Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

Witam. U mnie jako tako...teraz jest swietny okres, bo duzo owocow w sklepach, zajadam sie truskawkami i arbuzikami, dzieki czemu jem mniejszy obiadek i sniadanie, ograniczylam teraz sniadanie do jednej kanapki, druga zastepuje jakims owocem. Sceri a jak wyglada sprawa Twojej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka ;-) Popijam kawkę, bo musiałam dziś bardzo wcześnie wstać :-( Mam bardzo dużo spraw do załatwienia. Zupełnie nie mam pomysłu na jadłospis. Dzięki za zainteresowanie brożka. Niestety nadal szukam pracy. Prawie wcale nie ma ofert :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
WItam, u mnie na sniadanko była parówka i szklanka herbaty:) na 2 sniadanie bedzie bułka z serkiem plesniowym i warzywami. Jade dzis do domu wiec moge sie mniej odzywac. Bede starala sie zyc dietetycznie:P bede zaglądac by zasiegnac motywacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i ja w kncu sie stawiam do raportu u mnie całkiem nieżle z dieta nie narzekam dzis jogurt z błonnikiem ( mam pewne problemiki hmmmm) kawa z mlekiem 2x zupa jarzynowa placki z cukini jabłka 3x i to tyle na dzis z mojego menu zycze udanego majowego wekendu pozdrawiam 3majcie sie i odpoczywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na śniadanko 2 kr razowca i twarożek z rzodkiewką.] Potem jogurt. Bułka ziarnista z serkiem topionym. Na koniec sałatka z tuńczyka. Taki zalatany dziś miałam dzień ;-) Nie przeszkodziło mi to pójść na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jedna kromka z pomidorkiem na sniadanie, 2 jablka, troche arbuza i pare truskawek i w ramach obiadu, ktorego nie mialam dzisiaj czasu ugotowac 2 kromki z tunczykiem, 3 herbaty zielone i woda mineralna. poza tym spacer, dluuuugi i meczacy:) Sceri mam nadzieje, ze uda Ci sie znalezc prace, nie poddawaj sie, walcz o to jak o wage, a napewno sie powiedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze swietujecie ostro 1-go maja:) nikogo nie ma??? a ja chce sie z Wami podzielic pewna informacja, odwiedzila mnie kolezanka ktora po tabletkach antykoncepcyjnych przytyla ok 8 kg, poszla do gina i ten przepisal jej Meridie 10, jesli nie zadziala to Meridie 15. Slyszalyscie kiedys o tym, ponoc zmniejsza bardzo konkretnie apetyt. sa jednak skutki uboczne, jak zawsze zreszta...ale nie objawiaja sie u kazdego, czyli jak przy kazdych lekach...nie wiem czy sie zdecydowac na cos takiego, bylby to taki przyspieszacz dietki...sama nie wiem, co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam i takze ja powracam po długim i musze sie przyznac niedietetycznym weekendzie;) dzis jeszcze nie jadłam sniadankja ale zaraz cos zjem dietetycznego juz;-) no i 5 h w pociągu buuuuu jak ja to zniose;| no ale jakos musze dac rade.....odezwe sie dziewczynki wieczorem juz z domku jak dojade do krk mam nadzieje ze nie bedzie problemu przestawic sie znowu na lekkie jedzonko;) dam rade przeciez mam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja tez powracam jak na majowy wekend przystało był i grill i kociołek i ciasto wiec mam troche na sumieniu ale powrot do siebie i do starych nawyków czas zacząć ppozdrawiam i do potem dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Jestem Jestem i juz bede pisac;) wczoraj juz nie miałam czasu sie odezwac bo miałam nauke.....a wiec w pocoiagu był jogurt 7 zboz ten wiekszy i wafle ryzowe. Dzis na sniadanko 2 kroki ryzowego (1 z plesniowym 2 z twarożiem) No a teraz w ramach obiadu zupka chinska ale pozniej jeszcze cos podjem. Bede sie odzywac ale Wy tez cos piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
U mnie były jeszcze 3 pierożki z kapusta i na kolacje 2 kromki razowdca z twarożkiem oraz pomidor i ogorek kiszony mniam.Plauje dzis zrobic aerobik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem i ja :-) Regularnie Was czytam, tylko nie piszę nic , bo nie mam o czym... Weekend majowy mi się wydłużył i był niedietetyczny :-( Od jutra piszę na forum, pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie juz zglaszam dzis kromka razoca z masłe+serek pleśniowy a potem to sie jeszcze zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Na śniadanko bułka razowa ze słonecznikiem z serkiem topionym, pomidorkiem i szczypiorkiem-mniam ;-) Na drugie będzie pomarańcza. Na obiad filet z kurczaka zapiekany w folii z pomidorkiem i cukinią. Potem jabłko. Na kolację jogurt naturalny i wafle ryżowe. Razem ok 1000 kcal. Jutro siłownia nareszcie ;-) Okropnie jestem zestresowana, bo czekam na ważną wiadomość. Może w końcu skończy się moja zła passa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Sceri trzymam za Ciebie kciuki wszystko będzie dobrze;>zobaczysz;) wiecej pozyywnego myslenia. U mnie na sniadanko serek wiejski z pomidorem i ogorkiem i kromka razowca do tego.Co pożniej? to sie dopiero okaze;) pozdrawiam bede sie odzywac ale poki co lece na chwile na uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceri ja tez trzymam kciuki ja wlasnie wrocilam, z praktyk w sądzie a teraz czekam na mojego mena i jedziemy w koncu na te chore nauki w poradni rodzinnej pozdrawaima a jedzonko zupa jarzynowa + kilka pierożkow dobra a teraz zmykam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hello, Od dziś postanowiłam codzienni pić zwykły kefir ciekawe czy mi sie uda,podobno bardzo dobrze wpływa na przemiane materii i na usabilizowanie metabolizmu. Wiec u mnie na 2 sniadanko był kefirek zwykly a na obiad rosołek na kostce:) pozniej moze zjem jeszcze warzywa jakies i cos na kolacje:) Dzis planmuje sie wbrac na juwenalia ale cos straszy deszczem;/ wiec zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam, U mnie na sniadanie były 2 parówki bobaski i kromka razowa z twarozkiem. POźniej co bedzie to sie dpiero okaze ale chyba ryż z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ja już zaliczyłam 1,5 h trening na siłowni ;-) Na śniadanko twarożek z rzodkiewkami. Na drugie 2 kr razowca z serkiem topionym i ogórkiem. Na obiad planuję ziemniaki, jogurt naturalny, ogórki kiszone i śledź marynowany. Potem jabłko. Na kolację 2 kr. razowca i sałatka z fety, pekinki, pomidorka i ogórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
U mnie na obiad była miseczka ryzu z warzywami i parowka:); pozniej trafiła sie gałka loda i kefir i kiwi.Mam nadzieje ze juz nic dzis nie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
cos dzis tutaj cichoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Na śniadanko były 2 kr razowca z serkiem topionym i pomidorkiem. Na drugie jabłko. Na obiad 3 naleśniki z dżemem. Na kolację 2 kr razowca i jajko na twardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam, u mne na sniadanko był serek wiejski z wkrojonym pomidorem i kromka razowca,na 2 sniadanie jogurt truskawkowy z musli. Na obiad zupka chińska poniewaz nic innego mi sie nie chce gotowac hehehe A na kolacje jeszcze nie wiem:) miłego dnia i weekendu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam Wczoraj trafiła sie impreza na ktorej wypiłam kilka drinkwo i zagryzłam chipsami.... Dzis na sniadnako 2 kromki rtazowca z serem wedzonym pomidorem i ogorkiem na obiad ziemniki z kefirem a pozniej sałatka owocona Na kolacje bedzie chyba kromka razowca taka sama jak na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
WItam, U mnie na śniadanko były 2 kromk razowca z serekm wędzonym;-) Na obiad krem z pieczarek, kasza z sosem pieczarkowym i ogórek, A na kolacje chyba 2 kromki razowca znowu....planuje dzis isc pobiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
KAmienna cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Wracam po długim milczeniu:) Przybył mi 1 kg także tragedii nie ma:) Z Wami mi jednak o wiele łatwiej upilnowac apetyt:) Ogólnie sporo się pozmieniało w moim życiu i stąd ta nieobecnośc - w skrócie,rozstałam się z chłopakiem,wyprowadziłam się do znajomych,wprowadziłam totalną zmianę na głowie i w ubiorze.Jednym zdaniem zaczynam wszystko na nowo:)No...i poznałam też kogoś - także jest dla kogo się starac;) oczywiście dla siebie samej równiez:) Od jutra będę meldowac co zjadłam:) pozdrowionka serdeczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzień zaczęłam od cwiczeń:) Na rozciąganie i oczywiście na brzuszek:) Dzisiaj śmigam tez na basen:) Muszę się ruszac bo zmurszeję:P Na śniadanko będą 2 kromki kołodzieja z dżemem malinowym. W pracy też wyżej wspomniane kanapki bo niestety fundusze się skończyły:P W domku za to wciągnę duży jogurt naturalny z musli:) Trochę wybrakowane to menu,ale dzisiaj nie będę miała czasu żeby coś ugotowac. pozdrowionka Laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×