Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

brożka tym małym weekendowym odstępstwem od diety w ogóle się nie przejmuj ;-) Od poniedziałku wróć do diety. Ja też tak robię odkąd zaczęłam odchudzanie(w weekend pojawia się coś do kawki, jakieś piwko, niedzielny obiad) i nic się nie dzieje z wagą. Dzięki temu nie rzucamy się na jedzenie, bo wiemy,że w weekend możemy sobie pozwolić na co chcemy w granicach rozsądku ;-) Jest to forma nagrody za wytrwałość w diecie na co dzień. Pozatym łatwiej w ten sposób nie dopuścić do jo-jo po zakończeniu diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hej, jejku dziewczyny ja tez mam kryzys prezz weekend troche sobie pozwalam ;| a nawet bardzo bleeeee mam nadziee z3e od jutra wszytsko wroci do normy !! hopefully:) na obiad był rosol a na 2 sniadanie jajo z groszkiemi majonezem;/ nie moglam sie oprzeć bleeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
A wogole to co sie dzieje z kuleczka?? cos dWNO SIE DO NAS NIE ODZYWAŁA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja już po zajątkach:) U mnie z jedzeniem dzisiaj było tak: 2 kromki jedna z s.topionym,a druga z s. żółtym, później 1/3 paczuszki ryżu i activia wiśniowa. Możliwe,że wyjdziemy gdzieś na kolacje:) Wczoraj za to zjadłam bardzo mało bo zwyczajnie nie miałam ochoty:) Na imprezie były też tylko 2 drinki,które wytańczyłam:)Jedzonka żadnego:)Także weekend uważam za udany dietowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
ja już po kolacji zjadłam sałatke jarzynowa i pumpernikiel z wedlina ,cos cały weekend sobie folguje mam nadzieje ze przejde do starych zasad od jutra !! Ale flogowanie nie zmienia faktu iz nadal tzrymam sie z dala od slodyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie doszła jeszcze kanapka z s.topionym. Dzisiaj jednak idziemy po zakupy tylko i coś z tego sie zrobi:)Musze sobie kupic warzywka,owoce i chlebek:) marine to juz sukces ,ze slodycze z dala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hej laski:) Ja juz po śniadanku zjadłam troszke jogurtu parówke i kawałek pumpernikiela zaraz lecde na uczelnie ciezki dzien dzis bleee;-)miłego dnia oidezwe sie poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie dzień zaczął się winogronkiem i 2 kromkami(z dżemem i z s. żółtym), do pracy zabieram activie i 2 jabłka, a na obiad będzie ryba z ziemniaczkami i mizerią. Weszłam kontrolnie na wagę,ale jak na razie bez zmian - dobrze, że w górę nie idzie:) Także 60 w dalszym ciągu:P No nic, w końcu schudnę przecież:) Lecę do pracki:) pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salamandra schudniesz napewno, nie ma innej opcji ;-) Zważ się dopiero za kilka dni. Ja już po kawce i śniadanku (2 kr razowca i rybka po grecku). Na drugie mam jogurt. Na obiad ryż z sosem słodko-kwaśnym uncle bens. Na kolację 2 kr razowca z żółtym serem. Od wczoraj (1 marca) zaczęłam ćwiczyć brzuszki ;-) Zrobiłam tylko 30 powtórzeń na początek. Mam nadzieję,że dojdę choć do 100 i będę robić je codziennie, bo konsekwencja jest tu najważniejsza. Moim celem jest oczywiście zgubienie okrągłego brzucha, bo jak narazie siłownia mi w tym nie pomogła :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja dzis :-) dawno sie nie odzywałam :-( mam dzis ostatni dzien @, wagi unikam szerokim łukiem i własnie szykuje sniadanko :-) jajecznice z cebulka, i juz czuje zapach swizej kaweczki :-) potem sie odezwe, wreszcie mam troszke wiecej czasu dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja przerywam dzis cisze dzis kawa z mlekiem + bułka razowa + mały kefir z siemiem lnianym obiad dopiero o 18 zua jak wczoraj ( kapusniak) = brokuły z mięskem jestem dzis wyczerpana w robocie zadyma od 6 rano az do 18 mam na dzis dosc a tu jeszcze trzeba troche poklikac na jutro buziaki kochane do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hej no przyszedł tez czasna mnie by ponownie sie odezwac i zabrać głos:) a wiec byłam an siłowni i spaliłam troche;P własnie kurcze cos pozno ale musze zjesc kolacje troche poźno ale cóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję:) Dzionek miałam udany, bo bez żadnej wpadki:) Sceri wiem,wiem trzeba byc cierpliwym i będę:) Twój płaski brzuszek to tylko kwestia czasu i regularności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
dziewczyny czemu tak rzadko piszecie !!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marine mi praca,szkoła i obowiazki w domu zżeraja sporą cześc czasu. Staram sie napisac kilka slow chociaż rano i wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Siedzę nad śniadankiem. Dziś znowu 2 kr razowca z rybką po grecku-mniam ;-) Na drugie mam danio warzywne. Na obiad zupkę, bo za mną chodzi od wczoraj. Na podwieczorek jabłko. Na kolację 2 kr razowca z żółtym serem. Nie wiem czy zjem kolację, bo zupka jest bardzo syta... Zamiast czuć się lepiej z każdym dniem to czuję się coraz gorzej. Wczoraj myślałam, że głowa mi eksploduje z bólu. Noc też miałam ciężką :-( Ta choroba psuje mi wszystko. Musiałam zawiesić robienie brzuszków i prysznice ujędrniające, tak mi szkoda... No to namarudziłam... Miłego dnia koleżanki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! U mnie na śniadanko były 2 kromki z dżemem malinowym, do pracy zabiore jogurt naturalny i owoc, a na obiad będzie zupa jarzynowa:) Tak ogólnie to mam ostatnimi czasy spadek formy - ciagle zmęczona,a cienie pod oczami robią ze mnie już misia pandę.Na weekend jadę do rodziców i myślę,że taka odmiana mi trochę podładuje bateryjki. Poza tym męczę się z jednym przedmiotem na studiach,a to banał...a ja oczywiście nic:( Wszystko inne pozaliczane ehhh... W pracy chociaż mi dobrze idzie;) Żeby depresyjnie się nie zrobilo to zakończe posta pozytywnym stwierdzeniem,ze wyglądam coraz lepiej w sensie figury:) pozdrowionka Kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceri to chyba ogólnie takie nastroje panuja...bo u mnie też z samopoczuciem kiepsko. Pomarudzic trzeba od czasu do czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! jestem w szoku, po takim weekendzie, myslalam, ze bedzie katastrofa a tu niespodzianka:) na wadze ukazalo sie dzisiaj 63,5! hurrrra!;) sa rezultaty, wiec i ochota na wiecej...najwazniejsze wiedziec, ze to co sie robi ma sens! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis bułka razowa posmarowana serkiem i kefirek z siemiem lnianym +kawa z mlekiem herbatka czerwona no i teraz oboad [rzed momentem zupa ( moj kapusniak nareszcie sie skonczyl) i brokuły z ryżem curry i kukurydzą ogólnie dzien trzeba zapisac do pozyywnych i udanych do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brożka gratuluję :-))) Ja nie mogę się doczekać piątku, kiedy stanę na wadze, ale to tylko dwa dni... Czuję się dużo lepiej niż rano, więc będę robić brzuszki trochę później ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po pracy:) Zjadłam dziś w sumie 2 kromki z dżemem malinowym, jogurt naturalny,2 banany,1 suszona morela, miseczka zupy pieczarkowo - jarzynowo - szpinakowej:) wsio:) Gratulacje Brożka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy kawce c Dziś planuję na śniadanie 3 kr razowca z serkiem naturalnym i rzodkiewkami. Na drugie jogurt. Na obiad 3 naleśniki z dżemem. Na kolację 2 kr razowca z serem żółtym. Wczoraj nie zjadłam jednak tej kolacji tylko małą miseczkę zupy z obiadu jako dokładkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja z herbatka śniadankuje zawsze:) Zjadłam bułke pełnoziarnista z serkiem topionym i pomidorkiem, do pracy zabieram 2 jajka na twardo i 2 banany, a na obiad zupka z wczoraj:) Zaraz zmykam do pracy:) Miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
hej dziewuszki! i ja sie odzywam:) na snaianko byly 2 kromki czanrego chlebka z serem zoltym i papryka na obiad makaron z sosem w miedzy czasie 2 czerwone hernatki:) troche ćwiczeń tez bede pozniej papap:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe panie dzis 2 kromki razowca z jajkiem pomidorkiem i ogórkiem ( takie wiosenne)+ kawa z mlekiem jabłko + szklanka wody z siemiem lnianym i teraz obiadek barszcz biały z jajkiem buziaki i do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... mam kolejną nauczkę.. napisałam długasnego posta i mi wygasła strona :-( tak w skrócie: :-) wybaczcie ze tak zadko sie pokazuje ale mam strasznie duuuuzo robotyi w domu i w pracy do tego wysyłają mnie na drugi koniec polski na szkolenie i zastanawiam sie jak tam mam trzymac diete... moze ktoś cos podpowie..?? juz dzis z tego stresu niezbyt dietetycznie zaczełam dzien ale na szczescie szybko mi sie przypomniało ze jestem na diecie :-) na sniadanie zjadłam kajzerkę z 2 plasterkami wedliny i 2 plasterki sera zoltego 2sniadanie: kajzerka i 2 jajka i własnie tu mi sie pzypomniało ze musze sie opamietac: znalazłam godzine na cwczenia, strasznie ciezko mi idą brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, moja waga stoi w miejscu ale to i tak dobrze ze nie rosnie bo osatnio cięzko mi sie trzyma diete wydaje mi sie ze to cwiczenia mi tyle dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjawysocka_94
Hej, jestem tu pierwszy raz i bardzo mi sie podoba. Chcialabym abyscie zaproponowaly mi cos djetetycznego na obiad bo nie mam pomyslu A w ogole, to waze ok. 75 kg, i mam 184 cm wzrostu. To dopiero moj drugi dzien kiedy jestem na diecie. Znalazlam ten pomysl w gazecie a mianowicie to dieta jablkowa, jesli bedziecie chcialy moge podac przyklad jadlospisu. Jest tam dosc duzo jablek, ale nie same ;P Jesli lubicie jablka mozna sprobowac. I jeszcze jedno, jak myslicie ile powinnam schudnac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×