Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

Gość marine
Witam,własnie sniadankuje kolezanka przywiozła z domu salatke jarzynowa wiec sobie ja konsumuje i do tego parówka:) W szkole zjem jogurt a pozniej to juz nie wiem,został mi rosół z wczoraj wiec moze sie skusze:):D heheh dziś siłownia ale niestety mam@ no ale dam rade:P:P:P wkoncu chce być piękna:):):) miłęgo dnia laseczki odezwe się wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam:) Ja juz po szkole i siłowni:) w szkole zjadłam jogurt i zupke pieczarkowa:) A teraz 2 kromki razowca z twarozkiem z rzodkiewka i banana to juz tyle na dzis. Pozniej plnuje jeszcze pocwiczyc....Pogoda dzis beznadziejna i troche mnie głowa pobolewa mam andzieje ze niebawem sie jzu rozpogodzi na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
co tak tutaj cichoooo bleeee;:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie dzisiaj były kromki z serkiem naturalnym, 2 jabłka,activia do picia,pół świderka i płatki owsiane na kostce bulionowej. Dzisiaj zaliczyam tez basen:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie dzisiaj na sniadanie były 3 kromki 2 z serkiem nauralnym i 1 z jajkiem. Na obiad chyba zupa pomidoriowa bedzie,a do pracy standard czyli owoce i jogurt. Zaraz zrobię cwiczonka. pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niestety wczorajszy dzień nie był dietkowy :-( Zrekompensowałam sobie zły humor jedzeniem :-( Jednak to było wczoraj, a dziś... Na śniadanie 2 kr razowca i serek wiejski. Dalszy jadłospis napiszę później, jak zrobię zakupy. W każdym razie nie przekroczę 1000 kcal :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich widze ze znow przez wekend ruch w ineresie zakwitł ale to bardzo dobrze ze sie trzymamy razem i dalej topik żyje :D wekend nalezy zaliczyc do udanych aczkolwiek nie całkowicie dietkowych ale nie przesadzilam tak umiarkowanie:P poza tym praca zajecia praca i tak wszystko sie kreci dzis kawa z mlekiem ikromka razowca z serem białym kapusniak i cos jezcze nie wiem co na drugie danie i jabłka na kolacje a potem na 19 na aerobik hura pozdrawiam i do kolejnego zagladnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dzisiaj nastapilo ważenie...niestety waga pokazala 64 kg:(. ale odkrylam chyba tajemnice mojego fatalnego w skutkach odchudzania. W ubieglym roku stosowalamam ten sam jadlospis co teraz i chudlam systematycznie...a teraz nic sie nie udaje zrzucic, roznica polega na tym, ze wychodowalam sobie olbrzymia torbiel na jajniku, przez co jestem od dluzszego okresu faszerowana hormonami. mysle ze to wlasnie tabletki winne sa tej sytuacji, nie tyje tylko dlatego ze jestem na diecie, ale pewnie gdybym jej zaprzestala, moja waga zwiekszylaby sie znacznie. zdrowie wazniejsze nic figura...niestety nie moge sobie narazie pozwolic na odstawienie hormonow, przynajmniej dopoki wszystko nie wroci do normy:( Coz zatem, na diecie pozostaje aby nie stac sie wieksza niz jestem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to myslicie ze mam racje? czy to moje tlumaczenie ma jakies sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brożka ja uważam ze masz racje hormony potrafia pobróżdzić w planach a zdrowie najważniejsze bez niego ani rusz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
witam:) Własnie wrociłam z uczelnie jestem troche porzeziebiona bol głowy i gardło bleee;| na snaidanie zjadłam 2 kromki razowca z twarożkiem,poźniej był jogurt jogobella ze zbożami no a na obiad 6 pierogów grzybami i kapusta bez tłuszczu (choć tak bardzo lubie smażoną cebulke)mam nadzieje ze dziś pocwicze jeszcze aerobik;-) oby:) Dzis planuje zjesc jeszcze serek wiejski i jabłkooooo:) bede tutaj zaglądać. PS: Brożka całkiem możloiwe ze od hormonów nie chudniesz tyle ile bys chciała,to ma na pewno jakis wpływ ale nie załamuj sie ja sama nawet nie wiem jak moja waga bo niestety jej nie mam tutaj zwaze sie dopiero w pt po dwóch tygodniach:*miłego słonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brożka ja też myślę,że taka może być przyczyna. Mój dalszy jadłospis to: -jabłko, -warzywa na patelnię, -jajko, Na kolację będą 3 kr razowca z serkiem naturalnym i pomidorkiem. Razem ok. 1000 kcal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
własnie wrocilam ze soaceru 2 i pol godizsny spacerowałam wzdłuz winny cudowna była dzis pogoda:) do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :-) Wczoraj trzymałam się napisanego jadłospisu ;-) Dziś jestem już po porannej kawce i śniadanku (2 kr razowca i sałatka z tuńczyka). Na drugie-jabłko. Na obiad-dorsz zapiekany w folii. Na podwieczorek-banan Na kolację-2 kr razowca z serem żółtym. Razem ok. 1200 kcal. Jeszcze się odezwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis nasterpujaco zupa kapusniak i fritata z makaronu jajek sera żółtego i fasoli czerwonej potem jabłka i by było na tyle niestety dzis mialam delegacje ( oczywicie to nie zart pomimo ze dzis 1.04:P)i 1 i2 sniadanie nie zdazylam wszamac ale zrekompensowalam to obiadem pozdrawiam i lece dalej do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam w ten piękny,słoneczny dzien;-) Na sniadanie 2 kr razowca z serem Na obiad zapiekanka niestety (sorry):( postaram sie zjesc juz tylko jakas kolacje oby mi sie udałoooooo bo ta zapiekanka nawaliłam no i aerobik wieczoremmmmm mam nadzieje ze wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale boli mnie głowa hmmmmm a tak pięknie na zewnątrz a ja w łóżku leże i czasami klikne hmmmmm hej hej odezwijcie sie kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hej anullaa no ja sie odzywam:D moze swieze powierze by Ci poogło uchyl sobie oknooo.ja sie tez nudzeee bardzo zaraz chyba aerobik bedziemy ćwiczyć z koleżankamiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję aanulla. Zjadłam to, co napisałam wcześniej tylko jabłko odpuściłam sobie. Dziś okropnie się nudzę :-( Jutro zaraz po śniadanku biegnę na siłownię, bo nie pamiętam kiedy ostatnio byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dzisiaj zjadłam : 2 kromki z dżemem, 2 jabłka,activie do picia, 2 ziemniaki i troche sosu od ryby po grecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam wrażenie,że topic upada :-( Rano dałam sobie wycisk na siłowni i zaraz lepiej się czuję :-) :-) :-) Na śniadanko twarożek i kromka razowca. Na drugie bułka wieloziarnista z serem. Na obiad-filet z kurczaka zapiekany w folii z cukinią-pycha. Potem jabłko. Na kolację bułka wieloziarnista z serem. Razem ok.1200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam !! ja sie zhgłaszam nie chce by topic upadł buuuu dzis jade do domu na 2 tyg wiec bede rzadziej pisac ale bede. Na sniadanie 2 kromki razowca z twarozkiem:D:D:D:D:D pozniej lód :( gałka loda:(na pbiad ziemkniaki z kefirem a kolacja jeszcze nie wiem.Miłego słonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mnie nie bylo bo wirusik narobil szkod w moim komputerze i musialam sie go pozbyc (wirusa oczywiscie:) u mnie po staremu, juz przywyklam do mysli ze narazie o chudnieciu moge zapomniec, poszlam na sklepy, zakupilam sobie pare nowych ciuszkow, zeby sie jakos prezentowac w Polsce:) jesli nie chudsza to chociaz lepiej ubrana:) aczkolwiek nie poddaje sie i caly czas staram sie jak tylko moge robic wszystko w kierunku lepszej figury. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny zis juz jestem jak nowo narodzono i dzien taki sliczny i pogodny zaraz zmykam na aerobik ale teraz napisze co dzis spałaszwalam wiec 1,5 kromki razowca z serem zółtym + kawa z mlekiem zupa jazynowa z kluseczkami z kaszy mannej 2 róże brokuł 2 róże kafafiora marchewka i frytki wszystko zapiekane w piekarniku + 3 cienkie kiełbaski biale też zapiekane 2 jabłka to by bylo tyle na dzis pozdawiam i buziaki przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że jednak się myliłam :-) :-) :-) Super,że jednak piszecie. Ja trzymałam się dziś napisanego wcześniej menu :-) Zaliczyłam też spacerek i jestem nawet zmęczona. Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;-) Dziś na śniadanko 3 kr razowca z serkiem naturalnym, ale to chyba ostatni raz. Właśnie w razowcu znalazłam kamyk i o mały włos sobie na nim zęba nie połamałam :-( Kupuję go zawsze w pobliskiej piekarni. Wczoraj nawet mi nie pokroili, bo niby był za ciepły. W ogóle obsługa nie miła. Teraz będę na dole w sklepiku kupować bułki wieloziarniste, które bardzo lubię :-) Nie wiem co zjem później, ale wieczorkiem napiszę. Miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis bardzo piekny dzien i dieta az za nadto bo snadania brak za to obiad wypasiony czyli zupa jarzynowa kalafior polany masłem z bułką tarta i sałatka z ogórka rzodkewki i sałaty potem pewnie jabłka bedą no i dzis to pewnie moj ostatni wpis wiec zycze pięknej pogody w czsie wekendu i miłego odpoczyku ja niestety jade na modły zeby w koncu załatwic nauki przedmałzenskie wiec mam wekend z głowy ( mam nadzieje tylko ze mi sie w główce od tego nie namiesz bo co za duzo to nie zdrowo:P) pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewczynki jak sie umawiałyśmy dzis dzien ważenia wiec wpisywac sie trzeba zeby było tradycyjnie jak w każdy piatek L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Sceri............77 kg..............61,8 kg...............58 kg 2.konsultantkaa........58kg-------54kg.................. 47kg 3.kuleczka86...........96kg.........91kg................ ..65kg 4. aanulla................69kg.........58.2kg................55 kg 5.salamandra_22.......63kg.........58kg................. .55kg 6.brożka.................65kg..........65kg............. .....59kg papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla szczerze wspolczuje tych nauk, 2 dni wieeeeeeeeeeeelkiej nudy...ale dacie rade:) U mnie fajny, dietetyczny dzionek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×