Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

Witam śniadanko-jogurt naturalny ze zbożami drugie- 2 kromki razowca z serkiem turek obiadek przede mną: rybka z pieca w sosie pomidorowym z mozzarellą z frosty-czekałam cały tydzień na nią. Najgorsze jest to, że idę na urodziny do teściowej wieczorem :-((( Czy ktoś ma pomysł jak mam nie najeść się pustych kalorii (ciast itp.) i nie robić przykrości teściowej???? Raaatunkuuu Tak się pilnowałam cały tydzień, a teraz te urodziny. Po spodniach czuję, że się opłacało. Proszę o jakąś radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w diecie jestem uparta :p jeśli już mam coś zjeść i pozwolić sobie na jeden dzień zapomnienia to musi to być coś konkretnego i pożywnego a nie ciastko które idzie tylko w boczki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie pytanie i już Cię nie męczę: Co byś zjadła, gdybyś miała wybrać jedną rzecz? Nie wiem co będzie, ale sądzę,że sałatka, bigos, mięso, ryby... Dzięki za odp ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulla
secri ja bym na twiom miejscu zjadła to co lubie najbardziej tylko oczywiście polowe mniej i bedzie ok a z ciasta to tak kawałeczek tortu nie zaszkodzi a nie narobisz przykrości ( w koncu tesciowa moja przyszła by sie pewnie obraziła bo to jej konik pieczenie ciast:P:Pwiec lepiej sie ie narazac) bo to takie specyficzne ciasto w ten dzień a poza tym duzo wody a mniej soków które sa zazwyczaj dosładzane i maja straszna mase kalorii i bedzie ok taka moja opinia na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulla
aj i sorki za te literowy znowu byki razace ale sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę aanulla ;-)) Tak zrobię i mam nadzieję, że nie zaszkodzi to mojej wadze ;-) W przyszłym tygodniu powinnam już mieć wagę elektroniczną i nadejdzie chwila prawdy... Mam nadzieję,że będzie już 69 kg ;-) Odezwę się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulla
hej dziewczynki mam pytanko jak robi sie takie fajne opisy pod spodem wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony listeczek
dawno sie nie odzywalam, malo czasu.. taka zabiegana jestem. schudlam kilogram:D teraz jest 59:) cwicze jak moge, troche brzuszki, przysiady jak mam sile i czas:) dietkuje chociaz wpadki sie zdarzaja. wczoraj np to 2 kruche ciasteczka byly. jak bede tak kilogram na tydzien chudla to bedzie w sam raz:) ciesze sie ze topik nie upadl, no i walczymy razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESTEM JUŻ DZIĘKI DZIEWCZYNKI ZA RADĘ ALE OBAWIAM SIĘ ZĘ TO NIC NIE DA:(I ROBIENIE TYCH SAŁATEK TEŻ BO WIECIE CO MUSZĘ SIĘ WAM PRZYZNAĆ ŻE CHYBA JESTEM TU NAJMŁODSZA OW TYM ROKU 19 LATEK :( CHODZĘ DO SZKOŁY WIĘ DLATEGO NIE MA MNIE CAŁYMI DNIAMI W DOMKU A DZIŚ WOLNE I POSTANOWIŁAM SIE PORUSZAĆ TROSZKĘ :) A Z TĄ SAŁATKĄ TO NIE BARDZO ŻEBYM ZABIERAŁA JĄ DO SZKOŁY BO MNIE WYPIEJĄ:( WIĘC CHYBA ZOSTAJE MI TYLKO TEN CHLEB I JABŁKA:( ALE CO TAM WIDZĘ PO SOBIE ŻE JEST CAŁKIEM NIEŻLE SPODNIE SĄ LUŻNE I TO JAK:)HAHA A DZIŚ ZJADŁAM: 1 naleśnik cieniuki z dżemem truskawkowym 1 serek danio 2 kr.ch.raz. z pasztetem drobiowym:) i teraz jogurcik jem myślę żę jest dobrze:) CIESZĘ SIĘ ŻĘ WAM TEŻ ŚWIETNIE IDZIE OBY TAK DALEJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj na kolację przegięcie czyli...Pochłonęłam 2 sandwiche ...Jedyny plus jest taki że pieczywo z którego były zrobione to graham . Nie mogłam się oprzeć gdyż od 9 dni nie mogę po nocach spać co tak burczy mi w brzuchu...:o Zaraz wskakuję na rowerek żeby spalić zbędne kalorie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM CO CI POWIEDZIEC KOBIETKO MUSISZ TROSZKĘ POĆWICZYĆ A BĘDZIE GIT:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXI - ćwiczenia już za mną :) Spaliłam na rowerku 300kc czyli "nadwyżkę" kolacji :D Jednym słowem zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji ;) A tak w ogóle to tylko ja jestem skazana na samotny weekend ?? Czuję się jak starucha :sobota wieczór a ja przed kompem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE TO ŚWIETNIE:) WIESZ JA TEŻ NIE JESTEŚ SAMA:) ALE ZA TO JUTO MOJE KOCHANIE PRZYJEDZIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CZEMU NIE:( A MNE JUTRO BĘDZIE KUSIŁ BO ZAPOWIEDZIAŁ ŻE PIZZE PRZYWIEZIE BO WIE ŻE LUBEIĘ ALE CO TAM I TAK SIE NIE SKUSZĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie zjadłam dzisiaj: bułkę pełnoziarnistą z serem zółtym activie truskawkową małą miseczkę zupy krewetkowej surówka z kapusty i marchewki jabłko Myślę ,że dzień wypadł całkiem nieźle:) Było też troszkę ruchu w postaci jazdy na łyżwach:) Jak na pierwszy raz całkiem nieźle bo tylko jedną glebę zaliczyłam:) Poczyniłam też przygotowania do chodzenia na basen tj.kupiłam czepek:) Będę tam śmigac po pracy jakieś 2 razy w tygodniu:) Mam super humor mimo jutrzejszego koła:P Sceri,a co do imprez rodzinnych...to chyba tez powiedziałabym wprost,że dziękuję.Za to można się skusic na sałatkę,albo rybę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak sie już przyzwyczaił do tego,że połowy rzeczy nie jem:) Także cieszy sie jak ma całą pakę chipsów tylko dla siebie:) Na szczęście mnie nie namawia- wie że to nie skutkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u Nas jest odwrotnie...Ja mogłabym wszamać wszystko a mój narzeczony tylko nieliczne potrawy. Nie lubi:czosnku,grzybów,sera,spaghetti,ryżu,boczku,mleka,wina,szampana i tak bym mogła wymieniac w nieskończoność. Myslę nad romantyczną kolacją na walentynki zaczęłam juz teraz bo niestety w każdej "ambitnej" potrawie jaką znajdę są składniki wymienione powyżej :( Może wy macie jakieś smaczne przepisy ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oJJJJ, strasznie się napisałam i mi zeżarło ;( Więc krótko - waga 1,40kg w dół, dieta w normie, chociaż siedzę przy lampce winka i na jednej nie skończę. Gratuluję wszystkim sukcesów, pozdrawiam i niestety spadam, bo muszę ;( Buziaki dziewczyny i trzymajcie się dzielnie, bo weekendy są najgorsze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny dzięki za rady ;-))) Zjadłam niewiele, bo mały talerzyk ryby po grecku i kawałeczek rolady biszkoptowej truskawkowej. Czy ktoś wie ile to kcal??? Najgorsze jest to,że jadłam między 20 a 21-szą, a nigdy o takiej porze nie jem. Taka jedna kobitka pomyślę nad tym daniem walentynkowym i napiszę jakąś propozycję później ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×