem naturalnym i pomidorek+herbatka zielona. Na drugie jabłko albo banan. Na obiad dorsz zapiekany w folii z pomidorkiem. Na kolację 2 kr razowca z pastellą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w nocy na tvn style wyemitowali nowy program \"rozmiar w dół\". Trenerka i dietetyk odchudzali kobietę ważącą 143 kg przy wzroście 180cm !!!! Nawet sobie nie wyobrażam jak ona musiała się czuć mając ok. 70 kg za dużo :-((( Ja nawet nie ważę tyle, ile ona miała nadwagi... Pewnie będą następne odcinki. Podają ciekawe informacje na temat odżywiania, które mogą być dla nas przydatne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marine
hej ja juz po obiadku,tak jak wczesnije wspominałam zjadłam warzywa z ryżem:) a co dalej to nie wiem tak batdzo mi sie nudzi;(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis bułka razowa z małym jogurtem naturalnym + siemie lniane jabłko zupa warzywna + troche kalafiora+ jajko sadzone+ pół garstki frytek z piekarnika:P i lece dzis znow o 19 na aerobik strasznie mi sie spodobał i na razie dopisuje mi zapał do cwiczen chodz orbitek w te dni idzie w odstawke pozdrawiam i papapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Dziewczyny a czy Wy pijacie jakies normalne napoje mam na mysli soki:>?? czy tylko woda jest waszym drinkiem:>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hej, jakie plany na weekend macie dziewczynki??:Dja włąsnie zjadłam sniadanie 2 parówki bobaski i 2 kromki razowca:) pojadłam zaraz lece na uczelnie ale dzis na szczescie tylko 1 wykład:) na obiad jeszcze nie wiem co bede jadła:) a jak u Was;>?? MIłego dnia życze:P dziś chyba macie dzień ważenia prawda??::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Coś cicho tutaj dziś:) Na obiad zjadłam zupke chinska,bo nie chcialo mi sie nic nnego robic i troszke ryzu z warzywami ale na prawde mało:P zaraz napije sie czerwonej by ruszyc troche trawienie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nie schudłam ani grama ... Trochę sobie folgowałam w tym tygodniu, ale też bez przesady... Jutro mam dostać @, więc może dlatego? Czy jest możliwe,żeby zatrzymana woda w organiźmie zawyżała wagę do ok. 1 kg????? Taki mały dół złapałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Sceri nie przejmuj sie skoro jestes przed @ to na pewno to jest powodem! Twoje efekty i tak sa rewelacyjnie i jestem niezmiernie dumna z Ciebie:) pewnie wszyscy wokół CI mowia jak łądnie wyglądasz itp:) a Ty sama jak zauwazasz efekty:>?? jestes choc troche dumna z siebie?nie mozesz sie przejmowac sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×